Jak poznat, že chodíte na Módní Peklo až moc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Barbucha
3716 příspěvků 04.06.12 12:24
Jak poznat, že chodíte na Módní Peklo až moc?

Tak se mi nedávno zdál sen. Znáte takové ty sny, kdy jste někde na veřejnosti a najednou zjistíte, že jste nahá/nahý?
Tak mně se zdál podobný sen. Byla jsem na plese a najednou, ó hrůzo, zjistila jsem, že mi koukají ramínka od podprsenky!
Asi je načase dát si od Pekla pauzu:-)

Reakce:

Jen tak  04.06.12 12:39

Ale na druhou stranu, články sem nepřibývají tak často, takže to ti může pomoct sem chodit méně:-) Přijde mi poslední dobou, že i diskuze nějak odumírá, málo nových témat, málo zajímavých témat v poslední době.

Jen tak  04.06.12 12:40

Pardon, zase tu tykám.

runningfox  04.06.12 12:44

Já to poznala ve chvíli, kdy jsem přišla na cvičení, byly tam takové normální ženské obyčejně oblečené, co která doma našla. Chtělo se mi vrhnout se té první kolem krku a zvolat: „madam díky za vaši obyčejnost!“
Měla jste toho tak akorát.

MP Barbucha
3716 příspěvků 04.06.12 13:07

Jen tak, klidně si tykejme:-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 04.06.12 13:08

@runningfox ach jo… my si prostě rozumět nebudeme. Let´s agree to differ. :-)

lindiste
347 příspěvků 04.06.12 13:09

Jo, jednou v noci se mi zdálo, že jsem byla na jedné akci a tam jsem osobně potkala Adu… a pak jsem si uvědomila, že mám na sobě naprosto příšerné hadry. No a v dalším snu jsem ji zase viděla na nějakém srazu parfémových maniaček z Arôme… Tyhle dva weby mi opravdu žerou hodně času :/

runningfox  04.06.12 13:17
@MP Barbucha píše:
@runningfox ach jo… my si prostě rozumět nebudeme. Let´s agree to differ. :-)

Teda ale teď fakt nevím… co jsem napsala zase blbě?

MP Barbucha
3716 příspěvků 04.06.12 14:10

Ale nic, jen prostě Váš smysl pro humor je mi cizí. Ale nejde o to, psát něco správně či špatně, ale obohatit diskusi o nějaký jiný pohled. A to Vy děláte, takže nic ve zlém.

lilip  04.06.12 14:22

no obávám se, že právě nastal ten okamžik, kdy se musím nad sebou zamyslet - místo abych byla už hodinu v dílně a balila balíčky zákaznicím, tak tu koukám, co kdo napsal nového a zajímavého. Takže díky Barbucho za herdu do zad , jdu pracovat…

majam
271 příspěvků 04.06.12 14:41

Asi jsem drobet závislačka na MP :-), doma se mi smějou, nic jinýho nečtu. O pekle se mi zatím nezdá :-), ale je fakt, že když vyrazím do MHD, víc se koukám po lidech a vesměs je to peklíčko. Snažím se o odvykání, mám rozečtenou dobrou detektivku a večer místo počítače na klíně si vlezu do postele s knížkou. A vlastně díky MP jsem objevila tuhle knihu,kdosi tu kdysi zmínil stránky www.databazeknih :-))
Jinak pozitivní na mé závislosti je to, že i náctiletý syn se občas zeptá jestli kombinace oblečení co má na sobě je OK, a dokonce je ochoten se převléct :-).

Jen tak  04.06.12 22:57
@MP Barbucha píše:
Jen tak, klidně si tykejme:-)

Fajn, děkuju:-) Už to tu čtu hrozně dlouho, ale nepřispívala jsem, takže když teď něco napíšu, začínám automaticky tykat lidem, které tu od vidění dobře znám. Jinak vidím, že máš zpátky ten červený střevíček, a to jsem na to zrovna dneska myslela, že by se tam hodil, byl barevnější a už jsem to měla víc zažité.

Jen tak  04.06.12 23:05

Trochu OT, ale zajímalo by mě, co ty sny, kdy je člověk na veřejnosti nahý, z psychologického hlediska můžou znamenat. Strach z něčeho?

Šošana  05.06.12 13:07

to Barbucha:
Ten sen: mozek dělal kvartální pořádek a chystá se vyházet nepotřebné informace; situace s ramínky se ti v hlavě mihla, když právě letěla pryč; znamená to, že už ji nepotřebuješ (protože tobě se to fakt nestane:-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 05.06.12 13:51

@Šošana no doufejme:-)

teresaK
55 příspěvků 07.06.12 17:37

Taky bych si měla dát od Pekla pauzu, ale tak nějak předpokládám, že po státnicích takhle prokrastinace sama odezní :) Je neskutečné čím vším se člověk zabaví, aby se nemusel učit…

mari28  08.06.12 14:41
Já jsem tyhle stránky

objevila nedávno a nemohla jsem přestat, dokud jsem zpětně nepročetla všechny články. Až jsem se lekla, jakou závislost to vytváří :-). Ještě,že už to mám přečtené.

seznam.mih  10.06.12 18:38

Sny o tom, že sem na veřejnosti nahá, se mi zdávají často. A to není kvůli MP pač ty sny jsem měla daleko předtím. většinou jsou to sny, kdy jdu ven jen v županu, v peřině, nebo v dece. Třeba se mi zdálo, že jsem takhle jela do města tramvají a měla jsem na sobě jen asi župan. Pořád jsem na sebe koukala, jestli ze mě nekouká nějakej kus masa. Najednou zjistím, že mi při jízdě vypadli klíče z tramvaje (jak vypadli to se mě neptejte) tak vystoupím u tesca malýho v Plzni a běžím pro ty klíče po kolejích. Ale župan se nějak ztratil, nebo upadl a tak jsem pro ty klíče běžela nahá a najednou koukám, že se za mnou objevil úchylák a tak jsem od něj utíkala zase pryč. Měla jsem pocit že běhám hodiny, ale daleko jsem neutekla.
Nebo jsem měla sen, kdy na střední jsem seděla jen v peřině a taky se pořád hlídala, aby mi něco nebylo vidět a pak nějak jdu na chodbu a všechno to ze mě spadlo. Nějak se to celý neslo v duchu starověkého egypta nevím proč.

Tuty sny o tom, že jsem na veřejnosti nahá jsou prej odrazem toho, že se bojíme ukázat světu svojí pravou tvář a tak si před lidma nasazujeme jinou masku, která je přijatelnější.

Katio
196 příspěvků 10.06.12 23:18

@seznam.mih To já zrovna včera - spíš dneska - ve dvě ráno potkala při vystupování z tramvaje kluka, který nastupoval a měl na sobě ten župan (nespala jsem!). Barevně pruhovaný pánský župan do půlky lýtek. Naštěstí pod ním nebyl nahý, i když zahlédla jsem nějakou sukni/noční košili či co. Asi jel na nějakou pyžamovou párty :D

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit