Jak přidat obrázek k Polyvore?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

llolla
2102 příspěvků 06.09.12 18:42
Jak přidat obrázek k Polyvore?

Dobrý den, jsem tu s dotazem ne zcela módního charakteru, ale moc by se mi tahle znalost hodila=) Jak sem (kamkoliv) vložit obrázek z polyvore? Našla jsem sice co psala LadyPapajka v Co jsem měla dnes na sobě, bohužel z toho nejsem dvakrát moudrá (mám spoustu velmi užitečných znalostí, žel bohu schopnost ovládat počítače mezi ně patří jen částečně=)… Na internetu jsem našla návody, které ale ztroskotaly na tom, že mám jiný operační systém, takže pokud má někdo Mac a ví jak na to, budu moc ráda. (Je dost možné, že na OS nezáleží, a já jsem ještě větší trdlo, než jsem si myslela). Díky za případné rady.

Reakce:

Ems
1482 příspěvků 06.09.12 21:39

Pokud má mac printscreen což by mělo být tlačítko na klávesnici tak se zmáčkne tohle, pak se otevře grafický editor (cokoliv- malování, photoshop, nebo to co máte na macu) tam dáte ctrl v a tam by se to mělo otevřít, tam oříznete co chcete a pak to normálně uložíte…:D

llolla
2102 příspěvků 06.09.12 21:41

@Ems
Jo, ona je to nějaká klávesová zkratka, proto jsem to hned nenašla, tak to jdu prozkoumat. Díky

Ems
1482 příspěvků 06.09.12 21:42

Neni printscreen má být jen jedno tlačítko..:D

llolla
2102 příspěvků 06.09.12 21:55

@Ems
no, na Macu jsou to tři tlačítka (to je ta politika jednoduchosti=) Nicméně i tak se povedlo (sice to není z polyvore, ale jsem na sebe moc pyšná=)

Ems
1482 příspěvků 06.09.12 21:56

@llolla gratuluji :))))

Maracujaa
26 příspěvků 08.09.12 18:49

Váš příspěvek mě jako uživatelku Mac OS přiměl k tomu, abych se to konečně taky naučila a našla jsem tohle: http://www.printscreenmac.com/ Obzvláště mě zaujala mžnost udělat printscreen vybrané oblasti (cmd + shift + 4), takže bez nutnosti to následně ořezávat. Obrázek se sám uloží na plochu! Zase jsem se přesvědčila, že Mac je pro tradiční uživatele MS Office sice poněkud komplikovaný, ale geniální:-)

llolla
2102 příspěvků 08.09.12 18:51

@Maracujaa
paráda, funguje (aby ne). Díky za tip=)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit