Jak s páskem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Linda
65 příspěvků 18.03.13 17:57
Jak s páskem

Není mi jasné, jak zařídit, aby pásek zůstal, kde má.
(tedy je mi to jasné jen u džínů nebo u sukně s poutky na pásek)

Ale co tam, kde pásek není v poutkách?
Mám na mysli situaci halenka plus sukně, v pase, kde se ty dva kusy oděvu setkávají, je zpravidla širší pásek, který je rozdělí.
Anebo situaci s tenkým páskem na sukni (tedy ne na předělu halenka-sukně), jako měla nedávno Kateřina Churavá v galerii.

Mně se tedy pásky posunují, lezou nahoru, halenka se klube ze sukně, pásek se přetáčí sponou na bok atd., když se o to pokusím.

Ptám se protože mi to vrtá hlavou a protože s páskem ty fotky s outfity vypadají rozhodně líp, ráda bych se inspirovala

Edit překlep

Příspěvek upraven 19.03.13 v 14:21

Reakce:

kayav  18.03.13 18:29

U mě, a myslím že i u Kateřiny (i když nechci mluvit za ni, třeba se připojí do diskuse) to funguje tak, že mám pásek opravdu v pase, tzn v nejužším místě trupu. pak se vám nemůže posunout nahoru ani dolů. Jinak pokud nosíte halenku zastrčenou do sukně v této době, čili s punčocháči, zastrčte halenku až pod punčocháče, pak se nehne.

viktorka_od splavu
7435 příspěvků 18.03.13 21:45

@MP Linda mám takovou zkušenost, že existují dva typy lidí (a neptejte se čím je to dáno, nevím): a) jak se oblíknou tak to celý den zůstane, upravené, zastrkané, vše na svém místě, nic se nepokrčí nevyleze, každý vlásek na svém místě; b) do dvou minut po vyžehlení, upravení, učesání podolek vylezlý, gatě sukně pokrčené, pásek kdesi, účes rozcuchaný… bohužel patřím do druhé skupiny:o) něco se dá podchytit jak píše kayav a jistě jsou i další tipy, důležité je kvalitní, sedící oblečení, ale pokud máte takové „sklony“ tak dokonalé to nikdy nebude:-(ani účes od kadeřnice mi déle než půl hodiny nedotčený nevydrží a to už vím že se ho nesmím dotýkat)
edit ps kayav: mně se tedy hne a fakt sebou nijak extrémně nešiju;-(

MP Linda
65 příspěvků 19.03.13 14:20

@viktorka_od splavu
To rozdělení lidí je trefné.
Asi taky patřím do skupiny b) :-)

Když ono to na fotkách s páskem vypadá nějak líp. Mám z toho depku… ledaže by se focené upravené slečny přiznaly, že se pro focení pět minut muasely upravovat u zrcadla, všechno zastrkat, narovnat, uhladit atd.

waw
336 příspěvků 19.03.13 16:40

@viktorka_od splavu Hlásím se do skupiny b) :-/ Stačí si před odchodem z domu obouvat boty a celé snažení je v háji..

guinejske_prase
178 příspěvků 19.03.13 17:16

@viktorka_od splavu
Pod to se podepisuji :D také patřím do skupiny b a občas mě to pěkně štve. Umím paráděním strávit půlku času a stejně si pak do hodiny připadám jako uválená šmudla oproti jiným ženám, které vypadají perfektně, byť se vypravovaly třeba pět minut.. je to záhada!

eless
1057 příspěvků 21.03.13 05:42

Zbytocna otazka…

Příspěvek upraven 25.08.13 v 08:11

Sekhmet
1918 příspěvků 21.03.13 09:42

@kayav Mám to stejně jako @MP Linda. Sice mám pas, ale taky břicho. Dokud stojím narovnaná se zaťatými svaly na břiše, mám pásek v pase. Jak si sednu, nebo břišní svaly povolím, okamžitě se pásek dostane na skutečné nejužší místo mého trupu, což není pas, ale oblast kolem žeber těsně pod prsy. Je to spíše genetické, než cokoli jiného, měla jsem to tak i v případě, že jsem jako šestnáctiletá vážila kolem 50kg - prostě postava jablko, no. Ale co, zas mám hezké dlouhé nohy :)

MP Linda
65 příspěvků 25.03.13 13:27

@Sekhmet Nápodobně, taky jsem nejužší poměrně vysoko (tam, kde jsou poslední páry žeber)

Ai budu nosit jen pásky v poutkách a nebudu utahovat. Pak sice asi nepolezou nahoru, ale budou se zase točit. Sakra.

Amonute
360 příspěvků 25.03.13 15:34

Nadviažem na názov témy - JAK S PÁSKEM.

Mám opasky ktoré nosím do nohavíc a teda sedia na bokoch či v pútkach nohavíc so zvýšaným pásom (nie vysokým), ale pár ich mám aj takých ktoré by som chcela nosiť aj v páse na šatách. Nepáči sa mi žeby som na opasku o tých pár cm ďalej mala vyrábať otvor aby som mala ako opasok zapnúť. Odpoveď ako to spraviť prišla sama, našla som toto video:

http://www.youtube.com/watch?…

Ale páči sa mi len predposledný a posledný spôsob, ktorý predvádza… Čo vy na to? Nechávate si vyrobiť dierky v opasku alebo máte inú fintu ako nosiť opasky aj aj?

marca
437 příspěvků 25.03.13 19:44

Návody má pěkné, ale jak se tam kroutí, ó bože.
Nemá se dělat další dírka, protože pak byste pásek taky mohla obtočit 2× dokola. Pásek se správně krátí z druhé strany od spony. Když jsem naposled kupovala mužovi pásek, tak jsem řekla kolik má mít cm a prodavač ho rovnou v galanterii zkrátil. Zkoušela jsem to i na svých, pokud mají šroubek na utažení, tak je to celkem lehký udělat i doma. Akorát teď nemám žádný co jde takhle pěkně zavázat :) Máte nějaký tipy, kde kupujete pásky? A dají se na to uzlování použít i plastový?

Lidi2
2 příspěvky 25.08.16 16:08

Pásek musí být vždy zakrácený. dírka na něm se nikdy nedělá. zakracuje se na druhé straně - u spony. vyzkoušej https://www.artcutis.cz/…zene-opasky/. ceny nejsou mimo realitu a kvalita je dobrá.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit