Jak se cítit fajn když jste XXL

Fotoalbum tématu (18) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gudrun  27.03.13 09:59
jak se citit fajn kdyz jste XXl

Najde se zde zena ktera je OPRAVDU spokojena s velikosti XXL? Muze poradit ostatnim jak na to?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 42 Další »

Reakce:

Acrobaleno
948 příspěvků 27.03.13 10:14

Tak určite sa nájdu také ženy. No ja čo poznám XXL až XXXL, tie sa tvária, že sú v pohode, že aj „veľká riť vie očariť“, ale nakoniec z nich vždy vylezie, že ich to trápi. Neviem, či to už v CZ bežalo, ale u nás dávajú Extrémne premeny s Chrisom Powellom a tie ženy aj muži nie sú šťastní a spokojní. Podľa mňa, čo najviac zaváži je okolie, to ako sa na takých ľudí dívajú. Nikto nemôže byť v pohode a vyrovnaný, ak ho ustavične ponižujú.

Pra linka  27.03.13 10:28

Mám kamarádku, která je opravdu XXXXL. Přesto - je tak hrozně okouzlující, všichni ji vyhledávají pro její zvonivý smích a umění nakazit Vás dobrou náladou. Podle mě - je s tím naprosto smířená a to hezké a okouzlující jde zevnitř! Já jsem taková akorát, nějaké to kilčo navch mám, smířená s tím rozhodně nejsem a když tahle nálada na mě přijde, zdá se mi, že to vídí každý - právě proto, že to vyzařuje zevnitř. Proto má kamarádka můj velký obdiv, jak to přijímá, nikdy mě ani nenapadlo se jí zeptat, jestli má někdy smutnou náladu z XXL velikosti, protože u ní mi to prostě přijde zbytečné se ptát. Má se ráda a to je to nejdůležitější. I se svou figurou má manžela, potomky a je fakt v pohodě a úžasná

kiwi  27.03.13 10:33
@Acrobaleno píše:
No ja čo poznám XXL až XXXL, tie sa tvária, že sú v pohode, že aj „veľká riť vie očariť“, ale nakoniec z nich vždy vylezie, že ich to trápi.

Mám stejné zkušenosti (podobní se vyskytují nejen naživo, ale i na internetu, Peklo nevyjímaje). Navenek deklarují svoji naprostou spokojenost se svým tělem a vzhledem, dokonce dávají k lepšímu historky o své nadprůměrné sexuální přitažlivosti… a v neposlední řadě se sami označují za naprosto pohodové a na rozdíl od hubených lidí i vysloveně veselé kopy - jen ovšem do okamžiku, kdy se někdo zmíní o jejich vzhledu: jejich reakce jsou daleko ostřejší, popudlivější a mnohokrát i nenávistnější, než když se ohradí někdo jiný, dejme tomu se špatnými zuby či jiným, zrovna kritizovaným vizuálním nedostatkem. Lepšího potvrzení jejich nespokojenosti ani netřeba…

Dahllie
2222 příspěvků 27.03.13 10:44

Nejdůležitejší je si nic nedělat z jedovatých poznámek, které třeba vám, @gudrun, lítají z úst jak munice ze samopalu.
I když jsem na sobě začala pracovat a hubnu, tak přece nebudu to svoje tělo nenávidět jen kvůli tomu, že je zrovna takové jaké je a nezalezu do kanálu. Rozhodně mě víc trápí to, že na sebe nemůžu sehnat pořádnou podprsenku a nakupuju převážně v UK, kde velikost 36J-JJ není „paninko, to se ani nevyrábí“.
PS: Můžete mi ukázat na jedinou ženu, která by byla absolutně spokojená s tím, jak vypadá? Já totiž takovou ještě nepotkala. I ta nejspokojenější mi řekne „jo, jsem pěkná, ale podívej, tady ten zub by mohl být rovnější, ty vlasy kudrnatější, ty prsa větší…“

Robena
1257 příspěvků 27.03.13 10:50

Ja jsem XL a spokojena nejsem, nejsem ale ani extra nestastna. Proste jen potrebuji zhubnout, abych nefunela do schodu a abych setrila sve zdravi.
Jako mlada jsem mela pravdu silnou kolegyni, milou holku v „kolektivu oblibenou“. Ze sve postavy extra velkou radost nemela, nesla vsak sve telo statecne. Zhubnout se ji podarilo ve strednim veku, kdyz prestala drzet diety. Od te doby je OPRAVDU spokojena.

Sekhmet
1918 příspěvků 27.03.13 11:04

Jsem L. Mé tělo se mi líbí. Ovšem řekla bych, že ještě více by se mi líbilo ve velikosti S. Vadí mi, že mám občas problém najít v obchodech oblečení na mou velikost (závratná 40/42) a rozhodně jsem masírovaná dikátem ideálu krásy a hubenosti, který mne ovlivňuje. Na rozdíl od některých si to plně uvědomuju.
Nejhorší na tom je, že i kdybych zhubla na velikost S, nespraví se tím má mírně pokřivená dvojka vpravo nahoře, kterou dle mé zubařky nemá cenu napravovat, neb jde o vadu údajně neviditelnou (já ji vidím), mé zuby se nestanou zářivě bílými, má celulitida asi nezmizí, stále si budu muset holit určitá místa, můj nos se přes noc roztomilým pršáčkem nestane, našeho rodinného „opičího pysku“ mne nezbaví ani plastická operace a rozhodně tím zhubnutím nezačnu automaticky vypadat jako křehká éterická Francouzka nebo Italka. Taky budu pořád stejně protivná, vzteklá a vztahovačná a určitě se zhubnutím nestane, že bych vyhrála sto milionů ve Sportce. Zcela spokojená tedy asi nebudu nikdy. Takže to co teď mám - no, dobrý, řekla bych.

Lolula
88 příspěvků 27.03.13 11:22

Jsem L až XL s těžkým podvozkem (nahoř 38 až 40, dole 42 i 44). Za poslední rok jsem přibrala asi 10 kg. Spokojená s tím nejsem… někdy. Ale spíš by se dalo říct, že mi to nevadí. Radši než mít 50 kg si zajdu s přítelem na pořádný steak nebo si dám na snídani obrovský croissant s medem. Otázka priorit. Pro mě jídlo znamená hodně :) Pracuji mezi krásnými hubenými ženami, takže si někdy připadám jako hroch, ale nikdo zatím neměl nějaké uštěpačné poznámky.

Jinak psychicky moc vyrovnána nejsem, ale to nemá s váhou nic společného :D

Sekhmet
1918 příspěvků 27.03.13 11:27
@Lolula píše:
Radši než mít 50 kg si zajdu s přítelem na pořádný steak nebo si dám na snídani obrovský croissant s medem.

V tom vám fandím - a trochu závidím. Moci si dát obrovský croissant s medem k snídani, jéje, to by bylo krásné :) Hm, smůla, můj rozpis je 120g bílého jogurtu s obsahem tuku 2% + 45 g ovesných vloček + sklenice vody nebo neslazeného ovocného čaje. Croissant, hmmmmmmmmmm

Lolula
88 příspěvků 27.03.13 11:31

@Sekhmet O tom přesně mluvím :D

gudrun  27.03.13 11:33

Ja radsi udelam hmmmm pri pohledu do zrcadla, nez nad pecivem.

DonChichot  27.03.13 11:36

@Sekhmet
Já sladké nejím, a to proto, že jsem zjistila, že mne po něm bolí hlava a mám výkyvy nálady. Ani na to nemám chuť, prostě jsem to vyřadila.

Sekhmet
1918 příspěvků 27.03.13 11:42

@DonChichot Já mám sladké ráda. Ale mám je zakázané. Ne kvůli hubnutí, kvůli nemoci. Ovšem jak jsem si myslela, že když mám od lékaře nařízenou dietu, tak že budu třeba hubnout, tak to jsem se škaredě spletla :) Sice jsem zpočátku opravdu zhubla (bylo to cca 10 kg), ale pak se tělo vzpamatovalo a už je mám skoro všechny nazpět, ač dietu samozřejmě musím dodržovat stále, protože výsledky vycházejí pořád ne úplně dobře.

Sekhmet
1918 příspěvků 27.03.13 11:43

@gudrun Takže já nemůžu hmmmmmmmmm dělat ani nad pečivem, ale bohužel ani při pohledu do zrcadla (tam dělám tak maximálně „hm, není to zas taková hrůza.“)

DonChichot  27.03.13 11:52

@Sekhmet
Jak jste popsala ty ovesné vločky k snídani, takhle snídám já sama každý den skoro,
někdy si dám chleba se sýrem, jsem hubená. To fakt není žádná oběť, nejíst sladké. Naopak, sladké se nám do jídelníčku dostalo až v době všeobecného a nesmyslného nadbytku. Vlastně buďte ráda, že to máte zakázané, ono by vás to doběhlo stejně později, není to vůbec zdravé, cpát se sladkostmi.
Například ty široce rozšířené nemoci urogenitální u žen, záněty, mají mj. původ v přecpávání se sladkým, bakterie mají lepší podmínky pro množení se.

bestia
2296 příspěvků 27.03.13 11:57

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:22

VenusInFurs  27.03.13 12:08
@bestia píše:
toto ma nikdy neprestane fascinovat. aj tie 50 kilove si rady daju steak ci croissant. aj zmrliznu, aj riadny falat slaniny. ze ma niekto 50 kil aj s postelou neznamena, ze ma na den rozpocitane kolko listov salatu moze zjest ;)edit: preklep

Přesně. Jím všechno, ale v normálním množství. Tzn. že nesežeru 4 větrníky na posezení, ale dám si jeden (pořádně velký, muhaha). Nevím, možná kdybych měla větší apetít, tak při mých stravovacích zvycích (nevyhýbám se ani rychlému občerstvení) a nechuti ke cvičení bych měla tak 90 kilo. Mám 54, no…

Jetthro
1129 příspěvků 27.03.13 12:14

@bestia Uplne jste mi to vzala z klavesnice :)

@Lolula Ja treba tech 50kg vazim (pri vysce cca 165cm, nevim presne kolik merim ale vic to urcite nebude). A predstavte si, ze toho sezeru vic nez moje obezni byvala spoluzacka, ktera se divi proc pribira ze vzduchu a pritom se stravuje jako prasatko (tedy jidla se spoustou kalorii ale mizernou vyzivovou hodnotou), pak drzi ruzny diety a tak dokola, jojo efekty, zname to.

Pak je taky samozrejme rozdil, jestli vazite 50kg a mate svaly (ony ty svaly totiz potrebujou krmit mnohem vic nez tuk a to byste se divila, s jakou radosti si ja ten steak dam :)) nebo jestli vam vaha ukazuje sice maly cislo, ale tamhle je nejaka ta celulitidka, tamhle povolenej spicek..tomu se totiz rika skinny fat - clovek je na pohled hubenej, ale bohuzel je hubenej svalama a ne tukem. Proto se taky rika „skinny girls look good in clothes, fit girls look good naked“ :)

No a timto se omlouvam a uzaviram svoje fitness freak okenko ^^

Sekhmet
1918 příspěvků 27.03.13 12:16

@bestia S tím naprosto souhlasím. Stejně tak, jako mne baví poznámky těch hubených, že kdybycho my, tlusté, přestaly od rána do večera žrát croissanty a zapíjet je rozpuštěným sádlem, taky bychom měly těch 50kg. Každý je jiný. Já chtěla být hodně hubená do té doby, než mi má nejlepší kamarádka málem umřela na blbou angínu, protože její hubené tělo nemělo odkud brát. Skončit kvůli angíně v nemocnici na kapačkách glukózy není nic, o co bych stála.

FrancesAnn
81 příspěvků 27.03.13 12:20

Já spokojená jsem i s XXXXXXXXXL (nevím, kolik těch X před L mám, tenhle způsob označování mi přijde divný, podle Burdy velikost 48 před prsa, 44 v pase a 42 přes boky). Jediné, co mě štve, že nemám ten vršek a spodek vyrovnanější, blbě se mi shání šaty.
A jak být spokojená sama se sebou neporadím, na to si musí asi přijít každý sám.
Stejně spousta lidí napíše, že to není možné a že určitě po nocích pláču do polštáře, protože ve skutečnosti bych chtěla být štíhlá atd.

VenusInFurs  27.03.13 12:21

Každý má holt tu svoji ideální váhu nastavenou jinak. Já někdy v zimě když se klepu v pěti vrstvách závidím těm, co mají „přirozenou izolaci“ :D Prostě je třeba rozlišovat mezi lidmi, kteří mají pár kilo navíc, ale cítí se dobře a jsou zdraví a sebevědomí a nezdravou nadváhou, která škodí člověku i jeho okolí (které se musí vyrovnávat s jeho náladami, posedlostí hubnutím a neustále ho přesvědčovat, že to s ním není tak zlé, i když je)…

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 27.03.13 12:22

Na Facebooku jsem zahlédla tuto fotografii.Je u ní tento popisek, cituji:„Nenechte si od světa vnutit jeho představu, jaká by měla žena být. Svět by z vás nadělal muže. Vy máte nabídnout ženství. To, co je u vás jedinečné.“
A u fotky je asi 50 převážně mužských komentářů o tom, jak „se jim tato žena líbí, je na co sáhnout, krev a mlíko, konečně žádná vychrtlina, takovou bych chtěl“ a podobně. Co vy na to?

Sekhmet
1918 příspěvků 27.03.13 12:27

@ještěřička Dáma vypadá půvabně, ovšem je dost vyphotoshopovaná. Já jsem o něco štíhlejší přes boky a stehna(prsa budu mít tak stejná) a našla bych na své postavě hodně věcí, které za sexy nepovažuji. U té fotky to asi hodně dělají vlasy a výraz obličeje…

DonChichot  27.03.13 12:29

Přiznám se, že žádnou osobu XXl neznám a tak ani nemůžu spekulovat, jak se cítí. Já sama jsem S se zálibou v oblečení M. nesnáším totiž, když je mi něco malé a škrtí to a tak si kolikrát koupím větší velikost.

@Jetthro má pravdu, když si vypěstujete svalovou hmotu - a vím, že to není pro každého snadné, pro mne je - ona vám pomůže hubnout rychleji a i lépe si udržet hmotnost a hlavně tvar postavy. Ale fungují i takové zdánlivé bezvýznamnosti, jako častá chůze pěšky, nejezdit výtahem, nýbrž vyběhnout schody a tak. A dá se z té drobné fyzkultury udělat rutina, že vám to pak ani nepřijde.
Vždycky žasnu, jaké obří zadnice se vyvalí z auťáků před hypermarketem. To neustálé ježdění autem je strašnej mor a myslím, že je jednou z hlavních příčin tloustnutí žen v produktivním věku. Spousta lidí za celej den ani neudělá krok pěšky, ráno si sednou do auta, z něj se přemísti k PC, pak zase do auta a z něj už jen k televizi. Všechny práce za nás dělají spotřebiče a tak je k pohybu velmi málo příležitostí.

DonChichot  27.03.13 12:31

@ještěřička
Já na to, že mladá holka krev a mlíko vypadá dobře, ale po čtyřícítce se na ty faldy, převisy a zříceniny nedá koukat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 42 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit