Jak se liší šatník blondýny a brunety

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HanulkaUH
100 příspěvků 15.12.14 19:48
Jak se liší šatník blondýny a brunety

Milé dámy,
v sobotu jsem se rozhodla vyměnit celoživotní blond barvu vlasů za hnědou. Ráda bych znala názor vás, které tím prošly, které barvy se vám při této proměně zdály jako nevyhovující.
Možná je to natolik individuální, že to nelze jednoznačně říct, přesto bych uvítala vaše názory.

Reakce:

vanilkaF
23 příspěvků 16.12.14 22:37

Myslím si, že je to opravdu velmi velmi individuální, a že by se měl každý držet hlavně doporučení pro svůj barevný typ. Hnědovlásky se vyskytují v téměř každém barevném typu (mám na mysli 12 tonální barevný systém, pouhé jaro-léto-podzim-zima je celkem k ničemu) a proto je důležité zjistit, kde se nacházíte Vy. Jakou míru kontrastu, barevné teploty, zářivosti/tlu­měnosti vykazuje Váš obličej. Můžu doporučit perfektní čtení, kde se můžete najít, paní Beáta tam má hodně článků i kde rozebírá třeba slavné osobnosti, dá se z toho hodně naučit - http://www.supervizaz.net/…bne-typy.php

HanulkaUH
100 příspěvků 18.12.14 12:29

Ano, to máte pravdu. Bohužel nejsem schopná určit, kde se přesně nacházím. Včera jsem pátrala, jestli tu někdo v okolí dělá diagnostiku, ale nenašla.
Z toho by ale vycházelo, že se oblečení moc lišit nebude, jelikož typ zůstal stále stejný jen s jiným odstínem vlasů… Ach jo, takže ten meruňkovo-oranžový svetr by mi asi neslušel ani teď :-(

Martini90
159 příspěvků 18.12.14 17:06

Zkuste si přečíst tento článek http://www.supervizaz.net/…n%C3%BD-kruh myslím, že je to přesně pro Vás ;)

Sama se také neumím úplně zařadit, snad kontrastní zima, ale ruku do ohně za to nedám. Nicméně jsem prostě založila obálku a začínám šetřit na cestu za paní Beátou ;)

elesse
102 příspěvků 06.03.15 15:27

Taky jsem pred par lety menila takto barvu, zadna radikalni zmena satniku nebyla potreba. Slusi mi porad totez jen ted navic i vyraznejsi barvy nez driv

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit