Jak se mají dle vás oblékat lidé při těle?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

seznam.mih  07.10.11 07:35

Jak se mají dle vás oblékat lidé při těle? A při těle nemyslím obezity, který se sotva válí po chodníku, aby si došli pro hambáče, ale holky, co prostě mají přes ten zadek víc, vyklenuté bříško, stehna nejsou modelkovská, lýtka taktéž ne, ruce jsou silné, prsa větší než je „zvykem“ (tak prsa teď už spíš vztahuju na sebe) nebo menší, s kulatším obličejem.
Vážně se máme halit do hábitů, abychom náhodou neupozornily, že máme zadky a pupky, nebo to dobře využít ve svůj prospěch a udělat z nedostatků přednost? A jak toho docílit podle vás?
Chtěla jsem sem dát nějaký fotky, kde bych ukázala, co myslím, ale na netu jsou jen ty hubené, a co považují za oplácané, to je dle mě ještě furt hubené. Tak si zkuste představit něco jako bridget Jones ale ještě s pár kily navíc.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Carrie35
52 příspěvků 07.10.11 08:18

Co třeba tohle? http://protivna-blondyna.blogspot.com/…-almaru.html

seznam.mih  07.10.11 11:08

to je dobrej odkaz :)

anicka  07.10.11 11:26

Zas jedna…hm, „vydarena“ premena - http://www.prozeny.cz/…i-od-zakladu . Aspon sme sa dozvedeli, ze nosit leginy a tuniku (ktora po prvych 10 metroch chodze vylezie po pas) je vlastne modne… Slecna je pekna, ale viem si ju teda predstavit v lichotivejsich modeloch…

Katy
91 příspěvků 07.10.11 14:42
jednou jsem tu v komentářích narazila na blog, který mě v tomto směru zaujal, přestože to není zrovna pro mojí kategorii: http://www.leblogdebigbeauty.com/
i když přiznávám, že ta slečna už mi přijde opravdu na hraně obezity, líbí se mi, že neleze kanály a má styl

GreatSusan  07.10.11 14:44

anicka: Prijde mi, ze stylistka se nejak minula povolanim, nejaky zvlastni styl nebo „look“ ty veci nemaji, proste tu holku oblekla do normalniho obleceni, ktere vic nebo min pasuje a je lehce usedle. Ale pro normalni holku, ktera se o modu moc nezajima je to asi ok, nijak me to neurazi, ale ani neshodi ze zidle. Slecna je na svuj vek ale dost oplacana a myslim, ze lepsi to uz nebude…
Vseobecne si nemyslim, ze by se zeny se silnejsi postavou mely oblekat do almarovitych pytlu, ale na druhou stranu mi casto prijde, ze nekterym chybi mira. Hezky oblecenou silnejsi zenu/divku vidim malokdy, nektere jsou spis v tom pytlovitem a cast „zvyraznuje“ svoje prednosti tak, ze je mi za ne trochu stydno. Take mam dojem, ze tech se silnejsi postavou je nejak vic, nez drive a ze mit vic nez jen par kilo nad idealni vahu je ted uz vic „salonfähig“ - zacalo to proste byt „normalni“ a kdo se odvazi zminit neco o nadvaze je okamzite oznacen za netolerantniho hulvata, ktery ma mozek vymyty casopisy a televizi.

MP Jana
215 příspěvků 07.10.11 15:57

Myslím, že nejlepším řešením jsou šaty, doplněné výrazným páskem k vytvoření lichotivější siluety. Nejsou úplně nejvhodnější úpletové upnuté(jak má třeba ta slečna v proměně), protože zvýrazňují břicho.

seznam.mih  08.10.11 07:54

anicka: No tak zrovna tahle slečna mi připadá normálně štíhlá s akorát širokými boky :)

seznam.mih  08.10.11 07:57

katy: tak takhle širokou jsem zas na mysli neměla. Ta už mi taky příjde dost, ale věřím tomu, že se najdou slečny podobných rozměrů, které se chtějí oblékatr taky hezky a blog je na to docela slušnej, i když můj styl to není :) některé modely jsou fajn, co bych si vzala a některé mi příjdou vedle… každopádně děkuju za tip :)

seznam.mih  08.10.11 07:59

GreatSusan: Jj s obezitou to bude jen horší a horší … protože vidí z přehlídek a časopisů jen štíhlé ženy a tak si to sami taky vezmou, aniž by usoudili, jestli se to na ně hodí, či nikoliv … a proto si myslím, že by mělo být více dobrých blogů větších rozměrů.

anicka  08.10.11 08:58
@katy - mne ta slecna teda pride uz za hranou obezity… Kombinacie su to niekedy fakt pekne, ale nemozem si pomoct - mlada (a inac fakt krasna) zena takych rozmerov…je proste tak nejak prilis velka. Ja tiez nie som zrovna vzor stihlosti, ale pevne dufam, ze po ziadnej zivotnej situacii sa takto nevykrmim (jasne, mozem dostat alergie a byt na kortikoidoch alebo na antidepresivach alebo nieco podobne, ale snad to nie je prilis pravdepodobne).

@seznam.mih - slecna z premeny nema uplne zlu postavu, ale tie uzke dziny mi teda pripadaju fakt mimo 8-) Nosit siroke je samozrejme somarina, ale urobit si z noh dve jaternice, to zas nie je uplne optimalne…

FrancesAnn
81 příspěvků 08.10.11 15:28

Mně se líbí tahle slečna : http://www.curvygirlchic.com/
Moje vlastní zkušenosti (velký zadek, silná stehna, velká prsa) - dobře na mě vypadají sukně rozšířené od pasu (střih A?) s délkou kolem kolen (naštěstí mám docela ucházející lýtka), rovné kalhoty zásadně bez kapes na zadku (takže ani džínový střih ne), žádné kapsy na bocích (dělají mi divné boule). Zatím jsem si „neporadila“ s prsama, ty jsou stejně velká ve všem.

seznam.mih  08.10.11 17:16
FrancesAnn ha detto : Mně se líbí tahle slečna : http://www.curvygirlchic.com/Moje vlastní zkušenosti (velký zadek, silná stehna, velká prsa) - dobře na mě vypadají sukně rozšířené od pasu (střih A?) s délkou kolem kolen (naštěstí mám docela ucházející lýtka), rovné kalhoty zásadně bez kapes na zadku (takže ani džínový střih ne), žádné kapsy na bocích (dělají mi divné boule). Zatím jsem si „neporadila“ s prsama, ty jsou stejně velká ve všem.
Tak tyhle šaty v těch vypadá naprosto luxusně! Ty šaty chci taky! :D A jinak konečně modelka, kterou jsem si tak představovala :D Ty lýtka máme myslím se slečnou společný :) Ale má vcelku pěkný modely, i kdžy některé střihy mi připadaj kolikrát přeplácaný …

Lenka M.  08.10.11 21:18

Ja myslím, že základom všetkého je obliekať sa do svojej skutočnej veľkosti :)Voliť oblečenie čo sa nikam nezarezáva a neurobí z jedného faldu 2 a viacej, ale ani nevlaje, že sa pod ním nedá rozpoznať kde končí telo :) Osobne som svojeho času mala velkost 44, „spodky“ som vždy nosila do pásu a vršky zásadne z čo najmenej elastického materiálu a vo výsledku nebol voľným okom viditelný jediný faldík a 38čkové kamarádky s bokmi kypiacimi z bedráčov a chrbátmi hrbolatými od zarezanej podpry mi závideli :)!! Jo a ešte správne držanie tela dokáže z vyvaleného pupku urobiť malý prijatelný lavórček :)!!
Inak neviem či je to len moj pocit, ale povedala by som, že na malých a obéznych ženách nevypadajú dobre krátke vlasy..Vzbudzuje to vo mne taký pocit nevyváženosti proporcii keď na veľkom tele sedí malá ostrihaná hlavička :)

seznam.mih  09.10.11 10:19
Lenka M. ha detto : nak neviem či je to len moj pocit, ale povedala by som, že na malých a obéznych ženách nevypadajú dobre krátke vlasy..Vzbudzuje to vo mne taký pocit nevyváženosti proporcii keď na veľkom tele sedí malá ostrihaná hlavička :)
No hele já jsem malá (157) a při těle (nejsem ani štíhlá, ani obézní prase, co jen žere, ale jídlo miluju) a po asi osmi letech jsem šla na mikádo a myslím si, že mi to sluší mnohem MNOHEM víc, než když jsem měla vlasy po ramena a i celkově se více usmívám, jsem více v pohodě, dělá mi to štíhlejší obličej, když si udělám vhodnej účes a tak. Takže tohle taky není jednoznačný a záleží na střihu. Ale jestli myslíte květáky, tak to je opravdu terno.

Lachenauerin
544 příspěvků 09.10.11 12:34

Když nad tím tak přemýšlím, řekla bych, že plnoštíhlým a silnějším dámám prospívá, pokud se oblékají co nejženštěji. Tím nemyslím modely „prsa ven“ a mini sotva pod zadek, nýbrž siluetu, přiznané křivky.

kiwi  09.10.11 19:59
seznam.mih ha detto :
Lenka M. ha detto : nak neviem či je to len moj pocit, ale povedala by som, že na malých a obéznych ženách nevypadajú dobre krátke vlasy..Vzbudzuje to vo mne taký pocit nevyváženosti proporcii keď na veľkom tele sedí malá ostrihaná hlavička :)
No hele já jsem malá (157) a při těle (nejsem ani štíhlá, ani obézní prase, co jen žere, ale jídlo miluju) a po asi osmi letech jsem šla na mikádo a myslím si, že mi to sluší mnohem MNOHEM víc, než když jsem měla vlasy po ramena …

Taky bych řekla, že nosit na rozměrnějším těle nahoře ještě pátrací balón není, ani z výtvarnýho hlediska, nic moc :-)

anicka  09.10.11 20:47

@seznam.mih - ono asi zalezi dost aj na tom, ake mas vlasy - keby som isla na mikado ja, co mam 4 vlasy aj s obocim, a to este jemne a zplihle, tak by to vyzeralo znacne horsie ako tie iste 4 vlasy, ale po/pod ramena. A to tiez nie som ani obezna ani extra stihla (nieco medzi normalnou vahou a miernou nadvahou), ale kratsie vlasy fakt ee :-)

seznam.mih  09.10.11 21:06

No tak já mám zrovna hustý a vlnitý vlasy.

Ani  09.10.11 23:41
Slečna v proměně je hlavně strašně přemalovaná… to jí asi nikdo neřekl :( nebo jí to přímo ta stylistka provedla? Škoda, mohla být pěkná…

A k blogům objemnějších blogerek… nemůžu si pomoct, mně se nelíbí ani trošku. Ať jdou nejdřív běhat a až pak ať se fotí na net. Ono tam platí takové paretovské pravidlo, tlustší ženy věnují 80% snahy a času tomu, aby získaly 20% pěkného vzhledu. Zlepšení postavy je těch zbylých 80… Tím se nijak neposmívám nebo tak, ale prostě mi přijde, že je zatím strašně moc snahy a stejně je na výstupu stále jen tlustá ženská. I když hezky oblečená.

(Aby nedošlo k mýlce, holka z proměny je docela pěkně oplácaná, ještě v pohodě. Blogerka z curvygirlchic je prostě tlustá.)

anicka  10.10.11 04:35

@Ani - suhlas s tymi „nadmernymi“ blogerkami. Este chapem, ked ma nadvahu napriklad mama s troma detmi na materskej, ktora chodi na nocne zmeny do prace - proste clovek, ktory (momentalne) nema cas ani chut riesit, co zje, pretoze to pri sucasnej zivotnej situacii nestiha. Ale tieto slecny asi nejaky ten cas navyse maju, ked sa stihaju kazdy den vystajlovat a fotit sa…

Alena Cechova  10.10.11 07:57

Všechno, co opticky i fakticky prodlouží postavu: vysoké podpatky, výstřihy do V. Na rozbití velkých ploch vzory. Musíte-li mít na sobě cokoli světlého a jednobarevného, nedejbože lesklého, jedině se stahovacím prádlem. Zavinovací šaty pro vytvoření pasu. Správné držení těla. Věčný úsměv na tváři.
Připomínám, že řetězce šijou do velikosti 46-48, pak už máte smůlu. Proto bych radila nenechat tělesné rozměry překročit tuto hranici. Protože nabídka v nadměrných velikostech je zoufalá. Dostanete se tak do situace, že nejen, že nekoupíte, co se vám líbí, nýbrž že si nekoupíte vůbec nic.
A skutečně bych raději vrazila energii do toho, aby se tělesné rozměry upravily, než do shánění nadměrných oblečků. Můj osobní názor.

FrancesAnn
81 příspěvků 10.10.11 13:49
Alena Cechova ha detto : A skutečně bych raději vrazila energii do toho, aby se tělesné rozměry upravily, než do shánění nadměrných oblečků. Můj osobní názor.
Souhlasím, přesto ale do doby, než se povede tělesné rozměry upravit, nelze sedět doma a nevycházet ven a když už se ven vypravím, musím mít něco na sobě a chci aby to vypadalo přijatelně. Nedělám si iluze, že existuje oblečení, ve kterém budu vypadat o několik velikostí menší, ale lze být tlustá a pěkně oblečená a nebo tlustá a ještě navíc hnusně oblečená (to ostatně platí i pro štíhlé).

Dahllie
2222 příspěvků 10.10.11 14:45

Ani, i tlustá holka chce vypadat dobře. Co ty můžeš vědět, jestli ta tlustá, co jsi ji potkala ve městě se nesnaží hubnout, nebo nezhubla třeba už 20kilo. Proč máš přípomínky k tomu, že si některé udělají blog? Máme se snad my tlustý zavřít doma a nebo lézt kanálama dokud nebudeme mít BMI v normě? I do toho fitka se musíme nějak dostat, tak proč ne hezky oblečené ;-)
A Aleno, řetězce šijí převážně do 44 a nadměrná bývá až 48+ (a už jen pytle). Takže sehnat něco slušného ve 46 je docela náročné.

Ani  10.10.11 16:57
Dahlie, já to beru, chápu, že je lepší být tlustá a hezky oblečená než tlustá a k tomu hnusně oblečená. Jen mi přijde, že kdyby některé ženské věnovaly jen polovinu času, který věnují oblékání (malování, čtení časopisů, psaní blogů, whatever), tomu, aby zhubly, tak už by musely být poloviční. Ale ono je to asi jednodušší, bavit se na fórech o tom, co nosit, než se skutečně zvednou a jít běhat.
Ať si na blog píše každý co chce. Já jen naříkám nad tou neefektivitou tím stráveného času. Obezita prostě je peklo a vždycky bude.
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit