Jak se obléknout na rockový koncert?

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mattoni02  05.03.15 19:34
Jak se obléknout na rockový koncert?

Ahoj,
jak by jste se oblékli na rockový koncert?
Většinu lidí by napadlo, asi černé, červené nebo fialové oblečení, ve stylu,,punk''.
Co by napadlo vás???

Najdete v encyklopedii: Punk

Reakce:

Ghost B.C.
3185 příspěvků 05.03.15 19:57

No, tak v těch botách na podpatku se tam s prominutím poserete :D To opravdu není obuv do davu. Plus si ještě přičtěte vystání fronty před halou. Ani ty kraťoučké šatičky bych si nevzala, ani na tribunu, protože tu pak budete vymetat holým zadkem. Na stání pak stačí zvednout ruce k potlesku a bude vám vidět až do kuchyně.
Takže oblečení sice pěkné, ale na koncert - pokud si tam chcete trochu zařádit - totálně nevhodné aka dost nepohodlné. Ono je sice fajn se tam vyfešákovat, ale pokud nebydlíte v místě konání, tak jde hlavně o to, v těch hadrech co nejlíp přežít cestování a čekání.

P. S. Taky záleží, jestli je to koncert v hale nebo open air. Třeba na Kabáty na Vypich jsem to skoro neřešila. Steelky do bahna, černé kalhoty s „barokním vzorem“, pánské sponzorské tričko s logem Kabátů, na kterém jsem pro lepší výzor uvázala na boku uzel a…kabát :D

stricc  05.03.15 20:01

@Mattoni02 odkud jsou ty ohrnuté boty? Na rockové koncerty nechodím, ale líbí se mi :-)

Mattoni02  05.03.15 20:03

@stricc, http://www.botyk.cz/…r_33212.html
Mělo by se to zobrazit :D, taky se mi líbí :)))

stricc  05.03.15 20:06

@Mattoni02 dík. Koukám, že mají jen malé, takže se asi můžu radovat, jak jsem zas jednou ušetřila :-)

Mattoni02  05.03.15 20:07

@Ghost B.C., děkuji za názor. Já vím jen jsem hledala outfity které nosí nějaké náctileté holky kterým by bylo jedno i kdyby byli nahé.
Já bych osobně zvolila černé džíny, trochu otrhané. Černé tílko a černé Kanady nebo Martensky, to si budu jistá, že mi na zadek nikdo neuvidí :DDD

Jordaan
5601 příspěvků 05.03.15 20:09

@Mattoni02

v takovym obleceni jsem jeste nikdy nikoho na koncerte nevidela. Je to spis jak na gothic party.

Mattoni02  05.03.15 20:10

@stricc, to je škoda, ale zase by vás v tom bolela noha, ne? A za ty ušetřený peníze si koupíte, lepší boty… jako dobrej skutek :DDD

Mattoni02  05.03.15 20:14

@Jordaan, já vím jsou to jen příklady, ale to nemůžete vědět, třeba v tom někdo přeci jenom chodí :DDD

stricc  05.03.15 20:14

@Mattoni02 no, je to zas nějaká firma, co si myslí, že kdo nemá nohu maximálně 39, není dáma, tak ať nosí holiny :-)
Nevadí, jejich smůla, já mám divných bot dost, zas tak nutně je nepotřebuju :-)

Giulietta  05.03.15 20:17

@stricc Ako sa obliecť na koncert netuším, ale z toho botyku.cz si neobjednávaj boty. To príde niečo neskutočné. Videla som pár topánok od nich, to je ako boty do rakvy, na jedno použitie.

Ghost B.C.
3185 příspěvků 05.03.15 20:19
@Mattoni02 píše:
Já bych osobně zvolila černé džíny, trochu otrhané. Černé tílko a černé Kanady nebo Martensky, to si budu jistá, že mi na zadek nikdo neuvidí :DDD

Tak, tak, hlavně vám pak nebude líto, když vám náhodou ty kalhoty nebo tílko někdo propálí cigaretou, polije pivem a podobně… On v tom člověk sice moc neoslní, ale na druhou stranu, ke kapele se stejně nedostanu a na nikoho jiného tam dojmy dělat nepotřebuju, takže je ve finále úplně jedno, v čem se tam dovalím :D

Mattoni02  05.03.15 20:19

@stricc, tomu říkám slovo ženy :DDD

stricc  05.03.15 20:23

@Giulietta nehrozí to, ale díky za varování :-)

Mattoni02  05.03.15 20:32

@Ghost B.C., asi tak. Ale v bílém bych nešla :DDD

outfity
43 příspěvků 12.03.15 12:43

Já osobně nosím na koncerty tylovou punkovou sukní a k ní černé korzety :) a samozřejmě kanady to jistí :D

Atlacoya
2146 příspěvků 12.03.15 13:03

Na klasický rock zapadnete v džínách, tmavém triku (nejlépe s logem kapely) a výraznými šperky. S gotickými šatečkami budete trošku mimo, ale rockeři vás za to nezbijí, nezbijí vás ani za punkový nebo hippie styl. Nějaké to zdvižené obočí by se mohlo vyskytnou při nějakém extra disco stylu (tričko z flitrů, neonové legíny a tak). Jak padlo výše, je třeba myslet na praktičnost - dlouhé stání, skákání, mávání rukama.

vlm
2598 příspěvků 12.03.15 14:12
@outfity píše:
Já osobně nosím na koncerty tylovou punkovou sukní a k ní černé korzety :) a samozřejmě kanady to jistí :D

Mohla byste dát fotku naCJMDNS…pro inspiraci

Hwi
356 příspěvků 12.03.15 15:11

Já třeba nosím na (nejen) rockové koncerty dlouhé sukně a halenky (tedy to, co kamkoli jinam). :) S mírně udivenými pohledy se jednou za čas setkám, ale vzhledem k tomu, že chodím víceméně na menší akce méně známých skupin, kde se schází vesměs stejní lidé, většina už si zvykla. :) Jak už tu někdo psal, záleží, jestli je koncert v klubu nebo pod širým nebem, na druhou možnost bych si asi i já vzala radši kalhoty. Velkou roli také hraje to, jestli se chystáte do kotle - na to jsou opravdu nejlepší pevné, pohodlné boty a oblečení, kterého Vám nebude líto v případě, že ho někdo poleje pivem, potrhá, nebo jakkoli jinak „znehodnotí“. Jestli bude oblečení černé, žluté, nebo růžovofialové je celkem jedno, rockeři jsou tolerantní a milí lidé, maximálně se za Vámi někdo otočí. :D A ještě menší vsuvka - rock a punk jsou odlišné věci, takže brát si „punkové“ oblečení na rockový koncert vlastně nedává smysl, i když - jak jsem psala - záleží na Vás, v čem se cítíte dobře a pohodlně.

razorblade_reloaded  12.03.15 15:51

Je to jedno, rockeri nejsou hoperi a je jim ukradeny, v cem kdo prijde

Uživatel je onlinePinot Noir
8561 příspěvků 12.03.15 15:54
@razorblade_re­loaded píše:
Je to jedno, rockeri nejsou hoperi a je jim ukradeny, v cem kdo prijde

Amen.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit