Jak se vidíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP PAVLINA
25 příspěvků 30.10.12 09:36
jak se vidíte

Zajímalo by mě jak se celkově berete. Já až do takových třiceti (je mi 38) jsem se řešila dost, ale pak mi nějak došlo, že je to naprosto zbytečný a že já jsem jediná komu něco na mě vadí. Samozřejmě jedna věc mi zůstala - a to jsou moje nohy (krátký, křivý) - i když to nikomu taky nepřipadá. Já to ale prostě vidím, i když se snažím bojovat a kašlat na to. Ale i tak se mi docela duševně ulevilo. No, až na ty nohy. Tak jak jste na tom vy? Co vám třeba pomohlo se od nedostatků oprostit?

Reklama

Reklama

Reakce:

Modrý vrabec  30.10.12 09:39

Je to jak kdy. Jsou chvíle, kdy si řeknu, že vypadám docela dobře, jindy je to mizerie… Celkově si příliš nevěřím. Doufám, že s věkem získám nadhled :).

katango
1356 příspěvků 30.10.12 10:20

Jak se vidím? Nijak. Prostě jsem. Obléknu se tak, aby to vyjadřovalo mou aktuální náladu, bylo to přiměřeně teplé či chladivé, pohodlné, a abych se v tom sama sobě líbila. U mne to je věkem. Je mi už jedno, co si kdo na ulici o mně pomyslí.

Adivey
182 příspěvků 30.10.12 11:33

Myslím, že to patří do diskuse tady

MP PAVLINA
25 příspěvků 30.10.12 12:11

Tak to jsem nevěděla, že to téma už tu bylo.Tak si to přečtu tam- děkuji.

bertulka  30.10.12 12:20
Jak se vidím?

Tak já se zatím, bohužel, vidím dobře- tedy v zrcadle. Jinak se vidím už taky celkem dobře, naučila jsem se se svými chybami žít a už lépe vím, jak je maskovat.Jen mám pocit, že to každé ráno chce víc a víc času. No ale to je život, no…

Uživatel je onlineEmmea
75 příspěvků 30.10.12 14:12

Doufám a věřím, že se vidím reálně.
Už ne úplně mladá, ale ještě ne stará. Ani hubená ani tlustá.
Prostě krásná chytrá okouzlující ženská :-D

renoarko  30.10.12 15:04

To je raz tak, dakedy sa cítime ako kráľovné vesmíru a dakedy by sme najradšej chodili kanálmi :D Ale dosť dlho som mala problém s pohľadom na seba, pripadala som si škaredá, blbá, hnusná, ale vekom som zistila, že si len škodím a naučila som sa so sebou žiť, aj keď nie som dokonalá, a ako mi je dobre :D

skirtjeans0
77 příspěvků 30.10.12 15:09
@renoarko píše:
To je raz tak, dakedy sa cítime ako kráľovné vesmíru a dakedy by sme najradšej chodili kanálmi :D Ale dosť dlho som mala problém s pohľadom na seba, pripadala som si škaredá, blbá, hnusná, ale vekom som zistila, že si len škodím a naučila som sa so sebou žiť, aj keď nie som dokonalá, a ako mi je dobre :D

Můžu hodnotit z pohledu muže? Jsi krásná, co, navíc zajímavá :-) dokonalý nejsme nikdo a to je právě to krásný, že jsme každý jiný

skirtjeans0
77 příspěvků 30.10.12 15:13
@skirtjeans0 píše:
Můžu hodnotit z pohledu muže? Jsi krásná, co, navíc zajímavá :-) dokonalý nejsme nikdo a to je právě to krásný, že jsme každý jiný

Omlouvám se za to tykání.

Kateřina
246 příspěvků 30.10.12 18:26

Já byla docela dlouho znechucená ze svých nohou a jelikož mě trápil ekzém a já ho na sobě přímo cítila, dost mi to sráželo dobrý pocit ze sebe sama a odráželo se na chování i oblékání. Od té doby, co jsem pryč z puberty a ekzém se ustálil a už jen sem tam trošku vystrčí růžky, začla jsem nosit kontaktní čočky - oblékám se s velikou radostí a mám se čím dál tím víc ráda. Už ani ty nohy mi tolik nevadí, protože je opravdu dost žen, které je mají tlustší než já (na druhou stranu i štíhlejších), navíc to tak nějak doplňuje tu figuru přesýpacích hodin a já jsem na to tak nějak pyšná.

seznam.mih  30.10.12 19:31

V pubertě jsem nesnášela svojí postavu, že jsem byla příliš vyvinutá na hrudníku, ale ještě jsem neměla ten pěknej tvar přesýpacích hodin na bokách. Připadala jsem si strašně ošklivě a pomáhalo k tomu ještě nesestříhané neobarvené vlasy nijak neopečovávané, akné a fleky po obličeji a období mého nejhoršího ekzému, kdy jsem měla rozdrápaná záda, ruce, nohy, hrudník a krk tak, že mě strašně bolelo protáhnout si prsty a záda. V pubertě jsem vypadala o dost starší a taky jsem přitahovala hlavně chlapy nad 25 let a kluci v mém věku se mě pomalu báli dotknout :) no pak další srážeči byla moje neschopnost začlenit se mezi lidi a získat si kamarádky a kluky jsem měla jen díky internetu. Nenosila jsem značkové věci - HM? CA? Terranova? NY? To je moc drahý holčičko jestli něco chceš, tak jdi k vietnamcům. Naštěstí se to zlepšovalo nástupem na střední školu, kde jsem si našla svojí kamarádku. Byla jsem ve třídě, kde jsme si všichni navzájem vycházeli a neměla jsem tak problém se před nima projevit z plných plic, jako tomu bylo na základce. Také jsem zjistila svoje nedostatky, odtrhla jsem se od závislosti na internetu. V tomhle období jsem se seznámila se svojí jinou kamarádkou, která mě naučila, jak působit na lidi ve společnosti sympaticky a né jak vzteklej studenej čumák a také jsem se díky ní seznámila se svým současným partnerem.
Myslím si, že jsem ušla pořádnej kus cesty z holky, která se strašně styděla se jakkoliv projevit odlišně a se špatným výsledkem od okolí, které si moje náznaky vykládala naprosto špatně (tvář, kdy jsem chtěla, aby ke mě přišli si překládaly jako ta se s náma nechce bavit nechme jí bejt) v ženu, která už vypadá úměrně věku (ve 13 mě lidi tipovali na 25 let. Dnes je mi 22 a lidi mi tipují na 25 většinou) s krásnýma očima a s plnými rty, které se umí už i občas zasmát a dokonce před lidma občas i povídám, i když jsem stále radši v pozici posluchače, ale už tím působím spíš tajemně, než naštvaně (bylo mi to řečeno alespoň :) ) a přibližně vím, co mi sluší a v čem se cítím dobře a jak chci působit na lidi. Pořád mám silné nedostatky, ale nejsem si jistá, zdali je to už prostě moje povaha, nebo něco, co se dá nějak odnaučit (nervák je moje druhé jméno a hlavní rys mojí osobnosti, rychleji mluvím než přemýšlím a jsem strašně líná)

renoarko  30.10.12 20:03

@skirtjeans0 tykanie nevadí absolútne… :) Aj mne sa práve páči tá rozmanitosť života… Každý deň ma naštve niekto iný :D :D

skirtjeans0
77 příspěvků 30.10.12 22:22
@renoarko píše:
@skirtjeans0 tykanie nevadí absolútne… :) Aj mne sa práve páči tá rozmanitosť života… Každý deň ma naštve niekto iný :D :D

tak to jsem rád :-)… život je opravdu rozmanitý, někdy až moc :-)

Reklama

Váš příspěvek

Dechberoucí výstava Moc&Móda v Drážďanech

Výstava se koná v Rezidenčním zámku v Drážďanech a zařadila se mezi... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Zara žere těla

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Dala jsem na nějaký čas kritice dovolenou, ovšem poslední návštěva... Celý článek

Reklama