Jak se vyfiknout na výročí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miparime
30 příspěvků 15.11.12 07:34
Jak se vyfiknout na výročí?

Holky co byste si vzali k příležitosti oslavy výročí manželství po 5 letech? šly byste do něčeho odvážnéhonebo spíše něco serioznějšího? Já na toto moc nejsem, moje nejoblíbenější oblečení je bavlněné triko a elastáky:), tak proto se ptám. Díky za názory v opačné případě budu stát hodiny před zrcadlem a zkoušet kombinace :DD

Reakce:

Diankenstein
1891 příspěvků 15.11.12 08:32

Oblečte se tak, jak jste chodila na první schůzky s vašim manželem. (Pokud vám nebylo 16 a neprocházela jste si zrovna těžkým punk obdobím, ale i v tom případě bych asi punkové prvky použila, jenom dospěle :D )
V manželovi to vzbudí nostalgii:))

miparime
30 příspěvků 15.11.12 08:37

Jéjej tak to abych zavzpomínala :)

Rosalyn
925 příspěvků 15.11.12 10:51

Taky záleží na tom, kde ta oslava bude, zda doma, v restauraci, jin­de.

miparime
30 příspěvků 15.11.12 11:03
@Rosalyn píše:
Taky záleží na tom, kde ta oslava bude, zda doma, v restauraci, jinde.

To máíte pravdu nějak jsem to zapomněla uvést, jdeme do naší oblíbené resturace Thalie

vintage lady
28 příspěvků 17.11.12 16:17

Tak toto je gol.:-)) ja si tuto otazku kladiem tiez..o mesiac mame tiez sieste vyrocie svadby a stary zase vymysli daky uzasny program a takisto netusim co si obliect..keby to bolo na jar, v lete..ale ja tak neznaaaasam tuto zimu..a najlepsi prispevok je ten s tym punkom..presne tak som v 16 vyzerala,,ru­zove vlasy tazke boty a vybijany opasok..to boli casy.:-))))

bertulka  17.11.12 16:50

Tak to bych si vzala něco serioznejsiho- nějaké pěkné šaty nebo sukni (kalhoty)a halenku a pod to něco odvaznejsiho- samodrzici punčochy a hezké prádlo. Určitě ale něco slavnostnejsiho.

Cuckyna  17.11.12 18:34

Já se vždycky na výročí vyfiknu, hlavně rozpuštěné vlasy (to má vždycky úspěch), spíš upnuté oblečení a pěkné spodní prádlo. Je třeba i při takové příležitosti zažehnat oheň :) vy uslyšíte jak sexy jste a partner se bude cítit dobře že má vedle sebe takovou kost ;)

teetee
499 příspěvků 17.11.12 19:50

Já tedy nevím…Samozřejmě jsou asi nějaké obecné rady.. ale--- asi bych si vzala něco, o čem vím, že se to líbí protějšku. Mám některé věci, které sama tolik nenosím (necítím se v nich, není to můj styl atp…) a on je na mě má rád. Na výročí bych se nesnažila primárně „reprezentovat“ nebo „oslňovat celou restauraci“ ale líbit se jemu, asi… Kromě tohoto faktoru souhlasím s radami výše, samozřejmě

razorblade  17.11.12 20:04

Jdete v tom, v cem mu pripadate neodolatelna. pokud se mu libite prave v tech elastakach a tricku, zkuste treba pouzdrove saty s vystrihem a lodicky:)

miparime
30 příspěvků 19.11.12 11:45
@teetee píše:
Já tedy nevím…Samozřejmě jsou asi nějaké obecné rady.. ale--- asi bych si vzala něco, o čem vím, že se to líbí protějšku. Mám některé věci, které sama tolik nenosím (necítím se v nich, není to můj styl atp…) a on je na mě má rád. Na výročí bych se nesnažila primárně „reprezentovat“ nebo „oslňovat celou restauraci“ ale líbit se jemu, asi… Kromě tohoto faktoru souhlasím s radami výše, samozřejmě

Manžel mě ale neustále jeho vkusem udivuje, kolikrát si myslím, že jsem šik a ani známka zájmu, jindy jsem normálně oblečená a najednou mi to moc sluší - ti chlapi :)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit