Jak se zbavit poporodního bříška

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karlolina
1 příspěvek 17.08.14 09:21
Jak se zbavit poporodního bříška

Dobrý den dámy,
chtěla bych se zeptat zda někdo máte za sebou liposukci a jaký typ? Po porodu mi zůstalo větší břicho a nemohu se toho zbavit. Posilování nepomáhá. Mám úzký pas a každé kilo navíc je tak hodně vidět. Nebo máte nějaké jiné tipy, jak se poporodního bříška zbavit rychle a efektivně? Nemám ráda doktory a lékařské zákroky, ale už jsem zoufalá. Předem díky za všechny tipy.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Giulietta  17.08.14 10:16

http://www.modnipeklo.cz/…perace-1078/

MagdalenSvobo
1 příspěvek 17.08.14 10:23
ultrazvuková liposukce a fitko

Ahoj! Měla jsem podobný problém. Nakonec jsem to vyřešila ultrazvukovou liposukcí spolu s dietou a fitkem. Už mám postavu skoro jako před porodem. Teď mám spíš problém s tím, jak vypnout kůži, kdyby měl někdo nějaký tip, tak budu ráda.

Příspěvek upraven 17.08.14 v 11:49

Kay_Adams
1612 příspěvků 17.08.14 10:50

Tak mmt, PR trollovia si už zakladajú dva nicky, aby pôsobili vierohodnejšie?
 Dafuq?

vlm
2560 příspěvků 17.08.14 11:12

Tohle téma bych spíš hledala na emiminu a mimibazaru:-D teda já bych ho fakt nehledala…

Kay_Adams
1612 příspěvků 17.08.14 12:21
@MagdalenSvobo píše:
Ahoj! Měla jsem podobný problém. Nakonec jsem to vyřešila ultrazvukovou liposukcí spolu s dietou a fitkem. Už mám postavu skoro jako před porodem. Teď mám spíš problém s tím, jak vypnout kůži, kdyby měl někdo nějaký tip, tak budu ráda.Příspěvek upraven 17.08.14 v 11:49

Takže reklama odstránená?
Admin či sebareflexia?
Celé zle, stále.

Tereza W
24 příspěvků 14.10.14 13:47

Také teď řeším, předem děkuji za rady.

luka333ek
11 příspěvků 20.10.14 14:56

Bříško je třeba trošku naposilova, po porodu jsou svaly vytahané a je třeba je zase zpevnit…záleží pak na vás každé samotné, co je pro vás lepší, jestli posilovna nebo spíše nějaké skupinové věci, jako power joga, pilates a tak, já bych osobně vám ženám více než tu posilovnu doporučit právě ty skupinové lekce, odpočinete si u toho a zároveň budete postupně posilovat, hlavně vás to bude bavit a nebudete se jen bezvýsledně dřít…ale co je třeba si uvědomit, že poporodní bříško nesundáte dietama, to je opravdu potřeba zpevnit

Moir
1800 příspěvků 20.10.14 15:44
@luka333ek píše:
Bříško je třeba trošku naposilova, po porodu jsou svaly vytahané a je třeba je zase zpevnit…

tak to pozor, po porodu se břicho může cvičit velice velice opatrně, ať si nevyrobíte rozestup břišních svalů, břicho se může začít posilovat až po tom, co to schválí lékař

Milena4
25 příspěvků 25.10.14 10:10

Tak nevím, rozestup už jsem po 4.porodech měla šílený, k tomu břišní kýlu a tak vytahanou kůži, že mně nebyl vidět pupek. Když byly nejmladšímu dítěti 2 roky, šla jsem na plastiku - bylo mně 40 let. A nelituji toho, doktoři mi sešili vnitřní svaly, odstranili přebytečnou kůži a můžu říct, že i dnes ve svých 47 letech mám ploché břicho.

vashtie  25.10.14 10:49

Co to tady řádí???

prirodnizrzka
162 příspěvků 25.10.14 11:18

Bože, začínám mít alergii na slovo „bříško“

Frantiska
3575 příspěvků 25.10.14 11:41

@prirodnizrzka ja taky, protože uz ted je mi jasne, ze po porodu slovo brisko to nebude absolutne vystihovat :)

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 25.10.14 23:58

@Frantiska Tiez som sa nad tym pozastavila, aj viac jak rok po porode je vlastnikom jedineho „briska“ v domacnosti nase dieta :-D

vlm
2560 příspěvků 27.10.14 14:19
@MP alex píše:
@Frantiska Tiez som sa nad tym pozastavila, aj viac jak rok po porode je vlastnikom jedineho „briska“ v domacnosti nase dieta :-D

to s vámi souhlasím…jak slyším slova jako bříško a zadeček v souvislosti s hubnutím…brrr

candance  27.10.14 21:56

Ja bych se poporodniho briska nezbavovala, mne bohuzel po porodu zbylo poradne brusisko.

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 27.10.14 22:34

@vlm Najlepsi je „zadecek“ na hodine aerobiku, ktora je plna poriadnych „prdeli“, a zadecky su tam mozno tak dva. Samozrejme, moj a instruktorkin :-D

VandaRybna
3226 příspěvků 29.10.14 13:49
@prirodnizrzka píše:
Bože, začínám mít alergii na slovo „bříško“

A teď si ještě představte, že tu otázku vyslovuje někdo s takovýmto výrazem.

vlm
2560 příspěvků 30.10.14 17:52
@VandaRybna píše:
A teď si ještě představte, že tu otázku vyslovuje někdo s takovýmto výrazem.

tak tahle určitě tu větu začíná oslovením,,ahoj holky,, :-D

Jirkátor
1515 příspěvků 01.11.14 10:26

Také mám po dvou dětech nějak větší břicho. A také jsem z toho zoufalý. Asi budu toto téma sledovat. :D

Giulietta  01.11.14 18:10

@Jirkátor Kupte si nový stol a bruško sa zmenší. :-D

latimerie.podivna
193 příspěvků 03.11.14 00:16

Je to trochu s křížkem po funuse… Ale myslím, že pokud chce žena dítě, měla by nejdřív zamakat na postavě a pak až otěhotnět, v těhotenství pak alespoň denně chodit, nebo plavat (s rozumem). Kdo byl „jen“ štíhlý před otěhotněním a neměl sval, ale těsto, ten pak s těstem bojuje i po porodu, jen je trochu větších rozměrů. Já přibrala v těhotenství 25 kilo a třetí den po porodu na mě nebylo vidět, že jsem rodila - celkově jsem byla baculatá, ale pevná a břicho bylo adekvátní zbytku postavy. Úplně se to srovnalo až asi za dva roky, i když rozestup trochu mám, nejde vidět, jen ho bohužel cítím při větší námaze. Takže konečně rada zní - co nejvíce přirozeného pohybu, jako je chůze, plavání, snažit se co nejčastěji chodit rovně se zataženým břichem. Pak jsem narazila na super cviky, teď si už bohužel nepamatuji název, ale podstata byla v tom, lehat, sedat si do poloh, které používá kojenec při „cvičení“ svalů - pást koníky, ležet celou plochou zad na podložce s rukama a nohama pokrčenýma, poloha na čtyřech - v jedné linii zadek, záda, krk a hlava. Pozorujte mrně a učte se od něj :-). Nic bych nepřepínala, rozhodně bych při slabých svalech po porodu nezačínala s žádným nepřirozeným sportem - aerobik, míčové hry. Nejdříve musíte srovnat postavu do normy, pak můžete blbnout. Fuj, to byl ale dlouhý příspěvek.

HanulkaUH
100 příspěvků 03.11.14 10:25
@latimerie.po­divna píše:
Je to trochu s křížkem po funuse… Ale myslím, že pokud chce žena dítě, měla by nejdřív zamakat na postavě a pak až otěhotnět

tak nevím, já měla před těhotenstvím vysportovnou postavu s útlým pasem a teď, rok po porodu, mám při pohledu z boku břicho pořád trochu vystouplé. Fyzioterapeutka mi na to řekla, že i sportovkyním se dělají rozestupy, protože zpevněné svaly se nemohou tak lehce povolovat a potrhají se.
A za druhé, většinou (i u mně)je na vině slabé pánevní dno, takže absolutně zádné sedy-lehy aspol, ale posilování pánevního dna pomůže břicho srovnat.
Na povolenou kůži pakjedině plastika

latimerie.podivna
193 příspěvků 03.11.14 12:31

@HanulkaUH Říkáte, že je na vině slabé pánevní dno, což je určitě pravda, ale v podstatě to nevyvrací to, o čem jsem psala já. Jde o nezpevněné svaly. Na nedávném kurzu mě šokovalo, že každá druhá žena tohle má - přitom je to snad jediné posilování, které je bezezbytku příjemné :-D

Akitaken
4960 příspěvků 03.11.14 12:32
@latimerie.po­divna píše:
@HanulkaUH Říkáte, že je na vině slabé pánevní dno, což je určitě pravda, ale v podstatě to nevyvrací to, o čem jsem psala já. Jde o nezpevněné svaly. Na nedávném kurzu mě šokovalo, že každá druhá žena tohle má - přitom je to snad jediné posilování, které je bezezbytku příjemné :-D

A jak se to dělá? ;-)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit