Jak to vidí chlap? Umí se české ženy oblékat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Beauta
2 příspěvky 29.01.15 18:21
Jak to vidí chlap? Umí se české ženy oblékat?

Narazila jsem na zajímavý článek… co vy na to? http://www.blogerky.cz/…o-vidi-chlap

Reakce:

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 29.01.15 18:30

@Beauta Jezis, to jsou strasny kecy.

Lola  29.01.15 18:33

Tolik instantního moudra pohromadě se vidí málokdy. Hromada keců, jejíž úroveň přesně vystihuje závěrečný výhřez bujného básnického střeva:

A když chceš být módním vzorem, měj svůj šatník pod dozorem. Matčina slova ignoruj, svůj fashion vzor následuj!

Beauta
2 příspěvky 29.01.15 18:47

:-) a co ty legíny?

SweetPotato  29.01.15 18:50

@Beauta
Co čekat od chlapa, který chce, aby žena pobíhala doma v prádle…

skylor
159 příspěvků 29.01.15 18:56

No, zrovna jeho žena Petra, co dělá blog Petralovelyhair, není zrovna ukázka vkusu - oblečení z hadráren typu Choies a spol. (naštěstí je hubená, tak to nevypadá tak zle), fejkové kabelky… no, ať si udělá napřed pořádek doma :-D

Příspěvek upraven 29.01.15 v 19:30

Roseline
2319 příspěvků 29.01.15 19:28
@Beauta píše: :-) a co ty legíny?

z článku: Většinou platí, že pokud si žena vezme legíny, dokonale jí to vytvaruje postavu.
Ne, to opravdu neplatí. Legíny nic netvarují, legíny obtáhnou. Takže pokud slečna dokonalou postavu nemá, tak jí legíny tu dokonalou postavu prostě nevytvoří.

Proti legínám samotným nic nemám. Dají se s nimi vytvořit slušivé outfity. Nicméně „problematické“ na nich je, že mladé holky je kupují levně v laciných řetězcích a takové legíny se rychle obnosí a je to na nich vidět (vytáhnou se, ožmolkují se, zprůhlední). Také mi připadá neestetické, pokud jsou nošeny místo kalhot - viz článek:
Když legíny, tak naopak krátké tričko, kde vynikne zadeček a boky, což je přesně ta chvíle, kdy se pro nás stáváte bohyněmi.
Pokud nemá žena naprosto dokonalou postavu (štíhlé, hezky tvarované nohy a zadek, klepat se můžou i nohy hubené), tak to zase tak dobře nevypadá. Legíny prostě zvýrazní všechno, každou nesouměrnost postavy, každé kilo.
A na mě nepůsobí ani kdovíjak esteticky legíny zařízlé mezi půlky, to je také často vidět.

Roseline
2319 příspěvků 29.01.15 19:36

Celkově pro mě nejsou podobné články informačně hodnotné. Představují pouze pohled jednoho člověka.

Eitak
55 příspěvků 29.01.15 23:53

Díky za odkaz, takhle jsem se dlouho nenasmála.:D

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 30.01.15 06:43

O těch legínách mluví nějaký moderátor Ondra Mandík. Miroslav Čížek, manžel Petry (LovelyHair) mluví celkem v pohodě.

007bohunka
658 příspěvků 30.01.15 08:40

@Roseline Ohledně těch legín já koupila dceři v FF. Měla je jednou na sobě a večer na nich byly žmolky. Jinak proti legínám nic nemám.

Agrafína
251 příspěvků 30.01.15 12:46

V klidu, tohle není chlap ;)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit