Jak upravit bývalé pracovní boty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jazes  06.09.12 11:48
jak upravit býv. pracovní boty?

Vážené pekelnice… Změnila jsem zaměstnání a z toho předchozího mi zbyly tyto pracovní boty. Jsou extrémně pohodlné (a extrémně voděodolné, hihi) a opravdu nebyly levné, takže bych je ráda nějak upravila, minimálně přebarvila, aby se daly nosit i běžně - třeba na nákupy. Otázkou zůstává, jak na to? K sukni asi nebudou nikdy, ale napadla by vás nějaká úprava, aby se daly vzít aspoň ke kalhotům?
(Omluvte mé ošklivé nohy značky léto na vsi, prosím :-D)

Reakce:

eliza93
84 příspěvků 06.09.12 12:31

No, nic jiného než je přebarvit mě nenapadá - na to se tu doporučovaly barvy lumiere a neopaque - ale ani tak si je nedokážu představit jinam než do lesa, na chalupu apod.

BezNicku
159 příspěvků 06.09.12 12:35

Nechat je ve skrini nebo prodat..jinak to nevidim. Do mesta za me fakt ne.

Jetthro
1129 příspěvků 06.09.12 12:40

Ja bych je asi nejak vybarvila, treba klidne i nekolika barvama, neco takovyho proste http://www.prestizky.cz/…ch-prestizek ale otazka je taky kolik vam je, jestli by jste v tak barevnejch botach nevypadala jakoze se zarputile snazite vypadat jako pubertak..Nebo bych zachovala jejich funkci (tedy pro praci treba na zahrade, chate atd..) a pomalovala je podle libosti :) Na bezny noseni mi moc neprijdou kvuli tomu materialu, leda z nich udelat stylovy „gumaky“ na destivej podzim :)

Ayleah
69 příspěvků 06.09.12 14:57

Podla mna sa s nimi nedá urobiť naozaj nič aby vyzerali dobre na bežné nosenie. Ja by som ich vyhodila alebo nosila do záhrady.
Inak fakt nie.

llolla
2102 příspěvků 06.09.12 17:44

Pokud nosite hodne, HODNE extravagantni obleceni, pak by se daly vzit jako podzimni gumaky (po obarveni na nejakou normalni barvu- jen ne cervenou, vypadala byste jako masovy vrah). Mam ale tuseni, ze takovy styl, u nehoz by se daly chapat jako vtip nenosite, a tudiz bych je prodala. Nekdo, kdo dela tu samou praci jako vy je s nejakou slevou urcite oceni, pokud byly vazne drahe. Muzu se ciste pro zajimavost zeptat, do jake prace se tohle nosi?

D.C.M.
82 příspěvků 06.09.12 18:04

@llolla: Hádám, že jazes mohla dle bot pracovat ve zdravotnictví nebo potravinářství. Tam vídám podobné druhy bot.

GreatSusan  06.09.12 18:26

Potravinarsky prumysl.

Nechala bych si je na zahradu nebo prodala nekomu, kdo je upotrebi v praci. Na bezne pouziti (do mesta atd.) pro ne nevidim zadnou budoucnost…

GreatSusan  06.09.12 18:27

Potravinarsky prumysl.

Nechala bych si je na zahradu nebo prodala nekomu, kdo je upotrebi v praci. Na bezne pouziti (do mesta atd.) pro ne nevidim zadnou budoucnost…

seznam.mih  06.09.12 18:36

Podobné boty by se mi hodili do práce, když budu dva týdny na jiném pracovišti a tam budu potřebovat pevnou pohodlnou obuv. Jakou to má velikost a za kolik? :D

GreatSusan  06.09.12 18:38

http://www.pracovniodevy.cz/…la-obuv.aspx

@seznam.mih
najdete je tady

Fayen
5 příspěvků 06.09.12 19:02

Myslím si, že když se přebarví na nějakou tmavší hnědou a k tomu se vezmou široké dlouhé kalhoty, tak to půjde. Vidět by byla sotva špice a to mi tak hrozné nepřijde.

seznam.mih  06.09.12 20:43

@GreatSusan Děkuju to si dám do záložky jsem o ničem podobném nevěděla. Nicméně pro mě dát za nejlevnější boty, které ale splnují to, co chci, za 600 zhruba je zbytečný kvůli dvěma týdnům. Když na svém pracovišti můžu mít pantofle. Ale třeba se to může později hodit.

Šošana  06.09.12 22:04

@Fayen A když se půjde potmě, nebude to vadit vůbec :))

Příspěvek upraven 07.09.12 v 13:59

jazes  06.09.12 22:13

@Jetthro @llolla myslíte na tmavší modrou s bílými a červenými cákanci třeba? :-D

jinak jste to trefily, jednalo se o potravinářský provoz (zelenina).
no, pokud ještě někoho nenapadne něco geniálního, tak je asi časem zkusím prodat, protože na zahradu jich je škoda.

Ani  06.09.12 22:44

Ulítlý sci-fi kousek. Zkusit třeba černou/šedou + svítivě zelený/tyrkysový okraj. Náramek/náhrdel­ník/brož v podobném stylu. A jednoduchý geometrický zbytek s trochou kovu a stříbrné. Plus odvahu v něčem takovém vyjít. Inspirace zde. r_gc. r_pw. r_cp. r_qf.&fp=ea8f10c24a871­aa1&biw=1280&­bih=709.

Adiska
10 příspěvků 22.11.12 10:18
Botičky

Vypadají dobře já si myslím, že by byla škoda je přebarvovat.

Audrey.Piper
412 příspěvků 22.11.12 17:50

Pokud Vám nevadí návody v angličtině, do google obrázky zadejte „diy shoes“ a pak už stačí prohledávat po obrázcích. Návody často bývají obrázkové a snadno pochopitelné. Na různých blozích najdete různé techniky od malování, přes lepení až po různé látkové ozdoby…
Nutno ale podotknout, že Vaše boty nejsou ale zrovna elegantního rázu.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit