Jak uvázat pánský šátek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

uwlich
1 příspěvek 15.06.12 19:17
Jak uvázat pánský šátek

Neudržel jsem se a v pánské pasáži jsem si koupil krásný hedvábný šátek, jen problém, nevím, jak si ho mám hezky uvázat, poradíte mi prosím? Děkuji

Reklama

Reklama

Reakce:

dominic
85 příspěvků 15.06.12 23:55

Satek jako ascot? V tom pripade jako normalni four-in-hand, akorat se predni cip neprostrkava uzlem, ale nechava viset pres. Slusny obrazkovy navod: http://www.instructables.com/…ie%3A-Ascot/#…

Jestli to je takovy ten, no, svihak lazensky satecek, tak ten se vetsinou zavazuje na obycejny uzel vpredu na hrdle. Moc sympaticky doplnek na leto.

Pokud jde o hedvabnou salu, tak libovolne.

Kazdopadne noste s radosti a hrdosti!

teresaK
55 příspěvků 16.06.12 11:00

Mně se líbí i jen ležérně uvázaný za krkem, něco takového: http://rezalution.ca/index.php?…. V této kombinaci to zrovna vypadá moc hezky.

Sibyla
2641 příspěvků 16.06.12 11:15

@dominic Oj, to vypadá pěkně! Tak ještě aby se to vyskytovalo i na našich ulicích!

dominic
85 příspěvků 16.06.12 11:51

@Sibyl Nosi je Vit Barta, ja, kdyz zrovna zavitam do Ceska, a videl jsem jeste tusim dva dalsi pany. To uz jde, ne? :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 16.06.12 12:07

@dominic
Zrovna vít bárta by je nosit nemusel…eh, není to typ ležérního elegána, a ty šátečky a kapesníčky mi na něm připadnou jako pěst na oko. Nějak křečovité.

dominic
85 příspěvků 16.06.12 13:00

@Jiná Realita Naprosty souhlas, nosit satek k obleku sice lze, ale vhodne obleky se dneska daji sehnat pouze na zakazku. K obycejnemu sedemu/navy/cernemu dennimu obleku se to nehodi. Ocenuju aspon snahu o odlisnost.
Ovsem kapesnicek, to je jina, kapesnicek patri do kazde naprsni kapsy bez vyjimek! :) Akorat pan Barta, stejne jako pan Klaus, vetsinou nosi set kapesnicek + kravata, coz je taky dobre peklo, respektive to zavani absolutnim nepochopenim.

Jiná Realita
13791 příspěvků 16.06.12 13:17

@dominic
Mimochodem vám musím pochválit ikonku, je…no prostě k sežrání :)

dominic
85 příspěvků 16.06.12 13:28

@Jiná Realita Ja i Steve McQueen dekujeme!

Sibyla
2641 příspěvků 16.06.12 14:07

Bullit?

Pavel
106 příspěvků 16.06.12 14:08

@teresaK Přesně tak to nosím já, s rozepnutými 2 knoflíky u košile, hlavně proto, že je to nejjednodušší :)

dominic
85 příspěvků 16.06.12 14:21

@Sibyl Tak tak! Uzasna postava v uzasnem filmu ztvarnena uzasnym hercem (s uzasnym vkusem).

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama