Jak uvázat pánský šátek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

uwlich
1 příspěvek 15.06.12 19:17
Jak uvázat pánský šátek

Neudržel jsem se a v pánské pasáži jsem si koupil krásný hedvábný šátek, jen problém, nevím, jak si ho mám hezky uvázat, poradíte mi prosím? Děkuji

Reakce:

dominic
85 příspěvků 15.06.12 23:55

Satek jako ascot? V tom pripade jako normalni four-in-hand, akorat se predni cip neprostrkava uzlem, ale nechava viset pres. Slusny obrazkovy navod: http://www.instructables.com/…ie%3A-Ascot/#…

Jestli to je takovy ten, no, svihak lazensky satecek, tak ten se vetsinou zavazuje na obycejny uzel vpredu na hrdle. Moc sympaticky doplnek na leto.

Pokud jde o hedvabnou salu, tak libovolne.

Kazdopadne noste s radosti a hrdosti!

teresaK
55 příspěvků 16.06.12 11:00

Mně se líbí i jen ležérně uvázaný za krkem, něco takového: http://rezalution.ca/index.php?…. V této kombinaci to zrovna vypadá moc hezky.

Sibyla
2639 příspěvků 16.06.12 11:15

@dominic Oj, to vypadá pěkně! Tak ještě aby se to vyskytovalo i na našich ulicích!

dominic
85 příspěvků 16.06.12 11:51

@Sibyl Nosi je Vit Barta, ja, kdyz zrovna zavitam do Ceska, a videl jsem jeste tusim dva dalsi pany. To uz jde, ne? :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 16.06.12 12:07

@dominic
Zrovna vít bárta by je nosit nemusel…eh, není to typ ležérního elegána, a ty šátečky a kapesníčky mi na něm připadnou jako pěst na oko. Nějak křečovité.

dominic
85 příspěvků 16.06.12 13:00

@Jiná Realita Naprosty souhlas, nosit satek k obleku sice lze, ale vhodne obleky se dneska daji sehnat pouze na zakazku. K obycejnemu sedemu/navy/cernemu dennimu obleku se to nehodi. Ocenuju aspon snahu o odlisnost.
Ovsem kapesnicek, to je jina, kapesnicek patri do kazde naprsni kapsy bez vyjimek! :) Akorat pan Barta, stejne jako pan Klaus, vetsinou nosi set kapesnicek + kravata, coz je taky dobre peklo, respektive to zavani absolutnim nepochopenim.

Jiná Realita
13791 příspěvků 16.06.12 13:17

@dominic
Mimochodem vám musím pochválit ikonku, je…no prostě k sežrání :)

dominic
85 příspěvků 16.06.12 13:28

@Jiná Realita Ja i Steve McQueen dekujeme!

Sibyla
2639 příspěvků 16.06.12 14:07

Bullit?

Pavel
106 příspěvků 16.06.12 14:08

@teresaK Přesně tak to nosím já, s rozepnutými 2 knoflíky u košile, hlavně proto, že je to nejjednodušší :)

dominic
85 příspěvků 16.06.12 14:21

@Sibyl Tak tak! Uzasna postava v uzasnem filmu ztvarnena uzasnym hercem (s uzasnym vkusem).

Váš příspěvek

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Řetězce bez vlastních nápadů. Okrádají návrháře?

Pamatujete na slavnou scénu s modrým páskem z Ďábel nosí Pradu?... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit