Jak uvázat šátek na hlavu?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alizza
26 příspěvků 10.07.13 14:48
Jak uvázat šátek na hlavu?

Po nemoci mi poněkud prořídly vlasy a musela jsem je ostříhat na délku 1 cm, z čehož rozhodně nemám radost. Máte nějaké tipy, jak si uvázat šátek, aby to mělo šmrnc? Jde mi především o trochu elegantnější úvazy, třeba k šatům, sukním…

Reakce:

Navaa
529 příspěvků 10.07.13 15:09

Zkusila bych turban. Nedávno jsem v něm potkala slečnu, které to velmi slušelo. Bylo by ale třeba sladit s ním zbytek oblečení (je to výrazný prvek) a vzít si něco elegantnějšího, ne jersey top a legíny ;) Na youtube jsem našla tenhle pěkný tutorial: http://www.youtube.com/watch?… Je to pojmenované jako headwrap… slečně to každopádně sluší :)

notrends
514 příspěvků 10.07.13 16:05

Nosím šátky dost často, když mrholí, fouká, v zimě. Normálně to zabalím kolem krku, volně, lidi dost koukají protože si asi myslí že jsem muslimka. Nejlepší kombinace uzké kalhoty, krátký kabát člutý šátek s černými pountíčky a černé brýle. Samozřejmě na nohy mokasíny nebo lodičky, prostě 60.léta. to má šmrnc vždycky. Jo někde mám odkaz na vázání šátků a šál od nějaké rusky. Jestli to najdu dám to sem.

Lacrimosa
159 příspěvků 10.07.13 16:38

Ano ano, youtube je toho plný. Zadejte heslo třeba Headscarf a kochejte se :) Přikládám třeba zde nebo zde - tam si váže šátek na různé způsoby, na vlasy tuším až kolem 7:30. Teď o tom také dost uvažuji, často si v létě připálím pěšinku a tohle by bylo jedno z pěkných řešení :)

Natkha
15 příspěvků 11.07.13 00:44

Našla jsem například
http://www.scarves.net/…head-scarves
Jinak pokud vám nevadí krapet muslimské vzezření, tak lze hodně najíd pod heslem „how to wear a hijab“ (musím říct, že když máte v kabelce šál, prší a nemáte deštník, zachrání to účes dokonale)

v2e2rka
477 příspěvků 11.07.13 09:50

Já nosím v létě šátek takto, říkám tomu model „korsická vdova“(začala jsem si ho vázat na dovolené =) ) -jinak je to běžný vesnický pracovní úvaz u nás zvaný „na drndu“. Drží jak na krátkých vlasech-3 cm ježek, tak i na delších (pro lepší pocit ho na mých drátech přichytím pinetkama), teď mám vlasy do půl zad, tak ještě ty cípy šátku omotám kolem drdůlku a můžu celý den běhat po městě.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit