Jak všít podprsenku do šatů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JK
56 příspěvků 19.07.13 07:19
Jak vsit podprsenku do satu?

Dobre rano,

potrebovala bych poradit s nasledujicim problemem: vlastnim letni saty se zavazovanim za krk (halter neck). Dosud mi zcela vyhovovalo nosit do nich podprsenku bez raminek, ale saty postupne nosenim a pranim ztraci pruznost (bavlna a malinko elastanu) a tak mi cas od casu na zadech vykoukne podprsenka. Take vpredu je cas od casu videt okraj kosicku. Takze si saty porad upravuju, ale uz to neni ono.

Kamaradka mi radila, at si do satu vpredu neco vsiju, co bude suplovat podprsenku. Ale vubec nevim, jak na to a zda to vubec ma smysl.

Mate nekdo podobne trable? A jak jste to vyresily?

Reakce:

Zebra33
2038 příspěvků 19.07.13 09:10

Jak vsit podprsenku sice nevim, ale pokud ta latka uz ted neni moc pevna, tak hadam, ze kdyz si jen vpredu vsijete kosicky (tzn. bez obvodu), tak to mozna bude plnit funkci krytu na bradavky, ale rozhodne ne podprsenky ve smyslu opory pro prsa. Mne se takhle vytahl jeden overal a vyresila jsem to tak, ze jsem latku na kazde strane v podpazi trochu zabrala. Jako dalsi metodu bych zkusila nalepit kousky oboustranne lepici pasky na kriticka mista mezi odev a podprsenku (bavlna nebude moc tahava, takze bude drzet tvar, i kdyz to prilepite jen na par mistech). Mam pocit, ze se na principu oboustranne lepici pasky prodavaji i nejaka specialni lepitka prave na textil. Cim se to krome vyssi ceny lisi od te oboustranky netusim.

DanielaS
4599 příspěvků 19.07.13 10:17

I kdyz vsijete podprsenku, povoleny obvod vam to nevyresi.

1. zmensete saty v bocnich svech tak, aby vam opet byly akorat.
  2. zakupte podprsenku (bez kostic na boku), oblecte ji a oblecte saty.
  3. vyznacte si na podprsenkce, kde se styka s novymi bocnimi svy satu.
  4. ustrihnete zadni cast podprsenky (nezapomente na pridavek na zalozeni)
  5. zalozte bocni ustrizene casti podprsenky a pevne je prisijte presne v bocnim svu na saty
  6. ustrihnete raminka jen tak, aby vepredu nekoukaly, a prisijte je pevne na zacatek vazacky satu

sixx
83 příspěvků 20.07.13 15:15

Nebo si můžete přidělat na šaty zevnitř háčky a na podprsenku očka a ty šaty pak přiháčkovat k podprsence, mohlo by to držet na místě :-)

DanielaS
4599 příspěvků 20.07.13 17:30

Ja myslela, ze slo o to, aby nehrozilo vylezeni zadniho zapinani.

V opacnem pripade staci koupit podprsenku s odepinacimi raminky, v galanterii par tech samych hacku, co jsou na raminkach, navic a prisit je na saty a podprsenku vepredu zahaknout.

JK
56 příspěvků 20.07.13 22:10

Dekuji vsem za informace, vidim, ze jsem nedala dost informaci :) Zkusim to vylepsit.

Lepitka na odev (ano, ty specialni a draha) nebo oboustrannou lepici pasku jsem zkousela a nedrzelo to.

Hacky nebo suchy zip na pradle uz mi radili, ale to jsem zas mela pocit, ze si pak na jednu podprsenku budu muset na stalo nasit bud druhou stranu sucheho zipu nebo druhou stranu hacku. Bylo mi lito podprsenky, tak jsem nenasila ani jedno.
Mam ale podprsenku se sundavacimi raminky, tak ji podrobim zkoumani, jak k ni zahaknout hacek.

V podstate potrebuju jen neco, at nemam pod tou latkou hola prsa, neb nejsem majitelka bujneho poprsi a navic pracuju v muzskem kolektivu, kteri si snad niceho jineho nevsimaji. Takze to, ze mi trochu klesly zada, me prilis netrapi, pokud se mi na zadech nebude ukazovat zapinani pradla.

Zabirani satu v podpazi jiz probehlo a uplne to ten problem nevyresilo, takze jsem si rekla, ze je treba hledat nejake systematictejsi reseni.

Jako posledni reseni, pro me asi nejtezsi, pak bude nasivani te zkracene podprsenky.

Kazdopadne diky vsem za rady. Jsem zvedava, jak mi to pujde :)

DanielaS
4599 příspěvků 20.07.13 22:52

Vemte raminka z te podprsenky do galanterie a ukazte, ze chcete presne ten hacek (aby vam sedel sirkou do poutka, co je nad kosicky). Ten zvladnete prisit v ruce - zase si prvne podprsenku (i s raminky) oblecte, saty pres to a vyznacte si na satech, jak vysoko saha hacek raminek, a tam pak prisijte ty navic. Tim se vam zvetsi objem hrudniku a vzadu by nic vylezat nemelo, ale radeji to zkuste, no, jinak bude potreba pridat jeste poutko dozadu.

zwedavka
673 příspěvků 29.08.13 14:17

Lze udělat značky kde se stýká podprsenka a šaty a několika stehy na dejme tomu 4 místech sešít prádlo a šaty. Večer odpárat, procedůra na 5 minut

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit