Jak vybrat správnou podprsenku a podobně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Paraplina
22 příspěvků 16.05.13 10:08
Jak vybrat zpravnou podprsenku a podobně...

Spravná podprsenka:))Ahoj holky, potřebovala bych od vas poradit:))Pot­řebovala bych si koupit jednu dvě podprsenky nejlépe na léto a mám nasledující problém:)
Za A.prsa mám velky velikost asi D, nebo E a obvod asi 85cm, používam většinou podprsenky s kosticemi a vyztužené kvuli tomu, že dělají tvar a vypada to lepe pod oblečením, nicméně mám problém, že se mi prsa jakoby rozjíždí do strany, takže mi jakoby přečuhuje kuže, sval mimo podprsenku na staně a to i v pčípadě, že je s kosticí. Trochu mi pomáhá Push up, ale v ní prsa vypadají, teda aspon u mě dost Dominantně a to nechci, chtěla bych si také užít ten pocit, že nemusím mít kostice. Když ale nemám kostice prsa jsou povislá, myslím, že beztvará. Kostice mě taky dost tlačí, ale muže to byt i tím, že nemám zvolenou zpravnou velikost košíčku a, že mám pouze tu Push up(náhodněkoupená v sekáči)Prosím vás poradte mi, představovala jsem si to např takto:koupím si podprsenku bez kostic a přes to si koupím nějaké stahovací tílko a ono se to nějak vytvaruje. Nevím jak sjednotit to, že mi ty prsa jdou do strany, zdali třeba existují nějaký druh podpěry, dotvarování poprsí? Nebo ty tvarovací tílka, ale stím, že ty uplně zeštíhlující když jsou přes břicho moc na pevno nesnesu. poradíte mi???Je to pro vás srozumitelné??:))Dě­kuju Paraplina

Reakce:

lindiste
347 příspěvků 16.05.13 10:14

Doporučuji web http://www.spravnapodprsenka.cz/ - tam je tato problematika popsaná do podrobna. Mají i obchod v Praze na Palmovce, kde mají vyškolený personál, který vám s výběrem dobře poradí (osobně vyzkoušeno). Správná velikost podprdy je základ a dokáže zázraky. A nevyplatí se na ní šetřit. Hodně zdaru!

Paraplina
22 příspěvků 16.05.13 10:25
cena podprsenky

Děkuju, taky mám strach z cen podprsenek…Pa­raplina

Paraplina
22 příspěvků 16.05.13 10:28
zkušenost s podprsenkou Curvy

Taky jsem s koukala na pane mi a možná by mě vyhovovala ta Curvy to je značka podprsenky, mate s ní někdo zkušenost???pa­raplina

Karin
3401 příspěvků 16.05.13 10:32

Pokud máte takovéhle zvláštní poprsí, asi by stálo za to aspoň jednou zajít do nějaké té specializované prodejny a poradit se s odbornicemi. To se musí vidět a vyzkoušet, co s nimi udělají různé druhy a střihy podprsenek. Uvidíte, že té investice nebudete litovat. Správná podprsenka nemusí stát x tisíc, ale člověk musí vědět, jak má ta jeho podprsenka vypadat.

přez-dívka  16.05.13 10:53

.

Příspěvek upraven 16.06.13 v 21:51

Temperance
459 příspěvků 16.05.13 11:22

Pokud jste z Prahy (nebo okolí), můžete zkusit i toto:
 http://www.caresse.cz/…y/brafitting

Dahllie
2222 příspěvků 16.05.13 13:04

Pokud něco leze bokem, tak jsou malé košíčky (a kolikrát i volný obvod).
Fakt, jestli máte možnost dostat se do Prahy, tak jeďte do Správné podprsenky a nebo do Caresse. Udělají pořádný bra fitting, vyberou velikost, střih. Poradí i s péčí o prádlo. Ceny se pohybují tak kolem tisícovky.

Zebra33
2038 příspěvků 16.05.13 13:15

Souhlasim s @Dahllie - z toho, co pisete, bych si tipla, ze mate moc male kosicky a pravdepodobne moc velky obvod. Obcas staci jen kdyz je mala kostice, to uz se mi parkrat stalo u „latkovych“ podprsenek (kosicek jsem ani nevyplnila, ale jak byla ta kostice moc mala/uzka/maly polomer, tak mi ty prsa soucasne lezly v podpazi). Jestli se vam nechce chodit se radit do obchodu, tak se muzete zkusit doma zmerit sama treba podle navodu na webu te Spravne podprsenky.

volfish
903 příspěvků 17.05.13 22:16

Jake mate miry pres prsa a pod prsy a jakou velikost podprsenky nosite?

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit