Jak vyladit svatební outfit?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klara53
14 příspěvků 22.08.14 19:35
Jak vyladit svatební outfit?

Milé pekelnice,
chci se vdávat v červených šatech s bílými puntíky: 

Ráda bych se zeptala, jaké doplňky k nim by napadly Vás (jaká barva lodiček, co do pasu, co do vlasů atd.)
Moje nápady jsou zatím - nějaká bílá květina do vlasů nebo fascinátor, boty červené (protože co po svatbě s bílými…), v pase široká bílá stuha, na rukou krátké bílé rukavičky, kytice ideálně pár konvalinek nebo frézií.
Líbil by se mi i klobouk, nosím je moc ráda, ale zatím mám pocit, že všechny klobouky mě hrozně zastíní.
Ptám se proto, že mám pocit, že časem ztrácím objektivní náhled a nerada bych smíchala x stylů.
Děkuju za všechny rady :)

Reakce:

kayav  22.08.14 19:43

Nevidíme obrázek

klara53
14 příspěvků 22.08.14 19:48

Hm, já taky ne :)
Takhle už jo?

kayav  22.08.14 19:53

@klara53 už jo :-) no a chcete být vyloženě retro, nebo chcete retro šaty dostat do dnešní doby?

klara53
14 příspěvků 22.08.14 20:00

No retro - ty vlny si na hlavně při nejlepší vůli neudělám :)
Vidím to na dnešní svatbu s retro prvky.

kayav  22.08.14 20:04

@klara53 no tak to bych se vykašlala na víc než jeden retro prvek, tzn šaty stačí. už žádné rukavičky, místo stuhy do pasu bych dala ten tenký pásek, možná třeba nude + nude lodičky. Do vlasů nevím, osobně nejsem zas takový fanda fascinátorů. Jaké máte vlasy?

klara53
14 příspěvků 22.08.14 20:13

Hnědé rovné pod ramena, naprosto nezvlnitelné. Mám myšlenky na nízký drdol po straně hlavy.
Já nevím s tím páskem, není to přeci jen málo slavnostní? Navíc, bez spodničky je lepší pásek, ale se spodničkou, kterou si chci vzít, to chce něco širšího, jinak to trochu ztrácí proporce.
Mně je těžké radit, co?

kayav  22.08.14 20:23

@klara53 nízký drdol bude krásný. S tím páskem - no to je těžko, když už budete mít puntíkaté šaty, které taky nejsou zas až tak slavnostní, chcete to dohánět stuhou? šila jsem projednu nevěstu krátké korzetovky s tylovou sukní a ona si k tomu vzala takový tenký páseček a vypadalo to moc hezky. Nevím, co tím myslíte, že to ztrácí proporce? Jakože tlustší pásek vám udělá delší trup? nebo?

klara53
14 příspěvků 22.08.14 20:38

Přesně pro tohle (stuha x pásek) jsem moc ráda, že mi odpovídáte, děkuju!
Jak bych to popsala - Když mi šaty přišly, tak jsem k nim zkoušela pásek a tenkou stuhu a bylo to super. Pak přišla spodnička, vzala jsem si to s ní a najednou to nebylo ono a testovací verze s přeloženým šátkem vypadala mnohem líp, jakoby mi zvýraznila pas. Ale možná se mi to jen zdá.
Slečna z fotky vypadá výborně, ono asi taky záleží, jaký pásek se vezme, mě o něm ani nenapadlo uvažovat, ale teď mě napadá, že třeba takový ten s mašličkou by musel být super.
Co myslíte? Nebo je to infantilní?

kayav  22.08.14 20:41

@klara53 není, takový by se jistě hodil. ale pak už trošku sklouzáváte do toho retro kostýmu. Tak pokud to není záměr tak bacha na to, zbytek už fakt hladký (boty, vlasy, doplňky)

klara53
14 příspěvků 22.08.14 21:09

Tak děkuju :)
Když už z Vás tady sosám infomace - myslíte, že by se k tomu něco hodilo, kdyby byla zima? Totiž ten lodičkový výstřih jakýkoli výběr komplikuje (a upírská bolerka se mi nelíbí), takže mě napadl max. bílý svetřík, ale ten si můžu vzít, až mi bude zima po obřadu. A pak mě ještě napadlo něco úplně průhledného, z nějakého pružného tylu, co by se přes to přetáhlo, jakoby tričkovitého střihu. Nevím…

kayav  22.08.14 21:13

@klara53 no tak tyl vám proti zimě moc nepomůže :-) sako, krátký kabátek ke krku bez límce…

klara53
14 příspěvků 22.08.14 21:20

To je fakt, on profoukne… No, anebo to prostě vydržím :)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit