Jak vypadat starší?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Heartless Girl
47 příspěvků 29.10.14 15:19
Jak vypadat starší?

Je mi dvacet let, ale každý mi říká, že vypadám na patnáct. Někdo by za to mohl být rád, ale já opravdu nejsem.
Jsem 170 cm vysoká, ale mám hodně chlapeckou postavu. Žádná prsa, žádné křivky.
V obličeji vypadám celkově hodně mladá, ale netuším, ktery rys za to může.
Jak docilit, abych vypadala tak na svůj věk, tj. jako mladá slečna, ale ne jako malá holka, ani usedlá paní?

Reakce:

tinkywinky
119 příspěvků 29.10.14 15:26

http://cs.wikihow.com/…%C5%A1%C3%AD

llolla
2102 příspěvků 29.10.14 17:34

@Heartless Girl
Nijak. Ja uz jsem zkusila vsechno, v mych temer petadvaceti letech po mne porad chteji obcanku, kdyz si jdu koupit vino. Co se tyce obleceni, tak je dobry vypustit vsechny „holcickovsky“ motivy- maslicky, puntiky, radoby roztomily potisky, podkolenky a skladany sukne, vybirat si strizlivy barvy a kvalitni materialy. Ale ja jsem to v podstate vzdala- kdykoliv se snazim nejak oblikat nebo malovat, tak vypadam jako sestnactka, co chce vypadat na 25.

Oldyn
5034 příspěvků 29.10.14 18:22

Kdybys byla muž, řekla bych nech si narůst knír. :D Ale takhle nevím. Těžko radit, hoď sem fotku, obličej klidně rozmaž mám fantazii.

Barbuchaa
211 příspěvků 29.10.14 18:22

Lehké líčení, podpatky, vyhnout se mini sukním, střízlivé klasické střihy a barvy. Teď si čtu článek výše od TinkyWinky a nejvíce mi vlastně pomohla až určitá sebedůvěra ve vystupování, kterou článek zmiňuje. Když pak ale jedu někam na výlet do přírody nenamalovaná a v džínech, patnáctka je zase zpátky :D

Karja
4767 příspěvků 29.10.14 20:00

@Heartless Girl Á, Vy popisujete mě! Ale už to jsou časy dávno minulé. To byly roky, co jsem řešila, jak to mám udělat abych nevypadala tolik mladě a najednou, snad z týdne na týden jsem začala řešit, jak nevypadat tak zle ale líp a mladší. Ach jo, byla to rychlost, ale mám to po mamce, některé ženy stárnou do krásy či jakési zajímavosti, ale nám v rodině se prostě nedaří!

(Jinak jsem se třeba vyhýbala různým účesům - culík, rozpuštěné vlasy bez střihu, nezapomínejte na líčení)

jennyfor
758 příspěvků 30.10.14 00:32

Vím, že Vás to neutěší, když Vám tu budeme psát, že za pár let tomu budete ráda :) Jako mladá jsem milovala dlouhé tvídové kostkované sukně, sametová sáčka, blůzy ke krku s mašlí, tlusté punčochy a kotníkové šněrovací botky. Nosila jsem cop a korále po babičce. Okolí mi neustále předhazovalo, že takhle oblečená a s obličejem patnáctky v pětadvaceti je to mimo normu. Nechala jsem se přesvědčit, zařadila do stáda a teď, kdybych oprášila tenhle styl, tak spolu s mým nynějším věkem to dá rovnou „Vrať se do hrobu“ :) Škoda, že jsem si to tenkrát víc neužila :)

Pirek
6778 příspěvků 30.10.14 09:59

Tohle je taky mnoha celebritami prověřená metoda

Ptera
112 příspěvků 30.10.14 21:31

Podle mé zkušenosti to ani v oblečení nebude. (Ještě v mých 31letech s třemi dětmi mi hádali lidé právě těch 22). A jak píše Illola - Nijak. Zkuste spíše zapracovat na svém sebevědomí, když promluvíte, jistě je hned vidět, že Vám 15 není. (Moje dnes 30letá mrňavá dcera prožívá to samé, paní listonoška nedávno nesla paní PhDr. doporučenou zásilku a když si pro to dcera ke dveřím došla, pošťačka jí řekla, že má dopis pro maminku!
Užijte si hezky své mládí!

Mallen  31.10.14 09:25

@llolla To jsme na tom úplně stejně :-D

valery
1579 příspěvků 09.11.14 22:07

Nevím sice jak vypadáte, ale starosti máte fakt odpovídající spíše věku teenagera…

vlm
2587 příspěvků 10.11.14 09:53

Jak vypadat mladší? :-) ne nesměju se vám, jen závidím :-D

Fatabuna
148 příspěvků 19.11.14 21:59

Tady je jeden článek na toto téma s obrázky před a po, snad vás inspiruje.

http://www.extrapetite.com/…lder-in.html

wisp
90 příspěvků 20.11.14 10:25

To je prece jednoduche! Poridte si opravdu spatny sestrih a zasadne vlasy nijak jinak neupravujte. Hrbte se. Hodne (ale opravdu hodne) se stresujte. Malo spete. Vysledek zarucen. ;-D

top topic
949 příspěvků 20.11.14 15:34

Nevim, ale napr. v ceskem zdravotnictvi vam to bude jedno, budou vas klidne oslovovat holky, ac jsme ja ani dalsi pacientka na 15 rozhodne nevypadaly a 2 pani hrube nad 70 let, ktere se mnou byly v pokoji, castoval personal jako „devcata“, pripadne babi.

Aliennn
1 příspěvek 09.12.14 11:53

Tak já přidám něco konstruktivního, protože mám stejný problém. Potřebovala jsem ale vypadat starší kvůli práci. Není příjemné, když na vás klienti koukají stylem „proboha co to pískle tak může umět“..Takže rada zásadní: Pořiďte si brýle. Né nějaké hyper moderní s velkými skly a silnými obroučkami stylu Ray Ban, ale decentní slušivé (v optice by vám měli poradit). PS: brýle vám udělají i bez dioptrických skel…Další věc: vlasty noste stažené do culíku, případně noste účes tohoto typu: http://www.vlasy-in.cz/…omoci-donutu , oblečení volte ležérně elegantní, podpatky, nic sportovního ani výrazné vzory. volte decentní líčení, stačí makeup, tenká linka, řasenka. Držim palce :)

llolla
2102 příspěvků 09.12.14 17:09

@Aliennn
tak u me culik automaticky znamena tak minus tri roky… Je to evidentne individualni

Ustica
69 příspěvků 09.12.14 21:13

Tato diskuze mně připomněla úsměvnou historku, bylo mi 32 a jeli jsme s kolegy z práce na výlet do Českého ráje. Byl podzim, mrholilo, všichni jsme byli oblečeni jak přes kopírák - goretexové boty, nepromokavé bundy a čepice, ev. kapucu přes hlavu. I přes to počasí jsme se rozhodli, že zkusíme výlet na lodičkách. Pán, který celé naší skupině prodával vstupenky, nás spočítal a říká: Takže 10 dospělých a jedno dítě, ano? To dítě jsem měla být já…
Teď je mi zase o pár let víc, všichni mně hádají pod 25. Neřeším to, je to spíš úsměvné.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit