Jak vyrobit šněrování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Danýska
7 příspěvků 03.06.16 13:01
Jak vyrobit šněrování

Mám dotaz na vás, které šijete a šít umíte. :-) (já to neumím). Mám volnočasové šaty, které jsou mi trošku větší. Rozpárat je a zužovat si netroufám, opravdu to není v mých schopnostech. Domnívám se ale, že by šatům pomohla rádoby „korzetová“ šněrovačka: na zadní část (kde je momentálně obyčejné pružné žabičkování) bych našila dvě řady poutek, protáhla širokou stuhu a šaty si tak stáhla podle sebe. Je to reálné? A pokud ano, co nejlépe použít? Našít kovové kroužky? Poutka z látky? Nebo vsadit druky? (nevím, jestli to je správný název, prostě kovový průchod látkou, jako je třeba u zavazování bot.) Uvítám každou radu. Děkuji. :-)

Reakce:

Moir
1800 příspěvků 03.06.16 14:38
@Danýska píše:
Mám dotaz na vás, které šijete a šít umíte. :-) (já to neumím). Mám volnočasové šaty, které jsou mi trošku větší. Rozpárat je a zužovat si netroufám, opravdu to není v mých schopnostech. Domnívám se ale, že by šatům pomohla rádoby „korzetová“ šněrovačka: na zadní část (kde je momentálně obyčejné pružné žabičkování) bych našila dvě řady poutek, protáhla širokou stuhu a šaty si tak stáhla podle sebe. Je to reálné? A pokud ano, co nejlépe použít? Našít kovové kroužky? Poutka z látky? Nebo vsadit druky? (nevím, jestli to je správný název, prostě kovový průchod látkou, jako je třeba u zavazování bot.) Uvítám každou radu. Děkuji. :-)

všila bych tam očka z látky (tunýlek, nebo jiná stuha), průchodky budou těžké

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit