Jak vytřídit štíhlé slečny z galerie? ;-)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Josefka
346 příspěvků 15.05.13 22:07
Jak vytřídit štíhlé slečny z galerie? ;-)

Všimly jste si, že v galerii resp. inspiracích nám drtivě vedou dokonalé až štíhlé ženy (až dlouho na nimi sem tam nějaký hubený chlapec nebo dáma v letech a víc nic)?
Tak nějak mám pocit, že štíhlá slečna bude fajn vypadat i v džínách a tričku (když nepřestřelí kabelkou) ale co my?
Berte mne s rezervou - právě jsem se vrátila z pravidelného běhání a mám rozvernou náladu - ale nějakou tu inspiraci z ulic pro mladé paní ve vel. 42-46 bych ocenila. Uděláme rojnici a schválně kdo jich víc vyfotí (a co na to řekne místní plénum).
Josefka

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

Ceresa
465 příspěvků 15.05.13 22:18

Zacinam tady ziskavat pocit, ze se tady v posledni dobe porad resi postava. Povim vam jedno male tajemstvi - na hubenych lidech vypada asi vsechno lepe. Priste prosim vyndat z galerie blondyny, nikdy nebudu vypadat dobre blond…

pehot
685 příspěvků 15.05.13 22:21

Kdo umí emotikon ťukající si na čelo? Teď by se mi hodil.

blacken
2320 příspěvků 15.05.13 22:24

@Josefka Není nic jednoduššího než začít sama nějakou tu „inspiraci ve větším“ přidávat.

Chany
871 příspěvků 15.05.13 22:24

@Josefka
Netřídila bych. Spíš počkala, jestli nějaká žena -(muž) popisované velikosti najde odvahu a pošle inspirativní fotku.

Josefka
346 příspěvků 15.05.13 22:28

Já věděla, že to bude pochopeno obráceně: nechci vytřídit štíhlé slečny na pořád - líbí se mi na ně koukat. Ale z 90 % to není inspirace pro mne a já si zoufale potřebuji.
Máme třídění podle barev, stylu, pohlaví i věku…je mi méně než 40 a ráda se podívám na inspirativní důchodkyni. Nebo na pěkně oblečeného chlapa, nebo na krásnou slečnu 90/60/90…a nebo na hezkou plnoštíhlou dívku (kdyby tu nějaká byla).

MP Maggie
991 příspěvků 15.05.13 22:29

@Josefka Nadsázku v příspěvku cítím a nechápu, že se na vás sesypaly jak vosy na med.

Karin
3401 příspěvků 15.05.13 22:30

Inspirujte se asi raději jinde. Někdo, kdo nosí velikost 44 a víc, sem fotku nikdy dobrovolně nevloží. Leda by zrovna potřeboval vynadat za to, jak je zanedbanej :D

Chany
871 příspěvků 15.05.13 22:34
Josefko

To chtělo kapku jiný nadpis- něco jako pozvánka pro velikosti 42+, nejde to editovat? ;)

Nordlyseet
199 příspěvků 15.05.13 22:40

Ono „štíhlá“ je taky kolikrát dost subjektivní pojem…

Ten nápad s velikostmi se mi zdá lepší. Anebo třizení podle typu postavy - hruška, jablko…

Chany
871 příspěvků 15.05.13 22:44
Josefce rozumím

Ony ty inspirace pro plnoštíhlé a boubelky moc nejsou, nebo teda aspoň ze svého okolí neznám macatou ženu, která by HRDĚ a POMPÉZNĚ nosila kila navíc ( nebo mnoho kil)a byla jakousi ikonou pro stejnou či velice podobnou váhovou kategorii.Jak je ten kult štíhlosti už snad od dob tzv. „květinových dětí“ ( tenkrát „letěla“ Twiggy, to byl pro drtivou většinu dívek nedostižný idol),sebevědomí buclatějších dostává na frak. Ze všech stran běží mediální masáž o štíhlosti, dietách, modelky jsou jako kozí dech, kluci šilhají především po štíhlých, oblečení vypadá nejlépe na štíhlých, štíhlí koukají na plnoštíhlé uštěpačně atd.
A Kateřina Churavá -pomyslná první vlaštovka holek" krev a mlíko" už toho rejpání měla nejspíš plný brejle a zabalila to… ;)

publicenemy  15.05.13 22:51

Jo jo, Kateřiny je škoda :-( a kohokoliv s podobně hezkým typem postavy a menší odolností by skutečně místní vosy vyštípaly ještě dřív, čímž je celá myšlenka odsouzena k zániku.

Demode
1674 příspěvků 16.05.13 01:39

Já četla místo vytřídit VYŘÍDIT :-)

budox
619 příspěvků 16.05.13 07:31

@Demode
tak teď jste mě vyřídila :o

Jirkátor
1514 příspěvků 16.05.13 08:55

Také si už dlouho říkám, že tu postrádám outfity žen, které překročily velikost 40. Ale po mnoha nevybíravých komentářích, směrovaných na postavu samu a ne na to, jek se k ní hodí dané oblečení, se ani nedivím.
Dámy s velikostí větší než 40, nebojte se zapšklých a jízlivých komentářů a ukažte ostatním, že velikost 46 není překážkou na cestě za krásou a elegancí.

GalianosjednimL  16.05.13 09:06

@Josefka Je to škoda, už proto, že celkově je zájem právě i o oblečení žen XL.To je vidět i v poptávce modelek (myslím, že už několik agentur má modelky XL).Celkově pak je to ovšem neprůchodné přes „názory“ žen a dogmata.

CallMeFrankie
213 příspěvků 16.05.13 09:31

.

Příspěvek upraven 22.04.16 v 17:00

katkarinka
1255 příspěvků 16.05.13 09:33

Tiež som najprv nepochopila ten nadpis :D Už chápem a súhlasím. Triedenie podľa veľkosti by padlo vhod. Na druhej strane chápem, že tomu tak je, ja sama by som tu svoju fotku asi nikdy neposlala.

katkarinka
1255 příspěvků 16.05.13 09:34

@CallMeFrankie nebudte citlivá. Zakladateľka má problém tak o ňom založila diskusiu, v ktorej navrhuje možnosť triedenia podľa veľkosti. Čo by pravdepodobne zahŕňalo VŠETKY veľkosti, že?

Zebra33
2038 příspěvků 16.05.13 09:38

Je pravda, ze vylozene XL modelu v galerii neni mnoho, ale podle me v posledni dobe klesl i podil takovych tech vylozene modelkovskych postav (vysoka, vyzabla, zadna prsa, zadny zadek). Nedavno treba vlozila fotku nejaka slecna s pomerne velkym poprsim (mentolove zelene saty, bozske dlouhe vlasy do cervena). Zrovna u te jsem si rikala, ze ta by mohla inspirovat „obdarene“ zeny. Nebo aspon me pri pohledu na jeji outfit napadlo, ze na me bez zenskych krivek by ty saty asi nevynikly, ale s jejim poprsim to vypada skvele (jestli to slecna cte, tak doufam, ze se neurazi, ze ji tu tak rozebiram. Jeji krivky a vlasy tise zavidim!)

Karin
3401 příspěvků 16.05.13 09:43

@Jirkátor : když ona to překážka je, buďme k sobě upřímní. V téhle velikosti (myslím 46) už najdete poměrně málo žen, které se dovedou obléct vysloveně krásně a jsou atraktivní. A nejde jen o velikost, ale i o tvary, souměrnost, celkovou stavbu těla. I tlustá žena může mít třeba hezké nohy, a to je pak výhra.
Ale jak říkám, takových krásných kyprých žen je podle mě málo. Mj. i proto, že když je člověk obézní, tak se tím většinou (podle mě) trápí a nechce to vystavovat, dělat z toho přednost, on se s tím vůbec odmítá smířit, takže s tím obvykle nijak nepracuje - že by se zamýšlel nad tím, jak svoje nadměrné křivky „prodat,“ aby vypadaly hezky. Spíš se snaží zakrýt, všechno schovat, nic neukazovat, vypadat co nejnenápadněji… Tlustý člověk se za sebe obyčejně stydí, nemá ke svému tělu normální zdravý vztah, takže nemá zájem ho jakkoliv ukazovat. Jak píšu (a jak už tady myslím napsal i někdo jiný), takových žen, které by svoji obezitu nosily hrdě a dovedly z ní udělat atraktivní přednost, je velmi málo :-(

(Samozřejmě netvrdím, že velikost 46 = automaticky obezita - to se hodnotí podle jiných kritérií. Ale asi je to ta hranice, od které už je to dřina vypadat dobře.)
Ano, viděla jsem zahraniční blogy tlustých dívek nebo žen, které se hezky oblékají a pečují o sebe. Ale marná sláva, ty s normální postavou budou prostě vždycky vypadat líp. O zdravotním hledisku nemluvě.

Alizon
1233 příspěvků 16.05.13 10:08

Ten nazev je opravdu ponekud zavadejici.
Za prve jsem taky napred cetla „vyridit“ misto „vytridit“.
Za druhe to zni proste divne - jako ze vam nevadi to ze nenajdete inspiraci pro silnejsi, ale vadi vam ty stihle slecny.
Moje treti reakce byla - no tak to je snad pochopitelne ze tam bude vic stihlych, protoze ty silnejsi nemaji odvahu, tak co tady resi - na to zaklada diskusi.
Po precteni cele diskuse je to jasnejsi:)

corleone  16.05.13 10:21

Řešení samozřejmě existuje a je na bíle dni. @Josefka bude víc běhat a problém časem zmizí sám od sebe :D

Shanon
80 příspěvků 16.05.13 10:30

Já si už nějákou dobu hraju s myšlenkou, že sem něco vložím, ale prostě narovinu - mám strach… Myslím, že se mi čas od času povede obléct se celkem k světu, ale prostě tu 44/46 mi ani sebelepší oblečení „neodpáře“. Něják nemám nervy si tu pak číst komentáře k mé postavě, i když by byly trefné. Nemotivovalo by mě to, spíš naopak. Přiznám se, že je to pro mě dost citlivé téma. Myslím, že takhle uvažuje většina z nás „plus size“ a že dokud se v diskuzi nezmění atmosféra (což se pochopitelně nestane), tak tu plnoštíhlé inspirace asi moc neuvidíme…

birkin
1861 příspěvků 16.05.13 10:41

Ono to není jenom o velikostech, ale také o věku, prostě o „galerii“ žen a mužů dobře oblečených od 17 do nekonečna let… to je především moje kritika inspirace (byť nejedna), chápu že „skoro babička“ svoji fotku do galerie vkládat nebude. Ale on ty dobře oblečené lidi asi lovec inspirace nepotkává, nevidí, nechce vidět anebo nejsou (čemuž nevěřím)… Také nechápu, proč fotí lidi pouze na určitých místech, které jsou z fotky poznat - ta místa by se dala spočítat na prstech jedné ruky. Pokud by prošel Staré Město, Staromák, Pařížskou a směrem ke Karlovu mostu, tak prostě dobře oblečených (a ano, často mezi turisty…)lidí potká více a má fotek do zásoby.

K té váze - podívejte se na The Sartorialist - tam jsou téměř výlučně (nechytejte mne prosím za slovo, pokud tam někdy někdo viděl někoho „oplácanějšího“) hubení lidé - to je prostě princip, fakt a jinak to nebude. Ale spektrum pohlaví a věku tam je!

Postavení Kateřiny Churavé jako jakési místní módní ikony s jejím věčně malým oblečením, ve velké většině mimořádně nekvalitním, a nasraným výrazem ve tváři nechápu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit