Jak zhubnout, ale nenabrat to zpět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucikk1311  21.11.13 21:23
Jak zhubnout, ale nenabrat to zpět?

Ahoj znáte to, ráda nakupuji a parádím se a zjistila jsem, že jsem pěkně ztloustla, už neobleču velikost 36 :-O co s tím? Pokouším se sportovat, ale zase tolik tomu nedám…potřebovala bych si udělat nějaký řád ve stravě, nebo od někoho poradit, napadl mě výživový poradce, ale opravdu dokáží poradit a pomoci?

Reakce:

Milli115
83 příspěvků 21.11.13 21:36

To nejjednodušší, co lze udělat je projít si stobklub.cz
Registrace je, tuším zdarma, a zhubnout se podle toho dá. Na druhou stranu jde o celkovou úpravu životního stylu.
V podstatě vám to ukáže, jak máte vyváženou stravu, jestli tam nemáte moc sacharidů/tuků, a zda máte dostatek bílkovin. Základní chyba u většiny diet je právě nedostatek bílkovin. Bílkovina je základní stavební látka, při nedostatku si tělo dělá zásoby.
Huláká to na uživatele i pohyb atd…
Já podle stobu už zhubla pár kil, moje partnerka už má přes dvacet kilo dole. Chce to jen vůli.

LorelaiH.
2999 příspěvků 21.11.13 22:17

A to že už nemáte velikost 36 je jako konec světa? Pardon dámo, ale na to se neumírá. Klidně mějte velikost 40 (beztak v některých řetězcích se 36=40 a naopak), ale hlavně mějte zpevněné nerozkydlé tělo a pokud možno snažte se být spokojená sama se sebou taková jaká jste, to je základ.

Mademoiselle K.
34 příspěvků 21.11.13 22:36
@LorelaiH. píše:
A to že už nemáte velikost 36 je jako konec světa? Pardon dámo, ale na to se neumírá. Klidně mějte velikost 40 (beztak v některých řetězcích se 36=40 a naopak), ale hlavně mějte zpevněné nerozkydlé tělo a pokud možno snažte se být spokojená sama se sebou taková jaká jste, to je základ.

Myslím, že paní to nemyslela doslova, ale jako nadsázku.

Lenka M.  22.11.13 08:32

@Lucikk1311 Ťažko.Dobrého poradcu aby ste hľadala lupou, pravdepodobne skončíte u niekoho kto vám bude pchať nejaké humusné nápoje miesto jedla, kasírovať odmeny za každú nasadenú naivku a vy schudnete asi ako Halina P. Bez pohybu a bez vytvorenia si celoživotného návyku na pohyb a cvičenie možno dietovaním zmenšíte hmotnosť a možno to aj vydržíte dlho ale akurát rozšírite rady skinnyfat ženských ktorým stačí, že sa nasúkajú to tej 34ky, ale pri plácnutí po zadku im prejde vlna až na temeno..V prípade, že máte nad 25 je to ešte horšie :)
Aby som uzatvorila svoj pesimistický súhrn, bez pohybu dlhodobo nič nezmožete.

Betty J.
2031 příspěvků 22.11.13 08:44

@Lucikk1311: doporučila bych Vám za účelem nepřibírání po zbytek života mírný pohyb v mezích zákona a stravovací systém pro diabetiky.

BuBubák
33 příspěvků 22.11.13 09:06

@Milli115
stobklub a jejich sebekoučink můžu doporučit. Zhubla jsem s nimi od února do konce července 15 kg (z velikosti 46 na 40, je mi 45+) a držím se. A to nesportuji (nemám to ráda), jenom chodím se psy na procházku a cvičím, jenom aby mne nebolela záda.

stes  22.11.13 09:37

@Lucikk1311 Tak jsem se mrkla na Vaše 3 dotazy a ze dvou mám pocit, že buď máte nějaký problém sama se sebou nebo nám chcete nenápadně vnutit nějakou reklamu.
Anebo chcete půlku MP naštvat, protože velikost 36 tady mnoho žen nenosí.

colora51
5 příspěvků 22.11.13 09:50

Naozaj to nie je o veľkosti oblečenia, ja sama nosím 36 alebo 38 ale spokojná nie som.. ano, oblečená vyzerám dobre, horšie je to keď sa vyzlečiem.. Nemám problém nepribrať, to mi bolo akosi nadelené ale snažím sa cvičiť aspoň doma + v lete a na jar behať a za cca pol roka aktivity 1-2× týždenne sa výsledok dostavil :) Ideálne, ak chcete schudnúť + spevniť je doležitá aerobná aktivita + posilovanie, no najvačšiu časť tvorí strava. Bez zmeny jedálnička to nejde.. Skúste aspoň základné pravidlá - ovocie iba doobeda, poobede zelenina + bielkoviny, aspoň 2 litre vody denne. Z okolia poznám 3 dámy, ktoré schudli a spevnili pod dohľadom p. Miklu - skúste, vie poradiť aj bez osobného stretnutia a presne Vám stanoví jedálniček a nastaví cvičebný plán podľa požiadaviek, teda pri cvičení doma alebo v posilňovni.

Kateff
109 příspěvků 22.11.13 10:58

Změnit stravovací režim, postava je z 80% o stravě, z 20% o sportu. Takže vyvážená strava, hlavně její dostatek, přibližně 30% bílkovin, 60% sacharidů (těch „lepších“ sacharidů - tmavé pečivo, celozrnné těstoviny, quinoa, atd…), 10% tuků (a snažíme se zase o ty lepší tuky, takže olivový olej, avokádo, rostlinné oleje, atd…), no a samozřejmě nezapomenout na zeleninu nebo ovoce ke každému jídlu. Je spousta blogů, nebo se taky stačí kouknout na jeden díl Jste to, co jíte. A hlavně jíst pravidelně, nenechat tělo mít hlad. A nebrat to jako dietu, ale jako životní styl. Ze začátku to pro mě bylo těžší, ale po půl roce (a 9kg tuku dole) už ani nemám chuť na ten hamburger… A když jo, tak si ho dám a neřeším to, vím, že další dva tři měsíce mě to zas ani nenapadne… Hlavně vydržet, nenechat se odradit.

Kateff
109 příspěvků 22.11.13 11:00

No a ani na to cvičení samozřejmě nezapomenout, aspoň třikrát týdně se na hodinu pohnout, rychlá chůze je stejně efektivní jako běh, otázka je, co komu vyhovuje. Hlavně si najít něco, co vás baví, jinak u toho nevydržíte. Doteď s nevolí vzpomínám na aerobic, který mě neskutečně ubíjel, možná proto, že je to tak trochu tanec a to není moje silná stránka…

Entyka
163 příspěvků 22.11.13 13:26

Já jsem zhubla poporodní kila pomocí stobu
http://www.stobklub.cz/sebekoucink/

Mohu vřele doporučit, chce to ale velkou sebekontrolu a jídla vážit a zapisovat každý den. Já zhubla za 10 týdnů 7kg a teď už víc než měsíc jídla nevážím a váhu si držím. Cvičím 2× týdně a používám při cvičení sporttester.

Za výživového poradce bych byla ochotna zaplatit až kdyby se mi nepodařilo zhubnout se stobem.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit