Jaká barva k této sukni

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lillu
1 příspěvek 01.04.13 20:40
Jaká barva k této sukni

Dobrý den, potřebuji poradit jaká barva trička se hodí k této sukni. Moc se v tomto nevyznám :). Sukně vypadá podobně jako na obrázku, jen je trošku delší.

Reakce:

JedovatéHádě
350 příspěvků 01.04.13 20:55

V podstatě jakákoli, která je již obsažená na sukni-já osobně bych šla do světle šedé. Jinak pro příště-na podobné dotazy-kdy jde o radu a ne o téma je tu sekce peklo radí ;)

Barbuchaa
211 příspěvků 01.04.13 21:19

K velmi podobné sukni nosím nejraději tmavomodrá basic trička, dobře k tomu jde taky černá, já jsem si oblíbila i jedličkově zelenou. S červeným tričkem outfit už moc září (zvlášť, pokud na vaší sukni převažuje červená barva) a bílá na mě osobně působí dojmem školní uniformy. Zkoušejte a hrajte si, sukně je sice na první pohled možná výrazná, ale dá se skvěle kombinovat (odzkoušeno).

Nahoru na jaře nosím džínovou bundu, až mě překvapilo, že to k sobě jde dost dobře :)

teetee
499 příspěvků 01.04.13 23:32

Uplně tak nechápu, v čem je problém :) jakákoli trička v barvě obsažené na sukni: červená asi nevadí, modrá s šedou by se mi líbila nejvíc - v odpovídajícím odstínu. nebyla bych pro bílou, ale to asi záleží na vkusu. nebyla bych proti zelené uvedené výše, ale budu obezřetná - fotky občas zkreslují barvy.

důležitým bodem je: jednobarevný vršek, bez ozdob, potisků, jakýchkoli udělátek. instinktivně bych volila dlouhý nebo tříčtvrteční rukáv, protože sukně se mi zdá krátká. tílka ne.

VivaItalia
596 příspěvků 01.04.13 23:37

Spíš by to mohl být dotaz: „Jaké barvy se k této sukni nehodí?“ :-) Jde Vám k tomu bílá, černá, modrá a červená (v odstínech na sukni), ale dost dobře si umím představit i třeba šedou… každopádně jen jednoduché topy, košile, halenky bez výrazných vzorů, aby se to nepopralo…

edge  02.04.13 06:38

Také je důležité, jakou barvu mají punčocháče, boty a kabelka. Hoďte sem fotku.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit