Jaká je Vaše vysněná/TOP kabelka

Fotoalbum tématu (448) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chinin
2788 příspěvků 17.08.12 12:46
Jaká je Vaše vysněná/TOP kabelka

Po projevení zájmu ostatních v jiné diskuzi jsem se rozhodla založit novou diskuzi na téma „Jaká je Vaše vysněná/TOP kabelka“, o které už nějakou dobu přemýšlím…

Zajímalo by mě, jaké jsou Vaše TOP kabelky, něco ve smyslu, „kdybych si mohla koupit/dostat jednu kabelku bez ohledu na cenu, jaká by to byla“, případně „touto kabelkou jsem si splnila sen“.

Nemělo by to být pouze o značkách, o ikonických kabelkách!! Ráda bych, aby se diskuze rozvinula šířeji, aby zahrnula celou škálu různých kabelek bez ohledu na cenu. Tím bude více inspirativní pro ostatní. Např. od ikonické Kelly bag (Hermes) a exkluzivních limitovaných edicí renomovaných značek, přes hezké „no name“ kožené kabelky, až třeba ke koženkovým či látkovým kabelkám za pár stovek, pokud „si na ně myslíte“…

Prosím všechny, aby do této diskuze přispívali hlavně fotkami kabelek, jejich popisem a třeba zdůvodněním, proč jde o jejich TOP. Nejraději bych Vás zároveň požádala o neramínkování v této diskuzi, ale to by mi asi neprošlo:-), proto alespoň prosím o nepostování příspěvků ve stylu:

1. „raději než kabelku bych si koupila chleba/neděravé boty/dovolenou­¬/zdravou ledvinu dítěti…“,
2. „kabelky jsou povrchní záliba, sním o důležitějších věcech/o kabelkách vůbec něpřemýšlím/jenom pindulíny se tady baví o kabelkách…“
3. „neutrácím za parádu, raději přispívám na charitu“…

… na takové příspěvky si případně založte jinou diskuzi.:-)

Doufám, že se diskuze pěkně rozběhne a že zde třeba načerpáme inspiraci…..

P. S. Kvůli přehlednosti diskuze jsem se rozhodla nevyhovět požadavku na spojení s TOP botami, ty přenechávám jiné diskuzi.:-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 92 Další »

Reakce:

Pavučinec plyšový  17.08.12 13:11

Tak tedy…kdybych byla mladší, chtěla bych jednu z těchto. Ramínkovat můžete, ale nesmějte se mi, a teď si jdu vysnít něco serióznějšího.

saryvary
664 příspěvků 17.08.12 13:16
Moje vysněná

Já toužím po této. Líbí se mi barevně, tvarem, prostě přesně můj oblíbený jednoduchý, přesto krásný, z módy nevycházející, styl. Pokud se rozhodnu pro její koupi, chtěla bych ji předem vidět, osahat, protože mnohé, také vysněné, jsem nedávno měla možnost vidět naživo a byla jsem velmi zklamaná.

Lola  17.08.12 13:30

Nedá mi to, musím se prohřešit proti pravidlu č. 2 z úvodu: o kabelkách nesním. Kabelkami si dělám radost a obohacují moje zážitky z dovolených - pochváleny budiž letištní Duty Free Shopy!

Momentálně mě zaujala kolekce Diorissimo, takže vím, po čem se mám poohlédnout - ale nevylučuju, že mi nakonec padne do oka úplně něco jiného. Bude to však určitě hladké a v tlumených přírodních barvách.

MUDr.Lant
389 příspěvků 17.08.12 13:49

Celé léto jsem pokukovala po této kabelce Zara, moc se mi líbila, jenže pak jsem se odhodlala a šla si ji koupit. Na stojanu jsem si všimla, že je tak strašně špatně vyrobena, že i kdyby stála 500 Kč, že by byla drahá. Kůže se zvedala, byly pod ní nehezké bublinky a kabelka se děsně mačkala. Můj letní sen se rozplynul. Dlouhodobě nesním o žádné konkrétní kabelce, vždy mě ovšem některá uchvátí.

Jetthro
1129 příspěvků 17.08.12 13:57

Me se moc libi klasicke kabelky Prada, takze za me by to byla asi tahle: http://store.prada.com/…74_NZV_F0002

A nedavno jsem na letisti videla tuhle SF kabelku, ta se mi taky libila na prvni pohled :) 

disco_whore
2 příspěvky 17.08.12 14:51

@saryvary a odkud je tato kabelka?
jinak já toužím po těchto : http://store.prada.com/…07_013_F0002 a http://store.prada.com/…29_BBE_F0161 , obě v černé barvě.

janiiiv
781 příspěvků 17.08.12 15:11

Své vysněné kabelky bych rozdělila na konzervativnější a ulítlejší. Předem upozorňuji, že většina je z fleru ;)
Konzervativnější se mi líbí Alma od LV a kabelky od Katky Bestr (šije víc tvarů, nemám jeden oblíbený). U ní bych si nechala ušít nějakou jednobarevnou.
Ulítlejší jsou od Emmy de Teese a tato a tato od Blanky Winterové (ideální by byl kříženec, fuchsiová s obrázkem děvčátka).
Jenomže u těch ulítlých je to tak, že jsou to vlastně solitéry. Nemám většinu šatníku v neutrálních barvách, ráda nosím barevné věci, kabelky pro běžné nošení preferuju spíš jednoduché a v nějaké lépe kompinovatelné barvě. Takže ty „vysněné“ opravdu pravděpodobně zůstanou jen v těch snech.

Edit: Ještě se mi líbí tvorba Karla a Hynka , zvažuju, že bych si nechala ušít na přání nesesér (mají zip, radši bych magnet. zapínání) a nosila ho jako psaníčko ;) Ona se ta kabelka Shaun The Sheep taky nehodí všude…

Příspěvek upraven 17.08.12 v 16:26

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 17.08.12 15:27

Fakt jednu?:-(
bych si to představovala spíš takhle: 

Dahllie
2222 příspěvků 17.08.12 15:44

Tak dlouho jsem toužila po LV Passy gm ve fialové barvě až mi ji přestali dělat. Jednoduchá, čisté linie. Dá se sehnat ještě černá, jasně, je univerzální, ale už to není tak úplně ono.

natale  17.08.12 16:07

Já teď sleduji jedním okem kabelky od londýnské návrhářky Sophie Hulme. Líbila by se mi tato v černé barvě, ale vadí mi na ní, že její hlavní část je otevřená = nezabezpečená.

Jiná Realita
13791 příspěvků 17.08.12 17:16

Jasně zelená od marca jacobse, kterou jsem viděla na jedné dámě v budově brněnského soudu. nevím, jaká je to kolekce, ani je-li to marc jacobs nebo marc by marc jacobs, ale byla úchvatná.
celkově bych si u marca určitě vybrala, kdybych vyhrála sportku :-)

any2
246 příspěvků 17.08.12 18:10

Momentálně bych potřebovala tuhle, od Cartiera.

Dahllie
2222 příspěvků 17.08.12 18:27
@natale píše:
Já teď sleduji jedním okem kabelky od londýnské návrhářky Sophie Hulme. Líbila by se mi tato v černé barvě, ale vadí mi na ní, že její hlavní část je otevřená = nezabezpečená.

Takových je víc, i ta moje Passy. Asi návrháři moc nepočítají s tím, že by se jejich majitelky tlačily v MHD :-D i když dneska jsem vyrazila na nákupy taky s taškou bez zavírání a peněženku jsem uchránila.

razorblade  17.08.12 18:28

Mulberry Bayswater Oak Natural Leather… pokud nebudu mit do vanoc necekane vydaje nebo se za ty nasetreny prachy nerozhodnu radsi odletet do karibiku (ano, vim, je to zakazany prispevek typu 1:), tak by snad mela byt moje:)

gulietta  17.08.12 18:45

Fendi Leather Peekaboo Tote Pink

Fendi Chameleon Duffel Bag

miichalka
78 příspěvků 17.08.12 18:49

Nedávno jsem se zamilovala do této kabelky od Prady 

Ale objevit v nějakém sekáči nebo vintage obchůdku klasickou original Chanelku, tak jsem v sedmém nebi. 

Mahtiel
443 příspěvků 17.08.12 18:58
Jenom jedna? :)

Ve svém mladém věku, jsem naprosto neschopná rozhodnutí o jedné…ale tyhle jsou TOP!
LYDC psaníčko, je momentálně nejreálnější, a líbí se mi moc…ale uznávám, asi to není kabelka s Ká..
Kabelka se zbraní mě okouzlila, ale 2500 Kč se mi za ní dávat nechce… Úplně nejvíce se mi líbí Alma…vzor tento, nad barvami tápu…ale než já si na ni vydělám, zmizí z prodeje :D A k tomu ji má v Praze každý druhý a půlka z těch lidí originál..
Plátěná taška je jen tečka…ale asi si podobnou vyrobím :)
Zdroje: 

http://www.amazon.co.uk/…p/B006K2URT6
http://www.fler.cz/…loli-1844818
http://666.cz/…shoulder-bag

Mylady2
12409 příspěvků 17.08.12 19:15

@gulietta Ooooo peekaboo bag!!! Nádhera… už asi 3 roky se mi líbí, ale vždy jsem dala přednost jiné.

sandrinn
961 příspěvků 17.08.12 19:21

Moc se mi líbí LV Galliera v provedení damier. Krásná a praktická taška…

MartinaMarie
123 příspěvků 17.08.12 19:30

@Jetthro, jste můj člověk.:-) Hodně podobná Ferragamo, jestli není stejná, mi leží někde ve skříni. Mám ji už delší dobu a skoro jsem ji nenosila, musím ji vyštrachat.
A na tyhle Prady jsem koukala na dovolené, měli je ve všech barvách pěkně vyrovnané vedle sebe. Nakonec jsem se nemohla rozhodnout pro barvu. Ještě si ji rozmyslím.

Kabelková přání si už delší dobu plním, nemám v tomto směru žádný nedosažitelný sen. Ale vzpomínám na svou první drahou, kterou jsem si sen splnila. Byla to černá Nina Ricci, stejnou měla Lady Di, a nosila jsem ji několik let.

natale  17.08.12 19:46

@razorblade Mám ji od středy doma, ale v Deer Brown. Je to teda óbr taška. Z toho důvodu jsem nákup déle zvažovala. V menších provedeních se mi ale tak nelíbí. Bála jsem se, že nebude dobře držet svůj tvar jako moje Polly Push Lock od stejné značky, ale zdá se perfektní.

razorblade  17.08.12 19:54

@natale ja potrebuju velke kabelky… male s moji postavou nevypadaji dobre a navic se do nich vetsinou nevejde vsechno, co s sebou potrebuju tahat:))

natale  17.08.12 20:05

@razorblade :-))). Pro mě to bude ideální příruční zavazadlo, až vyrazím na dovolenou. Sama o sobě je kabelka docela těžká, asi okolo 1.5kg.

natale  17.08.12 20:19

@Dahllie S tím určitě nepočítají:-))). Já bych i měla strach si takovou kabelku jen na okamžik někde odložit.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 92 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit