Jaká látka na legíny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mrs_Nobody
2 příspěvky 07.05.14 13:50
Jaká látka na legíny?

Dobrý den, ráda bych začala šít vlastní leginy, jelikož na svou postavu nemohu sehnat padnoucí… Proto jsem se už naštvala a rozhodla se pro vlastní tvorbu. Potřebuji ale poradit s výběrem správné látky a online nákupu látek. Děkuji všem za účast v diskuzi a radu :)

Reakce:

Tramtadada
7 příspěvků 26.05.14 06:54

Také by mě to zajímalo. Třeba někdo odpoví…

volfish
903 příspěvků 26.05.14 10:53

Pokud lesklé, tak plavkovinu, pokud matné, tak nějaký hodně pružný úplet.

Nicméně pokud máte postavu, které nepadnou legíny z obchodu, tak bych se do nějakého šití nepouštěla, protože to nejspíš nebude problém špatně ušitých legín z obchodu, pokud se chápeme…

Tramtadada
7 příspěvků 27.05.14 05:45

Mě třeba nejde ani o nepadnoucí legíny z obchodu, já si spíš chci usíš krátké legíny nad kolena na léto pod sukni. Takže z nějaké hodně lehké látky.

budox
619 příspěvků 29.05.14 11:03

Tak to bude krása

Tramtadada
7 příspěvků 29.05.14 17:39

@budox rozhodně lepší než chodit v létě v kalhotech. Nevím co je špatného na lehkých legínách pod dlouhou sukni?

Mrs_Nobody
2 příspěvky 22.09.16 17:40

No to je nádhera. Tak kvůli toho, že jsem vysoká jako tyčka a nemůžu tedy sehnat padnoucí dlouhé legíny bych hned žádné raději nosit neměla? :D

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit