Jaké boty ... ?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hatter
9 příspěvků 15.06.12 18:06
Jaké boty ... ?

Ahoj,

koupila jsem si tyhle šaty z Asosu. Jsou trochu víc růžové než na obrázku. Jakou barvu bot /s podpatky/ by jste navrhly, děvčata? Já mám totiž prakticky všechno v šatníku tmavě modré nebo černé, max. košile je bílá, takže teď si nejsem jistá, jestli se mé černé podpatky uplatní…

Děkuju za tipy a nápady…

Reakce:

volfish
907 příspěvků 15.06.12 19:23

Černá mi k letním šatům moc nejde.
Krémová, hnědá - to jsou podle mě univerzální barvy na léto.
Ale pokud se nebojíte barevnosti tak klidně zelené, výrazně modré, fialové - a ve stejné barvě nějaký další doplněk - tašku, pásek nebo šátek na krk. Tak by se to líbilo mi.

hatter
9 příspěvků 15.06.12 20:42

Dekuji. Ja jsem si rikala, ze kremovou nic nezkazim. A hodi se to i do budoucna ke svetlejsim satum. Ale musim si poridit i nejake „silene fialove“… vyborny napad! dekuji!

volfish
907 příspěvků 15.06.12 20:55

A až nějaké hezké krémové boty seženete, tak napište jaké a kde, protože já je sháním už 14 dní a pořád nějak nemůžu najít, co by se mi líbilo :-D

hatter
9 příspěvků 15.06.12 20:57

Tak to Vas mozna potesim - jestli se Vam teda budou libit…

volfish
907 příspěvků 15.06.12 21:06

@hatter krásné, ale bohužel jsem na svém přerodu z kecek teprve na začátku cesty, takže vysoký úzký podpatek zatím ne-e.
Mám celkem jasnou představu:

• nízký široký podpatek nebo klínek - abych v tom vydržela při pobíhání po městě,
  • bez ozdob - aby to bylo dobře kombinovatelné,
  • lodičkoidní vzhled - bez pásku přes kotník, protože potřebuju prodloužit nohy

a zatím nenacházím.

hatter
9 příspěvků 15.06.12 21:09

Me se prave tady u tech libi, ze jsou hladke, kulatejsi spicka a zadne zdobeni. Podpatek je sice vyssi, ale ja uz mam snad ten prechod z conversek za mnou.
Tak jestli po mem brouzdani internetem na neco narazim, ihned posilam :)

teresaK
55 příspěvků 16.06.12 09:12

@hatter Teda ty vaše lodičky jsou krásné!

Mně by se taky líbila hnědá barva, spíše světlejší, v kombinaci s páskem. Ty šaty si o pásek vyloženě říkají :) Vypadají moc hezky, jsou z asosu?

hatter
9 příspěvků 16.06.12 11:16

Ano z Asosu, i lodicky. Ja jsem si ten obchod hrozne oblibila. Hlavne proto, ze dovazi zadarmo po celem svete. A kdyz je tam nejaka akce (jako u tech satu), stoji to par korun.

Kerstin
516 příspěvků 17.06.12 13:42

Záleží na příležitosti, na prostředí, ve kterém se v nich budeš pohybovat - například po trávě nebo po kočičích hlavách a tak dále.
Doporučuju si pořídit několik párů „obecných“ bot, které se hodí ke všemu - v neutrálních barvách. Například jedny jehly, jedny na klínu, jedny taneční. Také záleží samozřejmě na doplňcích.

U těchto šatů bych se nebála jít i do metalických bot, například stříbrných (+ adekvátní doplňky), klidně bych si k nim vzala boty i fialové (a obecně jakékoliv ve škále červená-modrá), vícebarevné (ale to by chtělo přemýšlet také nad tím, jestli budou ladit i s něčím jiným z šatníku).. A klidně i ty černé. Pokud si k nim vezmeš například černý pásek a dejmetomu klobouk, proč ne.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit