Jaké boty k těmto šatům?

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miskuet
5 příspěvků 14.12.13 15:45
Jaké boty k těmto šatům?

Ahoj holky :)
Ráda bych se s vámi poradila, jaké boty mám zvolit k těmto šatům.
V brzké době jdu kamarádovi na svatbu, kde budu dělat spolu s dalšími přáteli obsluhu. Nechci proto volit boty na podpatku, abych si při roznášení jídel apod. nebyla na podpatcích nejistá. K tomu měřím 178 cm, tak nemám potřebu mou výšku zvýrazňovat, takže jedině boty bez podpatku.
Přemýšlím o balerínách a jejich barvě. Nevím si ale rady, jestli jsou balerínky vhodné a jakou barvu zvolit.
Snad je znatelné, že zadní zip je zlatý, tak jsem přemýšlela o zlatých balerínkách, např. http://www.meboty.cz/…krajkou-1269
Jak se vám líbí? Myslíte, že bílá krajka nebude celkově narušující? A další dotaz, máte zkušenosti s nakupováním bot přes internet? Asi mi nezbude nic jiného, protože v obchodech vládne zimní obuv.
Doplňky k šatům mít nebudu – psaníčko ne (dělám obsluhu) a náhrdelník také ne. Jsem zvláštní případ :D, ale nosím je opravdu nerada :D Mám dlouhé hnědé vlasy, tak zkusím něco vykouzlit z nich.
Budu vděčná za každou radu, víc hlav víc ví. Děkuju :)

Reakce:

Bluzis
9 příspěvků 14.12.13 19:28

Tie balerínky ktore ste sem dala maju strasne tenkú podrazku a nepôsobí to pekne, k tomu celkovo na mna pôsobia letne ( aj tie saty ) ale tak ked uz, aspon tie balerínky by som zvolila ine, na tej stránke su aj balerínky ktore maju aspon maly opätok a vyzera to lepsie, dokonca aj zlate

miskuet
5 příspěvků 14.12.13 21:30

Šaty možná na ramínku vypadají letně, ale krásně obkreslují postavu (štíhlá a vysoká),takže ve výsledku vypadají slavnostně. S těmi balerínkami máte pravdu, bude lepší zvolit jiné.

Rea94
269 příspěvků 14.12.13 21:59

Možná se to nebude líbit..Ale mě by se k nim líbily baleríny podobné barvy jako je tato - klidně tmavší. Klasická černá mi k nim přijde tvrdá a brunetkám modrá sluší, šaty to oživí. :) Je to jen nápad.. :)

kaja.by  16.12.13 08:13

A nepřemýšlela si o botech na klínku? Myslím si, že kdyby sis vybrala kvalitní obuv, určitě by ses v nich cítila dobře. @Rea94 s barvou naprosto souhlasím :-).

miskuet
5 příspěvků 16.12.13 13:18

Jak už jsem psala výše, podpatky (ani klínek) nechci i z toho důvodu, že jsem dost vysoká. Modré botičky by se mi taky líbily, ale na to bych musela být odvážnější, na mě je to až moc odvážná kombinace. Ale představit si to dovedu. Nakonec jsem se rozhodla pro zlatou barvu. Vybrala jsem tyto: http://www.moderni-boty.cz/…aleriny-6208 Co říkáte?

lily06
13 příspěvků 16.12.13 17:46

Schvaluji spona vypadá IN.

EsperanceM
386 příspěvků 18.12.13 20:10

EsperanceM
386 příspěvků 18.12.13 20:11

Pardon, přehlédla jsem, že nechcete podpatek…

EsperanceM
386 příspěvků 18.12.13 20:14

Alterations
533 příspěvků 20.12.13 18:58
@miskuet píše:
Ahoj holky :)
Ráda bych se s vámi poradila, jaké boty mám zvolit k těmto šatům.
V brzké době jdu kamarádovi na svatbu, kde budu dělat spolu s dalšími přáteli obsluhu. Nechci proto volit boty na podpatku, abych si při roznášení jídel apod. nebyla na podpatcích nejistá. K tomu měřím 178 cm, tak nemám potřebu mou výšku zvýrazňovat, takže jedině boty bez podpatku.
Přemýšlím o balerínách a jejich barvě. Nevím si ale rady, jestli jsou balerínky vhodné a jakou barvu zvolit.
Snad je znatelné, že zadní zip je zlatý, tak jsem přemýšlela o zlatých balerínkách, např. http://www.meboty.cz/…krajkou-1269
Jak se vám líbí? Myslíte, že bílá krajka nebude celkově narušující? A další dotaz, máte zkušenosti s nakupováním bot přes internet? Asi mi nezbude nic jiného, protože v obchodech vládne zimní obuv.
Doplňky k šatům mít nebudu – psaníčko ne (dělám obsluhu) a náhrdelník také ne. Jsem zvláštní případ :D, ale nosím je opravdu nerada :D Mám dlouhé hnědé vlasy, tak zkusím něco vykouzlit z nich.
Budu vděčná za každou radu, víc hlav víc ví. Děkuju :)

Mně se ty zlaté krajkové botičky zdají hezké. Lepší než cokoliv z dalších obrázků.

Tercikkk
33 příspěvků 13.08.15 22:07

Dobrý den, ráda bych věděla, které boty se hodí k šatům, které si chci vzít na lítání po městě o víkendu. Budu mít s sebou velkou tašku, aby se mi do ní vešlo vše a protože miluju hnědou barvu, jiné kabelky ani nevlastním. Mám i hnědé boty na platformě, ale chtěla jsem si spíš vzít lodičky, tak teď nevím které.. Předem se omlouvám za pravděpodobně podivné vložení fotek - jsem na tabletu a nedaří se mi fotky nějak otočit, ačkoli fotky jsou uloženy správně.

TheElegantZone
4 příspěvky 13.08.15 22:40

RE: miskuet

Já bych to trochu oživila a vzala bych si tyhle balerínky s mašlí :) Já osobně jsem ještě tyhle gumové balerínky na noze ještě nikdy neměla, ale vypadají fakt dobře. Mohla by si potom už jenom udělat nějak vlasy a s doplňky to nepřehánět, protože ty šaty a ty balerínky už by byly samy o sobě dost výrazné :). Doufám, že jsem ti pomohla a rozhodneš se třeba právě pro tyhle :P

Jinak našla jsem je na Zootu. Tady je odkaz: http://damske-boty.zoot.cz/…i-mel-pop-ix

Můj blog: http://theelegantzone.com

Eva

stricc  13.08.15 22:57

@TheElegantZone a přibalujou k tomu Tardis?

Tercikkk
33 příspěvků 13.08.15 23:12

@TheElegantZone Doufala jsem, že dělám záslužnou činnost, když neotvírám další diskuzi pro jedny boty a že bude jen stačit oživit již nějakou starší vzniklou :-D.

Nigerin
11 příspěvků 14.08.15 03:37
šaty a polobotky?

Ahojte, mám doma romantické, možná i trochu ležérní šaty bílé barvy s květama, chtěla bych si je vzít na chození po brně, ale nemám žádné pořádné boty na podpatku, ty co mám se v nich chodit dlouho nedá. Takže bych si ráda vzala pohodlnější boty, třeba kožené semišové polobotky v hnědé barvě, konkrétně tyhle. 

Co myslíte, budu moc mimo nebo se v tom dá vyjít ven? :D

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit