Jaké boty k trenčkotu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pinacolada
29 příspěvků 25.03.12 10:53

Zdravím. Potřebovala bych poradit :-) Loni jsem si koupila v Orsay trenčkot. Pokoušela jsem se vygooglit jeho fotku, ale bohužel ho nemohu najít :-( Takže aspoň popis. Je zelené barvy s nádechem do šeda. Materiál bavlna, trošku se leskne. Je dlouhý po kolena. Možná někteří budete vědět, který myslím. Měli i jiné barvy (tmavě modrý například), stál kolem 1200 Kč a poznávacím znamením je děsně roztomilá puntíkatá podšívka :-D Zatím jsem ho ještě nenosila, protože na to nebylo počasí. Poradíte mi, jaké boty se k takovému kabátku hodí? Nosila bych pod něj sukni dlouhou kousek nad kolena. Preferuji elegantnější styl, ráda nosím boty na klínku, ale nebráním se ani jiným podpatkům. Děkuji za odpovědi.

Reakce:

zelitschko  25.03.12 21:40

podám výčet toho, co ke svému Orsayovému elegantnímu trenčkotu v šedobéžové z loňska nosím já: jarně podzimní šněrovací botky na klínku/podpatku, lodičky na klínku/podpatku, balerínky, oxfordky klínek/podpatek/nic, s barevnými punčochami (pokud jdu někam, kde se budu svlékat z trenčkotu, nebo pokud je to časně ráno) dokonce občas i sandálky na podpatku. Jde k němu s trochou soudnosti jakákoliv jarně podzimní bota, popřípadě v létě v chladných ránech i vystajlovaná letní bota. Jen snad kozačky bych nedoporučila :) vlastně už jsem viděla trenčkot i s barevnými holínkami, ale nejsem jejich zastáncem. Prostě doporučuju si obléct tělové silonky a trenčkot a zkoušet botky, co k tomu půjdou :)

GreatSusan  26.03.12 06:40

pripojuju se k Zelitschku: ke trenckotu jdou v podstate jakekoliv boty, od elegantnich az po po conversky. Natahnete kabat a puncochy a vyzkousejte vsechno co mate - a uvidite :-))

Blair
359 příspěvků 15.04.12 10:13

Podle mě se hodí k trenčkotu cokoliv kromě tenisek.

Cuckyna  15.04.12 10:38

Tak to je dost úzkoprsé, rozhodně k trenčkotu vypadají lépe kvalitní nesešmajdané tenisky než jehly, které trošku shazují účelovost trenčkotu a to je rozhodně spíš volnočasový a ležérně elegantní střih.

HolkaZměsta
11 příspěvků 15.04.12 13:02
Tenisky

Ano slušné tenisky si k trenčkotu dokážu představit, alespoň k tomu mému kratšímu béžovému. Prostě zkoušet všechny botky, jak k tomu sednou :)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit