Jaké boty k trenčkotu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pinacolada
29 příspěvků 25.03.12 10:53

Zdravím. Potřebovala bych poradit :-) Loni jsem si koupila v Orsay trenčkot. Pokoušela jsem se vygooglit jeho fotku, ale bohužel ho nemohu najít :-( Takže aspoň popis. Je zelené barvy s nádechem do šeda. Materiál bavlna, trošku se leskne. Je dlouhý po kolena. Možná někteří budete vědět, který myslím. Měli i jiné barvy (tmavě modrý například), stál kolem 1200 Kč a poznávacím znamením je děsně roztomilá puntíkatá podšívka :-D Zatím jsem ho ještě nenosila, protože na to nebylo počasí. Poradíte mi, jaké boty se k takovému kabátku hodí? Nosila bych pod něj sukni dlouhou kousek nad kolena. Preferuji elegantnější styl, ráda nosím boty na klínku, ale nebráním se ani jiným podpatkům. Děkuji za odpovědi.

Reklama

Reklama

Reakce:

zelitschko  25.03.12 21:40

podám výčet toho, co ke svému Orsayovému elegantnímu trenčkotu v šedobéžové z loňska nosím já: jarně podzimní šněrovací botky na klínku/podpatku, lodičky na klínku/podpatku, balerínky, oxfordky klínek/podpatek/nic, s barevnými punčochami (pokud jdu někam, kde se budu svlékat z trenčkotu, nebo pokud je to časně ráno) dokonce občas i sandálky na podpatku. Jde k němu s trochou soudnosti jakákoliv jarně podzimní bota, popřípadě v létě v chladných ránech i vystajlovaná letní bota. Jen snad kozačky bych nedoporučila :) vlastně už jsem viděla trenčkot i s barevnými holínkami, ale nejsem jejich zastáncem. Prostě doporučuju si obléct tělové silonky a trenčkot a zkoušet botky, co k tomu půjdou :)

GreatSusan  26.03.12 06:40

pripojuju se k Zelitschku: ke trenckotu jdou v podstate jakekoliv boty, od elegantnich az po po conversky. Natahnete kabat a puncochy a vyzkousejte vsechno co mate - a uvidite :-))

Blair
359 příspěvků 15.04.12 10:13

Podle mě se hodí k trenčkotu cokoliv kromě tenisek.

Cuckyna  15.04.12 10:38

Tak to je dost úzkoprsé, rozhodně k trenčkotu vypadají lépe kvalitní nesešmajdané tenisky než jehly, které trošku shazují účelovost trenčkotu a to je rozhodně spíš volnočasový a ležérně elegantní střih.

HolkaZměsta
11 příspěvků 15.04.12 13:02
Tenisky

Ano slušné tenisky si k trenčkotu dokážu představit, alespoň k tomu mému kratšímu béžovému. Prostě zkoušet všechny botky, jak k tomu sednou :)

Iwoska
14 příspěvků 13.12.16 14:30
:)

LeflerBára
19 příspěvků 16.12.16 08:58

Pérka k nim vypadají hezky :)

Amigdala  16.12.16 14:04

@LeflerBára Zřejmě myslíme perka

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama