Jaké boty ke skinny kalhotám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Xiaomao
13 příspěvků 31.08.12 09:48
Jaké boty ke skinny kalhotám

Zdravím všechny pekelnice. MP čtu už nějakou dobu, ale až teď jsem se rozhodla trochu zapojit :). Pořídila jsem si teď dvoje nové skinny džíny (jedny červené, jedny zelené), člověk s mojí postavou je rád, že občas narazí na něco, do čeho se vůbec vejde (měřím přes 180 cm a mám fakt extrémně dlouhé nohy - díky tomu jsou i relativně silnější - prostě jen proto, aby tu výšku vůbec unesly, jinak jsem hodně štíhlá - asi 60 kg, takže většími velikostmi propadám skrz). No a teď mě čeká druhé martyrium - sehnat k tomu boty. Vzhledem ke svojí výšce (a že můj přítel je menší než já) přirozeně inklinuju spíš k botám bez podpatku (tedy absolutně placatým), což dost omezuje můj výběr, ale pomalu plánuju tohle kritérium postupně vyřadit (neb to se fakt nedá). Navíc potřebuju boty velikosti někde na pomezí mezi 41 a 42. Nějaké tipy? Děkuju moc :)

Reakce:

Jiná Realita
13791 příspěvků 31.08.12 10:02

Zkuste googlit „flat ankle boots“. tento typ bot se mi ke skinny líbí, navíc sluší spíš právě štílým a vysokým s dlouhýma nohama, protože je poněkud opticky zkracuje :)

existuje jich hodně střihů, volnějších, úzkých, s třásněmi, více ležérních nebo naopak hladkých kožených, myslím, že loni byly docela in a prodávaly se i v mnoha barvách.
ale jestli se i letos někde prodávají, to nevím, protože jsem od obchodů letos hodně daleko.

Jetthro
1129 příspěvků 31.08.12 10:27

Myslim ze zrovna ke skinny se daji nosit v podstate jakekoliv boty, od balerin, pres desert boots az po tenisky :)

GreatSusan  31.08.12 10:37

.

Příspěvek upraven 29.09.12 v 11:13

Xiaomao
13 příspěvků 31.08.12 10:43

No, já jsem se včera marně snažila koupit aspoň ty tenisky. Po mnoha a mnoha letech mládežnického vzdoru jsem dokonce vlezla k Vietnamcům :D. Ale nějak jsem neuspěla. V dřívějších letech s tím nikdy nebyl problém. Že já trubka jsem si nepřivezla zásobu tenisek z Číny :). V neděli odjíždím do Slovinska, tak jsem zvědavá, jestli se tam obchody (co do obsahu) budou lišit od těch českých. Druhý problém s botama je ten, že mám sice nohu 42 (občas i 41), ale hodně úzkou. A když už se někde dělají boty 42, tak jsou to většinou strašné lodě… Sedne mi tak jedna bota z 50, co vyzkouším, takže třeba objednávání bot přes internet nepřipadá moc v úvahu…

GreatSusan  31.08.12 10:47

@Xiaomao

uzke strihy bot ma adidas. Rekla bych nejuzsi ze vsech sportovnich firem. Obcas asics.

panvi
249 příspěvků 31.08.12 10:49

Také mám nohu trošku větší a dlouho jsem skinny kalhoty nenosila, protože každé druhé boty k tomu vypadají z boku jako klaunské :/ :( Nejdřív si pořídím boty, které mi nožku opticky zmenšují a pak k tomu kupuji kalhoty. Je to divný, ale většina „velkých“ bot na mě vypadají jako sněžnice :D

Možná je to jenom takový můj problém, ale ve výloze jsem se na to nemohla dívat.

GreatSusan  31.08.12 10:52

@Xiaomao

nektere int. obchody pisou presne (i vnitrni) rozmery bot, casto se neco necha vycist z recenzi ostatnich kupujicich. Pri velikosti 42 Vam nakup pres internet docela ulehci zivot. Nehlede na mnohem vetsi vyber a nepritomnost stresujicich prodavacek.

Xiaomao
13 příspěvků 31.08.12 11:13

@panvi

Kdybych neměla tak velký problém koupit si kalhoty, do kterých se vlezu, tak to dělám taky tak. Ale ono těžko říct, jestli se mi hůř kupují kalhoty nebo boty :D

Xiaomao
13 příspěvků 31.08.12 11:16

@GreatSusan

Možná tedy do budoucna vyzkouším… I když se teda bojím. Ale jak jedu zrovna pryč (na půl roku a pak možná zase), tak jsou podobné nákupy pro mě asi obtížně realizovatelné. Ale tak třeba se jednou dočkáme doby, kdy se v českých obchodech bude prodávat i zboží pro větší lidi (kterých je zrovna v ČR poměrně dost, jak jsem si poslední dobou všimla - jenom obchodníci to vůbec nereflektují, přijde mi).

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit