Jaké boty zvolit k trenčkotu?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikola K.
2 příspěvky 12.09.13 19:46
Jaké boty zvolit k trenčkotu?

Zdravím, mám takové dilema, který z těchto dvou párů bot se bude více hodit k béžovému trenčkotu ke kolenům, nebo jaký byste zvolili vy?
Podotýkám, že si potřebuji vybrat boty bez podpatku, které bych mohla nosit do školy, které by byly pohodlné.
Teď mi nejde ani tak o barvu, ale o střih, i když bych spíš volila černé. :-)
Tak jaké? Chelsea boots (1) vs. Lace up boots (2)? :-)
Budu vděčná i za některé další tipy a nápady. :-)
Přeji hezký zbytek dne. :-)

Reakce:

Kaama
116 příspěvků 12.09.13 19:59

Já myslím, že by šly oboje, trenčkot je podle mě dost univerzální

Lightshadow
993 příspěvků 13.09.13 08:27

Šli by oboje, ale mě osobně se víc líbí ty druhé. Jen jde zase o barvu, tahle nepůjde úplně snadno kombinovat.

Betty J.
2031 příspěvků 13.09.13 08:32

Pokud budete mít kalhoty, pak jdou ty i ony. Mimochodem, oboje boty mají hezké české názvy: horní jsou perka, dolní pak bagančata.

Chanelle
54 příspěvků 18.09.13 15:32

Ono to spíš závisí co bude pod kabátem. Když to budou modré džíny - nebála bych se bagančat v hnědé barvě nebo bych si střihla klidně i conversky, když to budou klasické černé látkové kalhoty, tak bych určitě volila černá perka (ideálně celá hladká bez stříbrného proužku), když to bude sukně (ideálně délka tak, aby kabát zakrýval sukni) tak třeba i kozačky. Když to budou černé elasťáky s tunikou - tak bagančata (třeba v černé. Spíš zkus projít šatník, co máš doma za kalhoty a k těm si udělej pár variací.

Nebo bych zkusila třeba tyhle:
http://www.humanic.net/…a-1643607810?…

Když budou dlouhé rovné kalhoty, tak zakryjí přasky, a bude vyčuhovat jen hladká černá klasika
Když budou ouzké kalhoty nebo legíny, schovají se do boty, a s trench coatem, který vychází z vojenské tradice budou tvořit tak trošku rebelský vzhled.
A pokud máte štíhlé nohy tak se dají hezky využít i k sukni.

Nikola K.
2 příspěvky 23.09.13 19:43

Moc všem děkuji za názory a tipy, nakonec jsem zvolila ty druhé, jen v černé barvě a nelituji, vypadají moc pěkně. (Teda aspoň mně se líbí. :-D)

@Chanelle: Ano, tenhle typ boty se mi taky moc líbil, jenže okolí ho moc neschvalovalo, tak jsem raději sáhla po těch bagančatech. :-D Štíhlé nohy zrovna nemám, takže k sukni nebo k šatům budu spíš nosit podpatky. :-)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit