Jaké doplňky k plesovým šatům?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

neonovápastelka
1 příspěvek 06.01.13 18:04
Jaké doplňky k plesovým šatům?

Tyto šaty jsem si koupila na maturitní ples, kam jdu jako host, a zajímaly by mě vaše názory na výběr doplňků. Sama bych volila nějaké zlaté. (šaty jsou ve skutečnosti bledší než na obrázku)

Děkuji za každé rady!
http://www.stradivarius.com/…trap%2Bdress

Reakce:

afronudita
1 příspěvek 06.01.13 18:19

Haoj, šaty mi připadají velmi variabilní. samozřejmě můžete použít nějaké zlaté doplňky, možná i s trochou třeba nějakého modrého kamínku. Pak by model mohl působit „anticky“. Nebránila bych se ale ani třeba stříbrné, hnědé, nebo nude barvě. V kombinaci s nimi by šaty naopak působily více romanticky. Boty bych si vzala buď nude, hnědé, nebo v podobné barvě. Ae nezapomínejte, kreativitě se meze nekladou ;). Držím vám palečky! Určitě budete vypadat skvěle :)

MUDr.Lant
389 příspěvků 06.01.13 18:46

Zlatá by mohla být v ombinaci s nimi hezká.
Jinak k doplňkům jako takovým - jednoduché náušnice, vyčesané vlasy, holý krk, případně nějaký náramek.

Sépia
334 příspěvků 07.01.13 08:12

Hodili by sa vám určite náušnice, náramok na odhalenú ruku. Na krk by som vzhľadom k asymetrickému riešeniu nič nedávala. Zlato, striebro, štras, aj kamienky, napr. Svarowski…

scarlete
404 příspěvků 07.01.13 11:22

Zdravím, pokud ráda zlatou, tak do ní jděte. Můžete nakombinovat věci zlaté a s těmi v barvě šatů - pokud je možnost něco pořídit. viděla bych to na vyčesané (alespoň částečně) vlasy, k tomu například takto: dlouhé náušnice modré, náramek nebo prsten - zlaté případně s modrými kameny, páskové sandálky a psaníčko zlaté.

Kate1985
45 příspěvků 16.01.13 09:48

Mně by se k nim moc líbilo nějaké podobné psaníčko jako je tohle http://www.dressit.cz/…nky-00436555. Volila bych zlaté doplňky nebo stříbrné…

Cathero
200 příspěvků 17.01.13 12:23

Taky bych ladila doplňky do stříbrné. Ovšem takvy záleží, jaký jste typ, ale jste-li brunetka, bude to určitě vypadat skvěle. Ale i zlatá bude vypadat dobře. Mně osobně by se k tomu líbily i třeba červené lodičky:)

Veronika_kadlec
1 příspěvek 22.03.15 20:36
Jaké doplňky a vlasy k těmto šatům

Ahoj,

v úterý (za dva dny) jdu na ples.. dresscode - Black Tie Optional. Mám tyto šaty, černo zlaté s menší vodou a moje otázky zní, jaké doplnky k nim pořídit? něco výraznějšího na krk či jenom něco jemnějšího? Vlasy spíše vyčesat nahoru? Prosím o vaše rady… já jsem modní analfabet.. ale nechci tam jít za hašašíru :-) A nejsem nijak extrémně zručná co se týče vlasů.. tak prosím něco jednoduššího :-)

PS: spěchá ;-)

Iv_Sm
1432 příspěvků 25.03.15 13:59

@Veronika_kadlec Z fotky se to sice poznat nedá, ale budu vám věřit, že šaty jsou černo-zlaté. V takovém případě bych doplňky volila právě ve zlaté barvě.

Mně se obecně na plesy moc líbí kombinace výrazných náušnic a náramku, bez náhrdelníku. Myslím, že by to fungovalo i u Vás.

Vlasy by na ples měly vždy být upravené (žádná rozpuštěná hříva), k tomu co vidím, by se mi líbil jednoduchý drdol, něco jako na obrazcích.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit