Jaké doplňky k plesovým šatům?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

neonovápastelka
1 příspěvek 06.01.13 18:04
Jaké doplňky k plesovým šatům?

Tyto šaty jsem si koupila na maturitní ples, kam jdu jako host, a zajímaly by mě vaše názory na výběr doplňků. Sama bych volila nějaké zlaté. (šaty jsou ve skutečnosti bledší než na obrázku)

Děkuji za každé rady!
http://www.stradivarius.com/…trap%2Bdress

Reklama

Reklama

Reakce:

afronudita
1 příspěvek 06.01.13 18:19

Haoj, šaty mi připadají velmi variabilní. samozřejmě můžete použít nějaké zlaté doplňky, možná i s trochou třeba nějakého modrého kamínku. Pak by model mohl působit „anticky“. Nebránila bych se ale ani třeba stříbrné, hnědé, nebo nude barvě. V kombinaci s nimi by šaty naopak působily více romanticky. Boty bych si vzala buď nude, hnědé, nebo v podobné barvě. Ae nezapomínejte, kreativitě se meze nekladou ;). Držím vám palečky! Určitě budete vypadat skvěle :)

MUDr.Lant
389 příspěvků 06.01.13 18:46

Zlatá by mohla být v ombinaci s nimi hezká.
Jinak k doplňkům jako takovým - jednoduché náušnice, vyčesané vlasy, holý krk, případně nějaký náramek.

Sépia
337 příspěvků 07.01.13 08:12

Hodili by sa vám určite náušnice, náramok na odhalenú ruku. Na krk by som vzhľadom k asymetrickému riešeniu nič nedávala. Zlato, striebro, štras, aj kamienky, napr. Svarowski…

scarlete
404 příspěvků 07.01.13 11:22

Zdravím, pokud ráda zlatou, tak do ní jděte. Můžete nakombinovat věci zlaté a s těmi v barvě šatů - pokud je možnost něco pořídit. viděla bych to na vyčesané (alespoň částečně) vlasy, k tomu například takto: dlouhé náušnice modré, náramek nebo prsten - zlaté případně s modrými kameny, páskové sandálky a psaníčko zlaté.

Kate1985
45 příspěvků 16.01.13 09:48

Mně by se k nim moc líbilo nějaké podobné psaníčko jako je tohle http://www.dressit.cz/…nky-00436555. Volila bych zlaté doplňky nebo stříbrné…

Cathero
200 příspěvků 17.01.13 12:23

Taky bych ladila doplňky do stříbrné. Ovšem takvy záleží, jaký jste typ, ale jste-li brunetka, bude to určitě vypadat skvěle. Ale i zlatá bude vypadat dobře. Mně osobně by se k tomu líbily i třeba červené lodičky:)

Veronika_kadlec
1 příspěvek 22.03.15 20:36
Jaké doplňky a vlasy k těmto šatům

Ahoj,

v úterý (za dva dny) jdu na ples.. dresscode - Black Tie Optional. Mám tyto šaty, černo zlaté s menší vodou a moje otázky zní, jaké doplnky k nim pořídit? něco výraznějšího na krk či jenom něco jemnějšího? Vlasy spíše vyčesat nahoru? Prosím o vaše rady… já jsem modní analfabet.. ale nechci tam jít za hašašíru :-) A nejsem nijak extrémně zručná co se týče vlasů.. tak prosím něco jednoduššího :-)

PS: spěchá ;-)

Iv_Sm
1433 příspěvků 25.03.15 13:59

@Veronika_kadlec Z fotky se to sice poznat nedá, ale budu vám věřit, že šaty jsou černo-zlaté. V takovém případě bych doplňky volila právě ve zlaté barvě.

Mně se obecně na plesy moc líbí kombinace výrazných náušnic a náramku, bez náhrdelníku. Myslím, že by to fungovalo i u Vás.

Vlasy by na ples měly vždy být upravené (žádná rozpuštěná hříva), k tomu co vidím, by se mi líbil jednoduchý drdol, něco jako na obrazcích.

Reklama

Váš příspěvek

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama