Jaké doplňky k těmto šatům?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

missnowhere97
2 příspěvky 28.09.16 11:25
Jaké doplňky k těmto šatům?

Na svůj maturitní ples jsem si pořídila tyto šaty. Ale nevím, jakou barvu doplňků, líčení a barvu nehtů k nim zvolit. Byla jsem přesvědčená o zlaté, ale uvědomila jsem si, že šaty na sobě mají jemné stříbrné kamínky, tak si teď nevím rady. Děkuji za tipy. :)

Reakce:

weruberu
278 příspěvků 1 inzerát 28.09.16 11:28

@missnowhere97 s doplňky sice neporadím, ale chtěla jsem se zeptat jak jste byla spokojená s kvalitou šatů a jak sedí velikosti-taky jsem se na tento eshop dívala a některé šaty se mi líbí…pokud byste měla reálnou fotku, budu moc vděčná…díky

missnowhere97
2 příspěvky 28.09.16 11:39

@weruberu Velikost sedí úplně přesně, jen je budu muset nechat zkrátit. A pokud bych se rozhodovala mezi dvěmi velikostmi, šla bych možná spíš do té větší, protože šaty (aspoň tyto) jsou hodně pevné a neroztáhnou se. Mají tři vrstvy, takže nic neprosvítá, materiál paráda. Fotky mám je tyto, bylo to focené na rychlo, takže nic moc, ale snad bude stačit :D :)

weruberu
278 příspěvků 1 inzerát 28.09.16 11:50

@missnowhere97 super, moc děkuju

modravlocka
33 příspěvků 30.09.16 00:23

Osobne bych nehty nelakovala, respektive kdybych skutecne měla potřebu je nalakovat, sáhla bych v tomto případe po bezbarvem laku. Co se tyka liceni, bude to otázka spíše na kosmeticku, nevím, jaky jste barevný typ (ale dokážu si představit decentne nalicene oci v kombinaci s výraznými rty). Add šperky - líbil by se mi k tomu nepříliš masivni tmavší náhrdelník a delší náušnice (něco ve stylu jablonecke bižuterie).
Edit : Teď koukám, že šaty mají krajku i na ramenou, v tom případe beru zpet ten náhrdelník s náušnicemi.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit