Jaké halenky k sukním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rohlíková
77 příspěvků 23.09.14 10:04
Jaké halenky k sukním

Nevím si rady, jaké halenky (nebo lepší trička) pořídit k sukním. Mám mohutnější horní část těla a vysoko pas. Nemůžu je mít zastrčené v sukni. Děkuji za tipy, nejlépe i konkrétní, kde sehnat v ČR. Sukně mám pouzdrové a mírně do A, délka ke kolenům. Děkuji.

Reakce:

Judith11
1134 příspěvků 23.09.14 10:20

Asi vám moc neporadím, spíš napíšu vlastní zkušenost. Sukně je pro mě mor! Kromě dvou zimních sukní (v černé barvě), ke kterým nosím svetříky na sukni, se s tím peru celý život. Zjistila jsem, že sukně jsou pro mě asi passé. V momentě, kdy si rozdělím tělo na dvě poloviny, vypadám příšerně. Takže já to řeším šaty, případně se snažím mít k sukni barevně podobný vrchní díl, aby nevznikl příliš velký kontrast. Ale je to mým typem postavy- jsem obr. trojúhelník, horní polovina těla mohutnější než dolní, z toho vyplývají moje potíže se sukní.

Košile - nemám žádnou, která by mi seděla a nerozvírala se přes prsa.
Trička - ve většině triček vypadám z neznámého pro mě dosud důvodu buď jako Mařka nebo jako Honzík převlečený za ženskou
Svetry - to je jediné, co zbývá, takže svetr v délce tak 10 cm pod pas, umístěný samozřejmě nahoru na sukni

rohlíková
77 příspěvků 23.09.14 12:44

@Judith11
To máme asi podobnou postavu, převlečený chlap, to sedí:-) Takže vyzkouším kratší tenké svetříky.

top topic
949 příspěvků 23.09.14 12:56

@Judith11: gratuluji, dosla jsem nedavno ke stejnemu poznatku. Bud saty, nebo vrsek i spodek ve stejne barve.

rohlíková
77 příspěvků 23.09.14 13:22

A nějaký konkrétní vršek, třeba v tmavě modré?

top topic
949 příspěvků 23.09.14 15:03

@rohlíková: no to asi zalezi, co vam slusi za barvy. Ale bude to chtit asi nejaky vystrih, at neni vrsek moc uzavreny. Ja treba pusobim v rolaku jako mensi tank. Nebo neco hodne vyrazneho na krk, rolak, spis barevne nez velikostne.

dost_bot
2070 příspěvků 23.09.14 21:08

Mám taky takovou postavu :-( A vlastně řeším, co s klasickou halenkou. Vzorované ještě jdou, ale co taková klasická košile světlá (bílá, světlemodrá, mint) nebo naopak sytě bordová… přes sukni to vypadá tak nějakdivně, neukončeně. Dovnitř to je taky divné a určitě to chce v pase pásek, takže všechno špatně. A pásek přes košili, to je jak z osmdesátek :-( Jak nosíte košile? Já je mám ráda, do saka dělají pěkný krk a výstřih, dají se pěkně propasovat, takže sedí…ale přece nebudu pořád v saku?

Renny211
23 příspěvků 01.10.14 21:59

Řekla bych, že dobře vypadá tílko (top) stejné barvy jako sukně a přes to kratší rozepnutá halenka (sako). „Rozčlení“ to postavu :-)

Prokes
11 příspěvků 06.01.16 10:40

Hlavni je mit halenku s vystrihem:) Teda za predpokladu, ze mas co ukazovat :) Po tom muzi prahnou :D

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit