Jaké líčení očí k červené rtěnce?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katrinkak
5 příspěvků 17.10.15 13:46
Jaké líčení očí k červené rtěnce?

Zdravím.
Zítra se chystám do tanečních na country lekci. Půjčila jsem si v půjčovně kostým - červeno-černé šaty s volány. Možná trochu něco na způsob barové tanečnice, ale šaty jsou až na zem a límeček až u krku, takže nic vyzývavého. Chtěla bych si k tomu vzít červenou rtěnku, ale nemám s tím moc zkušenosti. chci se nalíčit trochu víc nnež normálně, ale nechci to zase přehnat. Samozřejmě vím, že k červené rtěnce nemá být výrazné líčení očí. Poradíte mi prosím, jaké líčení očí se k červené rtěnce hodí? Děkuji. :)

Reakce:

Giulietta  17.10.15 13:49

@Katrinkak Rozbila sa nám sklenená guľa, tak netušíme ako vazeráte a čo je pre Vás viac ako normálne. Skúste ísť ako ostatní ľudia k vizažistke, alebo si vygooglite Marfu a inšpirujte sa.

verulenka
3324 příspěvků 17.10.15 14:04

@Katrinkak Co raději zkusit Google, youtube?

Katrinkak
5 příspěvků 17.10.15 14:07

Omlouvám se, ale svoje foto sem přidávat nechci. Pokud vám to pomůže, tak jsem hubená, mám hnědé vlnité vlasy po lopatky, protáhlý obličej, plnější rty a celkem malé oči u kterých nedokážu odhadnout barvu. Jednou se mi zdá, že je mám modrošedé, podruhé do zelena… Za normální považuji řasenku a nějaký ten lesk či neutrální rtěnku. Přeci jenom je mi 16, tak to nechci nějak přehánět. Ale tohle je vyyjímečná příležitost. Samozřejmě že jsem nejdřív hledala na internetu, ale asi to moc neumím, protože jsem nic moc co by mi pomohlo, nenašla. Proto se obracím k vám, které jste zajisté zkušenější a prosím o radu ;)

Giulietta  17.10.15 14:13

@Katrinkak Choďte do Douglasu a nechajte sa naličiť. Je to zadarmo.

Katrinkak
5 příspěvků 17.10.15 14:15

@Giulietta Děkuji za tip, ale jsem z malého města a nic takového tu nemáme :(

Giulietta  17.10.15 14:18

@Katrinkak Tak si pustite ten youtube, to máte aj na malom meste a trenujte. Fakt Vám ličenie podľa popisu ako vyzeráte nikto nevystrúha.

Katrinkak
5 příspěvků 17.10.15 14:26

@Giuletta Děkuji za rady, ještě se pokusím něco najít.

Ps: Já tady po nikom přeci nechci aby mě líčil. :D Jen jsem chtěla radu, jestli k červené rtěnce např. světlé stíny, nebo oční linky, nebo spíš jen řasenka, atd. Ale i tak vám moc děkuji. ;)

Giulietta  17.10.15 14:31

@Katrinkak

radmila.k
56 příspěvků 17.10.15 15:16

Stiny bych nedavala, jen rasenku a mozna gelovou ocni linku, pokud zvladnete.

Chany
871 příspěvků 18.10.15 19:10

Po francouzsku. Tj. sjednocená pleť mejkapem, černé linky, řasenka, upravené obočí, lehké tvářenka. Toť vše.
Vždycky je dobré vzpomenout si na zásadu: buď mám výrazně nalíčené oči a nebo ústa. Jen zlomku žen sluší výrazný mejkap očí + výrazná rtěnka. Drtivá většina by vypadala zmalovaně či vulgárně. ;)

rice
348 příspěvků 20.10.15 20:06

Klidně si dejte i stíny. Já bez nich nechodím nikdy, ani s rudou rtěnkou, protože mám poměrně zapadlé oči. Pokud mám výrazné rty, zvolím světlé nude odstíny buď matné nebo s decentními třpytkami, které působí přirozeně, ale zároveň rozsvítí pohled a sjednotí barvu víček.

0zero7
4458 příspěvků 20.10.15 20:20

@Katrinkak nedavala bych komplet stiny, kourove apod. Jen bezovy podklad, rasenku.
Hlavne dukladne sjednotit tvar, aby rty neupozornovaly na nedostatky pleti.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit