Jaké máte kalhoty?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anne-Ladybug
76 příspěvků 02.02.13 11:01
Jaké máte kalhoty??

Vím, že to zní divně, ale jaké nosíte kalhoty? Připádá mi, že momentálně jsou k mání jen těsné bokovky, ve kterých si připadám hrozně! Poradíte mi nějakek super obchod, kde bych mohla sehnat např. naprosto normální džíny? Tím myslím prostě klasiku, z opravdový džínoviny, kvalitní, a né ty zrůdný odrbaniny s dírama, který navíc nikomu neslušej. Nebo jakýkoliv jiný hezký kalhoty. A napište mi, jak jste na tom s kalhotama vy :). Díky

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Ems
1482 příspěvků 02.02.13 11:38

Levis… je to sice drahé ale kvalitní klasika

Dahllie
2222 příspěvků 02.02.13 11:39

Já mám z M&S, sháněla jsem černé bootcut a jinde jsem nesehnala. Ale jestli chcete klasické džíny, tak zkuste Wranglera nebo Levis. Určitě tam budou mít i desetiletími prověřené klasické střihy.

gabous
196 příspěvků 02.02.13 11:42

Mně vyhovují džíny Tommy Hilfiger. Mají různé střihy (i klasické) a jsou kvalitní :).

Jetthro
1129 příspěvků 02.02.13 11:44

Diesel, jsou to drzaky.

Gräfin
2634 příspěvků 02.02.13 11:47

Zrovna včera jsem si jedny koupila v c&a za 9 eur, bokovky nenosím. Měli je v různých barvách - královsky modrá, trávově zelená, tmavě zelená, žlutá, červená, fuchsiová, fialová, to vše jak v provedení bavlněném tak džínovém. Cenové rozpětí 5-25 eur. Kvalita podle mě o něco vyšší než v českém c&a, nakupovala jsem ve Vídni.

Obecně kalhoty moc ráda nenosím, mám dvoje černé, jedny červené, ty nové béžové, jedny černé džíny a jedny modré džíny. Jsem vysoká a ne všude mají prodloužené délky. Radši nosím sukně, v délce kolem kolen se ztratí jestli je o 5 cm kratší nebo delší

real.blond
6688 příspěvků 02.02.13 12:16

Dziny nosim Guess by Marciano. Nikde jinde mi tolik nesedi. A hlavne-kupuji si tam drziny, ktere jsou zkracene delky, myslim 7/8? a ja je mam az po zem, takze nemusim nic zkracovat, coz je bezne nutne, s mym trpaslicim vzrustem:-)

pinklady
27 příspěvků 02.02.13 12:20

Mám dobrou zkušenost s džínama z Takka. Kupovala jsem asi za čtyři stovky, takže asi nevydrží nějak extra dlouho. Ale nejsou bokové a jsou bez třpytek a lebek a podobně :D

VeronikaProsteNika
269 příspěvků 02.02.13 12:30

Já kupuju Lee a Wrangler - jsou tmavě modré nebo čerrné, rovného střihu, s vyšším pasem, takže mi nikde neudělají muffin.
V CaA mají taky perfektní, jsou levnější, ale protože je mi i jejich prodloužená délka krátká, tak má smůlu :-)

chinin
2788 příspěvků 02.02.13 14:31

@Anne-Ladybug
Mam za to, ze uz zde diskuze na podobne tema byla. Treba v ni najdete nejake tipy.:-)

stric
762 příspěvků 02.02.13 15:35

Žádné, což je nejjednodušší

KajčaLiška
79 příspěvků 02.02.13 16:04

Já jsem bohužel normální a pěkné džíny nesehnala, ale sehnala jsem manšestráky a jsem spokojená :-)

babyjo
10 příspěvků 02.02.13 17:07

Ano, ano můj celoživotní problém. Snad ještě nikdy jsem neměla na sobě kalhoty co by mi opravdu, ale opravdu na chlup seděly. O vánocích jsem usoudila, že je na čase pustit nějakou tu kačku a hupsla sem do Levisu a mám přesně ONY. Úzký pas a širší boky byly vyřešeny.

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 02.02.13 17:45

Já mám na léto různé „pláťáky“,něco z Promodu, něco z Camaieu nebo z Orsay. V létě ráda nosím kalhoty zkrácené (nad kotníky,7/8 střih) a úzké, klidně nad kotníkem ohrnuté. Mám dlouhé nohy a nevadí mi, když se nohy lehce opticky zkrátí. Také nesnáším „muffiny“,díky špatným střihům některých džín jdou vytvořit prakticky z ničeho. Bílé džíny do pasu jsem našla v oddělení textilu v prodejně Globus. Jsou podobné těm, co měla Baby v Hříšném tanci a sednou mi dobře. V zimě je to trochu horší. Všechny kalhoty se dělají úzké a těžko bych si pod ně vzala punčocháče, takže při teplotě 0°C a méně vždy mrznu.Bez kabátu a kozaček by bylo hůře:-) Ve své sbírce mám různé barevné džíny, modré džíny různých odstínů i střihů, klasické černé kalhoty z teplejší látky a nově i kalhoty typu chino. Bohužel, řadu z nich nemůžu zatím nosit, jelikož se mi po dítěti trochu změnila postava :-))Snad ještě přijde jejich čas, byla by to škoda:-) Wrangler a Levis jsou klasika, musím si taky jedny pořídit.

kayav  02.02.13 22:45

Já teda musím říct, že jsem taky pořádné dobré kalhoty ještě nesehlanala. Mám jedny jediné, a ty jsou ze sekáče za 50,– kč černé džíny, cca každého půl roku je hodím do pračky s pytlíkem černé barvy a mám zas na chvíli klid, ale už bych vážně potřebovaa nějaké jiné..

Hyacinta
79 příspěvků 03.02.13 18:53

Nosím jedině kalhoty z C&A, ale mám i nějaké lepší džíny, myslím že značky Cross, z nich jsem docela nadšená. Každopádně v C&A mi kalhoty skvěle padnou ve zkrácené délce, příjemně se nosí, dost vydrží, jsem nadšená většinou i z barev, takže za mě spokojenost. Ale jsem spíš sukňová než kalhotová :-)

kudka
77 příspěvků 03.02.13 20:39

Teď jsem po půlroce hledání a zkoušení koupila dvoje rifle v c&a, tmavě modré, nevyšisované, do pasu, rovné (do slimek se většinou nenacpu - stejně bych v nich vypadala špekáček a široké zas moc nemusím). co se týče jiných kalhot, nejvíce mi sedí asi next (kterýma jsou sekáče zásobované jedna radost)

Kjersti
11 příspěvků 03.02.13 21:02

Mustang

Curlygirl
1901 příspěvků 04.02.13 10:13

Kalhot mám málo a špatně se mi hledají… nejlépe mi sedí Mexx a Jackpot. Nosím úzké cigaretové nohavice, nebo širší pracovní kostýmkové.
Jinak ale obecně preferuji sukně, ať už městské nebo pracovní business. Je to pohodlnější a lépe se mi to nakupuje.

ariesek67
264 příspěvků 21.03.13 12:57

@ještěřička Mám za to že i pod obtažené kalhoty se vlezou punčocháče o síle okolo 80 až 100 den. A ty jsou dost teplé.

Sailorette
1589 příspěvků 21.03.13 13:07

Nosím džíny z HM se zvýšeným pasem (na můj dlouhý zadek je to těsně pod pupík), jsou šité na relativně rovnou vysokou postavu, sedí mi naprosto skvěle, nemají prošívané kapsy a nějaký ten rok dva vydrží. Sedící kalhoty, aby nebyly umělinové a zároveň aby držely tvar, jsem ještě nesehnala.

Caralina
916 příspěvků 21.03.13 13:22

Marks and Spencer

Lamicka  21.03.13 14:35

Kalhoty kupuji v Esprit. Nejkvalitnejsi jsem mela od svadleny…

PythonRegius
286 příspěvků 22.03.13 15:32

Kalhoty nejraději nakupuji v sekáčích. Je to o hodně levnější a v běžných obchodech si stejně většinou nemůžu vybrat. Nejraději mám jednoduché černé kalhoty, spíše volnější, žádné bokovky, žádná džínovina. A takové seženu v sekáčích téměř vždycky. Musím si sice vše zkracovat, protože jsem mrňavá, ale jsem už zvyklá a nevadí mi to. Džínů tam mají také hromady ale to nemám moc prozkoumané, protože džínovina je mi těžce nepohodlná a nenosím ji. Jsem si ale jistá, že by se tam daly vyhovující najít také.

gudrun  22.03.13 17:30

Redcliffe London- delaj krasnej zadek.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit