Jaké máte vysněné svatební šaty

Fotoalbum tématu (53) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 26.11.12 21:05
Jaké máte vysněné svatební šaty

Vím, že je to stokrát omleté téma a že mě s tím asi pošlete k šípku, ale Adin článek mě trošku navnadil a tak jsem si šla zkontrolovat ty svoje vyhlédnuté šaty. A ejhle, ony už jsou prodané a je jiná kolekce. Tož nastane další velké hledání. Moje představa je buď antický nebo jiný úzký a splývavý střih, bez velkých serepetiček, ale zajímavě střižené.
Určitě nejsem jediná, kdo se na TO chystá a ráda si nechám poradit, nějak nemám náladu znova listovat všema těma stránkama:-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

llolla
2102 příspěvků 26.11.12 21:20

Jedny z těhlech bych brala já…

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 26.11.12 21:25

@llolla Líbí se mně ty druhé od konce, ale na to asi nejsem dost kostnatá :-) Jsem sice hodně štíhlá, ale mám sportovní figuru a ehm…přednosti :-)

smrtonoška  26.11.12 21:31

@llolla Brala bych ty z poslední fotky - krásné a jednoduché. Ale mám na to ještě čas, takže nechci moc podléhat snění :)

Adivey
182 příspěvků 26.11.12 21:33

@Beruska bez tecek No, alespoň jste našla nějaké podle svých představ a můžete si dát ušít podobné. Já jsem takové, jaké bych si představovala, ještě ani neviděla.
U nás se na svatbu chystá přítel, já zatím jeho naléhání zdárně odolávám a odkládám to za rok, pak zase za rok. :D Ale už se bojím, kdy mi to „za rok“ přestane procházet, takže nad šaty přemýšlím. Jsem introvert a z představy, že celý den budu středem pozornosti je mi nevolno. Nevadí mi obléct se nápadně a vyrazit do ulic mezi anonymní masu lidí, ale na vlastní akci s blízkými lidmi je to něco jiného. Jestli k tomu přeci jen dojde, chtěla bych šaty dlouhé, bez vlečky, obepínající postavu, jednoduché, možná s trochou krajky, do krémova s nějakými zelenými detaily a pěkně řešenými zády.
Pro ilustraci přikládám fotky z internetu, které se v něčem blíží mé představě - 1. jsou prý z té profláklé upírské ságy, nevím, toto nečtu, neviděla jsem, ale šaty pěkné. 2. mi připadají velmi originální a s jinak řešenými rameny a zády by byly ideální.

jituliiik
294 příspěvků 26.11.12 21:35

Moje favoriky jsou tyhle…

llolla
2102 příspěvků 26.11.12 21:36

@jituliiik
Tuhle fotku taky někde mám- jako „líbí se mi“=)

jituliiik
294 příspěvků 26.11.12 21:39

@llolla
Já miluju styl 20. let a tyhle mě ze všech možných obrázků, co mi vyhodil google, zaujaly asi nejvíc. Navíc se mi zdá, že fotka není ani nijak upravovaná, slečna na ní vypadá přirozeně a ne jako nějaká mimozemšťanka s dvoumetrovýma nohama :)

jituliiik
294 příspěvků 26.11.12 21:43

@llolla

Jinak z těch Tvých fotek se mi nejvíc líbí ty třetí odshora, jak jinak :)

InTheMiddle
171 příspěvků 26.11.12 21:44

Zuzana Veselá - z kolekce 2010. Tedy, po druhé se určitě vdávat nebudu, ale vdavekchtivé kamarádky bych směřovala tam. Vrchní vrstva je puntíkatá.

saryvary
664 příspěvků 26.11.12 22:03

@Adivey Ty svatební šaty jsou nádherné. Až se jednou bude vdávat má dcera, líbilo by se mi na ní i něco takového:

mikita.miki
1931 příspěvků 26.11.12 22:37

Jednoduché šaty s 3/4 přiléhavým rukávem, lodičkovým výstřihem, zdůrazněným pasem a jednoduchou sukní, jen jemně nabíranou. moc by se mi líbilo zapojení madeiry, ale tam nevím, nakolik by to bylo vkusné. k tomu rozpuštěné vlasy, aby kadeřnice zařídila, aby se mi moje žíně nezplácly a přichyceno jen dvěma stříbrnýma hřebínkama. jednoduché lodičky na malém podpatku a perlička na krku a v uších. ach… nikdy jsem na takové nenarazila, ale samozřejmě se mi líbí spousta šatů jiných, to jo… ale ty vysněné jsou jen jedny :-)

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 26.11.12 23:32

Mým hlavním problémem je, že na šaty, které se mně líbí nemám tu správnou éterickou figuru :-)
Už to musím začít řešit, mám to v létě a jak se znám než si vyberu… :-D S ohledem na výšku a šířku by se mně líbilo i něco takového, ale s trošku vyšším živůtkem.

hanabanana76
160 příspěvků 27.11.12 09:15

Ja uz to mam dvakrat za sebou, a zvladla jsem to bez slehacky :-).

Jinak saty na fotkach jsou uzasne, bohuzel maloktera nevesta ma miry 180cm/50kg…

Pirek
6778 příspěvků 27.11.12 09:44

Protože si na velké slávy nepotrpím, s nějvětší pravděpodobností se obřad (bude-li kdy jaký) odehraje na úřadě, a proto budu volit asi nějaké koktejlky s možností dalších využití.

majuss
94 příspěvků 27.11.12 09:50

Nenašla som teraz narýchlo fotku takých, ktoré by úplne zodpovedali mojej predstave, ale toto sa mi páči
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/…531534_n.jpg
(sukňa bez zbytočných ozdôb a vlečky)

a ak by to mala byť menšia svadba, pre pár ľudí, tak si viem predstaviť niečo takéto 

real.blond
6688 příspěvků 27.11.12 10:07

@saryvary nadherne saty! Nevite nahodou, od koho jsou a jaka je cena? Jejich usiti na miru by bylo jiste nakladne..

Ladybird666
13 příspěvků 27.11.12 14:34
Barevná svatební revoluce...

A co říkáte diktátu bílé? Ne každému třeba sluší… Nebo mít šaty champagne a pak si rvát vlasy, že některá svatebčanka přišla netaktně v bílé a na fotkách vedle ní nevěsta vypadá jakoby sepraná? Taky nic moc…
Mou velkou láskou je výrazná zelenkavá a tou druhou je Indie, takže moje šaty ve výsledku odrážely obojí: materiál je dovezený z Indie, o zbytek se postarala šikovná česká krejčová. Výsledná cena - pokud mohu soudit - spíš na spodní hraně půjčovného a navíc mi šaty zůstanou a na každém plese, doufám, oslním. :-)
Závoj chápu že ne každému k tomu outfitu půjde „pod nos“, ale splňoval mi „něco starého“ a „něco půjčeného“ v jedné osobě, navíc je maminčin, takže alespoň stopa tradice v naší (jinak celkem netradiční) svatbě.
Co si vy myslíte o barevných svatebních šatech? Nebo jsem jediný „exot“? :-)

saryvary
664 příspěvků 27.11.12 14:48

@real.blond Popřemýšlím, kde jsem je našla a pokud to zjistím, určitě Vám dám vědět. A jestli je jednou budete mít, musíte pak říct kdy a kde, půjdu se podívat :-)

pehot
685 příspěvků 27.11.12 14:57

@saryvary @real.blond holky, je to Elie Saab (cenu netuším a raději snad ani nechci :) )

@Ladybird666 proti nebílým šatům nic nemám - sama jsem měla v plánu světlounce zelené, ale na těch Vašich mě šíleně irituje ta spodní modrá část. Roluju obrázek…hm, dobrý, paní to moc sluší…a pak najednou „rána mezi oči“ - modrý pruh. Kyby se ty barvy nějak prolínaly, nebo šly postupně ve stylu ombre.., ale takhle to na mě působí, jakoby jste chtěla šaty původně krátké, na poslední chvíli jste se rozmyslela, ale už nezbyla zelená látka.

Amonute
360 příspěvků 27.11.12 14:58

@Ladybird666 Vaše šaty sú krásne… Obdivujem ich odkedy som sem klikla!
Od dôb kráľovnej Viktórie prešlo už dosť času na to aby sa ňou zavedený móres, mať šaty biele, nemusel kopírovať. Ale keď sa to už stala tradícia? Ťažko sa ide proti nej…
Indické sárí obdivujem od svojich dvanástich rokov a tiež som mala úvahu raz sa vydávať (paradoxne) v bielom sárí… z čoho by budúcich svokrovcov asi porazilo :D.

real.blond
6688 příspěvků 27.11.12 14:59

@saryvary :)))) mne se libi tento styl, jsou vazne nadherne! Priblizuji se mym vysnenym, akorat ze ja mam jako zn. ideal - zakryty dekolt a nohy ven.. Ikdyz Vase verze je daleko klasictejsi a asi i nadcasovejsi:)

real.blond
6688 příspěvků 27.11.12 14:59

@pehot Elie Saab.. Hm, to ledacos vysvetluje! A cena bude slusna:)))

Pirek
6778 příspěvků 27.11.12 15:00

@Ladybird666
Chci mít šaty v tmavší modré, třeba petrolejové, safírové, kobaltové, pruské nebo pařížské. S malým kloboučkem.

bestia
2296 příspěvků 27.11.12 15:02

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:45

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit