Jaké polo tričko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Franta2
1 příspěvek 18.10.13 17:51
Jaké polo tričko?

Ahoj, chtěl bych si koupit nějaké polo tričko, ale moc nevím kde. Nechci žádné krokodýly a podobné značky (Tommy Hilfiger, Gant…). protože jsou brutálně drahé a mně přijde trochu trapné snobsky vykřikovat „Já na to mám!“), nechci ani náckovské značky (Fred Perry, Lonsdale…), představuju si nějakou střední třídu do 500 korun, ale aby to vypadalo dobře a něco vydrželo. Dříve dělal dobrá trička TimeOut. Nelíbí se mi Adidas, Nike a podobné, jsou až moc sportovní a předražené.

Reakce:

Betty J.
2031 příspěvků 18.10.13 17:59

@Franta2: zkuste firmy prodávající pracovní oděvy nebo textil pro reklamní potisk - nízká cena, slušná kvalita, velký výběr barev a absence loga zaručena (nahlédněte třeba sem: http://www.zetra.cz/…amni-textil/).

megisek 1
156 příspěvků 18.10.13 19:25

@Franta2
Počkejte si na slevy a vyražte do Van Grafu. Výběr tam bude velký, hlavně si dejte pozor na límeček, ne každý dobře drží fazonu :-).

arrabeska
55 příspěvků 18.10.13 21:02

Já kupovala příteli v prodejně košil Frends and Rebel polo stejné značky. Cena možná o pár korun vyšší než 500Kč. Nebo zkuste prodejny pánské konfekce, tam mám občas taky štěstí. Jako poslední jsem v podobném menším obchodě koupila značku HARDSTONE.

Jordaan
5591 příspěvků 18.10.13 21:10

@Franta2

s. oliver ma polo tricka ve spouste barev, cena 19,90 euro, tj. ca. 500 korun, kvalita podle meho velmi dobra. Podobne (cenove presne nevim) v Espritu.

buchtenzie
26 příspěvků 29.10.13 18:01

Áno, Lonsdale a FP, to jsou nácci až to dveřma mlátí. Nezapomeňte na Bena Shermana, Everlast apod. Nejdřív si o tom prosím něco zjistěte z objektivních zdrojů a pak melte takovýdle píčoviny.

arpa
1236 příspěvků 29.10.13 18:05

Docela dobrá polo trička různých barev mívají i v H&M.

Jordaan
5591 příspěvků 29.10.13 20:16

@buchtenzie
jeste jste zapomela na Kappa, pro ty socialne slabsi nacky :-D

yamama
184 příspěvků 29.10.13 20:41

@Franta2 Uprimne, Franto. „polo tricka“ se jim rika, protoze se nosi na polo, coz je sama o sobe trosku predrazena a obcas i snobska zalezitost. Takze pokud chcete tricko s limeckem, kupte ho, kde chcete. Pokud chcete skutecne Polo tricko, tak La Martina nebo Polo Ralph Laurent. A naprosta klasika, ktera vydrzi - ne polo, ale tenisova, je samozrejme Lacoste.

buchtenzie
26 příspěvků 30.10.13 11:28
@Jordaan píše:
@buchtenzie
jeste jste zapomela na Kappa, pro ty socialne slabsi nacky :-D

Jistě, jistě :D A pak ještě třeba Pit Bull, to už je ale jen pro vůdce nácků nebo ostrý tetovaný hochy co se ničeho nebojej :D

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit