Jaké pořídit skate boty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Houbicka07
1 příspěvek 06.03.15 14:50
Jaké pořídit skate boty?

Zdravím!

Moje dcera se totálně zbláznila do longboardu a prý k tomu i nutně potřebuje nový boty. Asi mě trefí! Jelikož se v tomto opravdu VŮBEC nevyznám, chci Vás tímto poprosit o radu. Vím, že by mi ušetřilo čas, kdybych dceru vytáhla na nákupy, jenže blíží se její narozky a tak ji chci i překvapit a potěšit ji - SNAD.
Nevím, na jaké parametry se dívat, aby jí obuv vydržela aspoň pár měsíců, protože je celá po mně… Lítá kde může a podle toho taky vypadá celej její šatník.
Děkuju moc za všechny rady, připomínky i jiné (třeba i) nepříjemné odezvy :D
Berte v potaz, že jsem jen unavená matka :D

Děkuji.

Jířa

Reakce:

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 06.03.15 14:54

@Houbicka07 Doporučuju neexperimentovat a na ty nákupy ji vzít taky, živě si pamatuju na to totální zklamání, když se máma zcela marně pokoušela udělat mi radost a trefit se mi do vkusu.

NellieLovett
2314 příspěvků 06.03.15 17:43

Já bych se poohlížela po značce Vans a nebo Roxy. Vans jsou taková klasika a Roxy dělají docela dívčí vzory. S kvalitou to tedy není zrovna ideální, ale pokud je bude mít na longboard, tak to myslím, nevydrží žádné boty dlouho.
Bohužel mi nejde vložit odkaz, kde mají velký výběr, ale je to www. snowbi*ch.cz

Morže
1091 příspěvků 07.03.15 14:26

Raději bych vzala dceru na nákupy s tím, ať si ty boty vybere a vy jí je zaplatíte.

Jindrason
158 příspěvků 16.03.15 09:56

To jo souhlasím, hnedka s prvním příspěvkem. Je to od vás velmi pěkné, že se zajímáte takto se zájmem a jen tak to neodfliknete, ale trefit se do vkusu je těžké, a vybrat dobré boty, když nevíte moc o co jde (v dobrém), je sebevražda…

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit