Jaké šaty na svatbu - malá postava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Smallgirl
5 příspěvků 09.12.12 12:05
Jaké šaty na svatbu - malá postava

Holky, potřebuju poradit… V létě jdu na svědka, dost tápu při výběru šatů, nejsem moc šatový typ:-)
Takže, jsem hodně malá - 156cm, jinak ale štíhlá, 48 kilo, souměrná. Jaké typ šatů se hodí na malou postavu? Říkala jsem si, že by mi mohlo sedět něco takového:
 http://www.debenhams.com/…010710043_-1?…

Samozřejmě ne v tmavé barvě, myslím typově. Co vy na to? Nebo nějaké jiné typy? Předem moc děkuji:-)

Reakce:

MUDr.Lant
389 příspěvků 09.12.12 13:31

Šaty jste si vybrala hezké, ale být Vámi, zamylím se nad těmi holými rameny/zády. Hodně se zde již diskutovalo, co si mohou dovolit svědkyně/hosté na svatbu.
Já osobně si myslím, že holá ramena/záda by na svatbě měla mít jen nevěsta (pokud ovšem bude chtít).

Smallgirl
5 příspěvků 09.12.12 18:59

Nevěsta je moje sestra, nemá s tím problém, hlavně svatba bude v srnu, čili asi bude hodně horko.
Děkuji za příspěvek.

MUDr.Lant
389 příspěvků 09.12.12 19:03

No, já byla na svatbě v půlce srpna a lilo jako z konve… jinak já měla šaty červené, někde jsem je tu do vlákna dávala, http://www.modnipeklo.cz/…mbinace-996/
se svou volnou jsem byla spokojena, nevěsta také.

llolla
2102 příspěvků 09.12.12 20:22

Já myslím, že šaty jsou v pohodě, pokud svatba není v kostele (což asi ne)… A řekla bych, že i délka je zvolená vhodně- nebude zkracovat nohy.

Smallgirl
5 příspěvků 09.12.12 20:25

Svatba je v kostele… Ale zřejmě pořídím něco nahoru ještě - jde mi hlavně co typ šatů, jsem malá, jestli mě to ještě nezmenší…

llolla
2102 příspěvků 09.12.12 20:37

@Smallgirl
Jo tak. No, řekla bych, že tahle délka vás nezmenší, ale odhalená ramena se do kostela nehodí (ani špagetová ramínka)- radši něco s rukávem. Navíc v kostelech nebývá v létě horko, spíš naopak, prvních pár minut je to v pohodě, ale pak se do vás dá zima a je to…

Smallgirl
5 příspěvků 09.12.12 20:47

No však ano, nahoru pořídím kabátek, to je jasné:-)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit