Jaké šaty pro dceru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

falda
1 příspěvek 15.03.13 15:24
jaké šaty pro dceru

Prosím o radu, potřebuji koupit slavnostní šaty pro dceru, 15 let, 165 cm, 62 kg, tedy baculatá, typ jablko, nevím jaký střih šatů, aby se zakrylo větší bříško

Reakce:

TulaJ
254 příspěvků 15.03.13 16:20

Podľa výšky a váhy to asi s tou „baculatosťou“ zas tak tragické nebude - ale čo sa týka typu „jablko“ (už sa tu niekde v diskusiách táto téma objavila - skúste pohľadať), čo som aj ja a teda mám skúsenosti: lodičkový výstrih, aspoň krátke alebo 3/4 rukávy, mierne priliehavá silueta (dobrý je predel/prestrih vyššie ako je skutočný pás), mierne sa rozširujúca sukňa; ak sako, tak skôr kratšie a s výraznejšími ramenami (aspoň trošku vycpávky). Dôležitý je materiál - nič veľmi obtiahnuté (úplety vo všeobecnosti nie, alebo len pevnejšie, nie tenké)ani príliš lesklé, vhodná farba (to záleží od farebného typu), ale zas preboha nie žiadne voľné rúcha a batikové stany, ktoré majú vo zvyku obliekať si korpulentnejšie seniorky! Hlavne treba vyskúšať a aby sa v tom aj slečna cítila dobre (ja sa napríklad s dcérou málokedy zhodnem na tom, čo sa mi páči).

Váš příspěvek

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit