Jaké vybrat doplňky k purpurovým šatům

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uza_za  21.05.12 16:53
Jaké vybrat doplňky k těmto fiaovým šatům

Ahoj, chtěla bych Vás poprosit o Váš názor, jaké boty, psaníčko a doplňky by se hodily k těmto šatům.

Najdete v encyklopedii: Purpurová barva

Reakce:

lilmarleen
62 příspěvků 21.05.12 22:45

Myslím, že dost záleží na vašem vzhledu a na příležitosti. Já osobně bych zvolila nějaké pěkné šperky ze dřeva, bez obav i nějaké výraznější.
Psaníčko třeba také hnědé, zelené nebo i žluté.
Boty rozhodně podle příležitosti.

Sépia
334 příspěvků 21.05.12 23:03

Štýl šiat je elegantný s femínnymi detailami, doplnky by mali byť zladené. Teda šperky jemné, perly, polodrahokamy ( napr.Magnolia), bižutéria jemnejšieho typu (Bijou Brigitte). To čo je na fotke je hrubé. K purpurovej sa hodí napríklad tyrkysovozelená, kráľovská modrá, čierna, tmavomodrá , žltá…Boty klasické lodičky alebo elegantné sandále, kabelka vzhľadom k tomu, že sa jedná o coctailky skôr menšia s retiazkou alebo psaníčko. Sů to veľmi pekné šaty;-)

volfish
907 příspěvků 21.05.12 23:06

Jak píše lilmarleen - záleží na příležitosti…
Zahradní párty bych viděla něco v zelené/šedé/kré­mové (bílá mi připadne moc tvrdá), a slavnostnější příležitosti - zlatá, stříbrná, atd.

Saphira
22 příspěvků 21.05.12 23:33

Barva satu je krasna a jsou velmi elegantni, proto s drevenymi sperky moc nesouhlasim i kdyz zalezi jake samozrejme. Osobne si myslim, ze nejlepsi barevna kombinace s touto barvou je cerna, tyrkysova a zlata, bronzova nebo hneda. Sperky co ma slecna na obrazku jsou sice vyraznejsi, ale myslim ze se k satum hodi.
Pokud chcete cely komplet spise utlumit, vybrala bych doplnky v cerne a ktere jsou jednoducho napr. takto nejak LookBook

a nebo v hnede ci bronzove asi takto:

Pokud naopak chcete neco odvaznejsiho navecer tak bych kombinovala se zlatou a tyrkysovou. Treba takto: 

a boty klidne v podobne barve, tyto od Loubotina jsou podle me uzasne: 

pixie
232 příspěvků 22.05.12 00:26

Nevím, jak velký kontrast sneseš, ale za mě klidně i bílá, stříbrná, zlatá, zelená, velmi neobvyklá, ale mě by se líbila, je červená. Hlavně nic na krk, nějaké náušnice, prsten, náramek nebo něco do vlasů, ale na krk nesmí nic přijít, nevyniklo by to. Do ruky malé psaníčko a boty ve stejné barvě dle příležitosti.

Uza_za  22.05.12 07:46

Moc děkuji za názory, příležitost je hodně slavnostní-svatba :) Po konzultacích s kamarádkou bych se přikláněla ke zvolení stříbrných, nebo zlatých páskových bot typu:

http://viewitem.eim.ebay.cz/…2834228/item

k tomu menší psaníčko na řetízku, nebo do ruky, jak už tady už psala slečna/paní.
Na krk si taky myslím, že nepatří nic, spíš náušnice a náramek, nebo prsten (zlatá stříbrná). Líbily by se mi kamínkové, typu swarovski :)

viera666  22.05.12 15:18

uff, saty krasne jednoduche a tie precackane boty by ich podla mna zabili. Ta cyklamenova je nadherne vyrazna sama o sebe, este je aj leskla a do toho trblietajuce sa „disko“ boticky. to si este zvaz. Aj ked 100 ludi, 100 chuti.

Cheeky  22.05.12 15:20

Pokud je to svatba, tak určitě nevol takové boty jako máš v plánu. Stříbrné budiž, ale ty plastové s těmi kamínky, jak si na ně dala odkaz, působí tak lacině, že si moc lacinější boty představit nedokážu. Celý dojem by pokazily a mohla by si spíše vypadat jako něčí „společnice“. Pokud by sis stříbrnou rozmyslela, zkusila bych něco ve smetanové. Boty podle počasí, buď jednoduché lodičky, nebo sandále. A do ruky psaníčko ve stejné barvě. Náušnice a náramek(y) na ruce buď ve zlatě nebo stříbře, nebo bych volila jemnější perly.

Pro představu:

http://www.wholesalenikeshoesonline.com/…65439528.JPG

Uza_za  22.05.12 15:30

Boty jsem dala pouze jako styl, určitě ne tyhle přesně, ta dvojtá platforma se mi taky nelíbí, ani překamínkovaný podpatek :) Líbila se mi jednoduchost pásku kolem kotníku a pásek na špičce, podpatek :)

Boty, co přidala „Cheeky“ jsou super! :)

MP_Buba  22.05.12 17:27

Ty šaty jsou úžasný!!! Přesně takové sháním, odkud je máš?

Uza_za  22.05.12 17:50

Moc děkuju, jse ráda, že se líbí :) Mám je teprve objednané z Asosu.

http://www.asos.com/…product.aspx?… :)

Ava
634 příspěvků 22.05.12 18:36

A co třeba takhle:

a k tomu jeden nebo dva výrazné náramky ?

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit