Jakou barvu trenčkotu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maja238
3 příspěvky 03.03.12 15:37

Rozhodla jsem se tohle jaro zainvestovat do nového trenčkotu. Problém ovšem je, že se nemůžu urozhodnout v jaké barvě si ho koupit. Mám doma jeden černý, takže bych chtěla něco v barvách. Moje dilema je hlavně o tom, zda jít do klasické a nadčasové velbloudí srsti, kterou asi nic nezkazím nebo zkusit něco odvážnějšího. Viděla jsem například nádherný trenčkot v starorůžové (zatím u mě asi vede) nebo úžasný tyrkysový. Jinak mám celkem různorodý a různobarevný šatník a jsem tmavý, celkem výrazný typ. Uvítám jakoukoli radu nebo pomoc při rozhodování! Předem díky!

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Dahllie
2222 příspěvků 03.03.12 15:47

Trochu našetřit a nezůstat u jednoho :-D já začínala červeným, teď už k němu mám fialový a od včerejška taky výrazně modrý :-D

Ani  03.03.12 16:56

Tyjo. Tmavý typ a uvažujete o velbloudí, starorůžové a tyrkysové? Zrovna u kabátu je myslím důležité, aby slušel. Jsem taky tmavý typ a osobně považuju velbloudí i starorůžovou za zapovězené barvy.
Ostatně taky by se mi nějaký hodil a taky chci barevný. Dahllie, kam na ně chodíš?

Lachenauerin
544 příspěvků 03.03.12 17:10

Mno, copak o to, mě barev pro trenčkot napadá mraky, ale pak vlezu do obchodu … no, a zase z něj vylezu, s výsledkem nula nic. Všude jen černá, šedá, béžová, krémová, v „lepším“ případě khaki, v tom nejlepším pak tmavě modrá. A konec.

Cinkitoo  03.03.12 17:12

Mně se nezdá, že by se ty barvy nehodily k tmavému typu. A z těchto bych volila asi klasický velbloudí, ale vím, že bych z celé duše chtěla ten růžový :D

MP Barbucha
3716 příspěvků 03.03.12 17:18

Já jsem taky tmavý typ a souhlasím s Ani. Velbloudí a starorůžová je no, no (ne,ne:-)
Já jsem koupila na e bay tento Tehdy mě vyšel na 400,– , toto je ale ten samý. Materiál úžasný, neprofoukne a je to plnohodnotná „vrstva“ na jaro i na podzim. Tyrkysový je určitě dobrá volba, dá se skvěle kombinovat.
Pokud chceš něco klasického, tak studený odstín béžové ti udělá lepší službu,než ten velbloudí.

seznam.mih  03.03.12 17:19

Jsem taky tmavý výrazný typ. Nevím, kolik Vám je, ale když si vemu velbloudí barvu, mám pocit, že jsem zestárla o několik let. A to mi bude brzo 22. Lépe se cítím ve výrazných barvách, jako je červená. Mám červenej trenčkot, ale budu potřebovat novej - jsem nějak zhubla a už v něm plavu … prostě koukněte k sobě do skříně, popřemýšlejte, jestli by se vám kabát v příslušné barvě hodil ke zbytku a jakým dojmem chcete působit. A vybrat si. Za sebe bych brala výraznej čerbenej kabát - prostě ke mně už patří :))

maja238
3 příspěvky 03.03.12 18:04

Když mě se právě červené trenčkoty tak hrozně nelíbí. :) Sice se myslím ke mně taky hodí, ale přesto k nim mám nějakou nepřekonatelnou averzi. Asi se nakonec přikloním k té tyrkysové nebo nějakému odstínu modré. (I když si myslím, že si ten růžový taky stejně ještě půjdu aspoň zkusit. Srdci prostě neporučíš. :) Každopádně moc děkuju za rady.

zelitschko  03.03.12 18:45

v marks and spencer už nějakou dobu vyhlížím takový tmavě růžový, hodně výrazný, fakt se mi líbí. Dál tam mají ještě v neutrálních barvách, ale taky krásný tmavě modrý (i když mě vždycky modré trenčkoty prostě připomínají montérky, nemůžu si pomoct:) a v orsay mají limetkově zelený z perfektní látky. K tmavému typu bych snad i tu limetkovou brala :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 03.03.12 18:55

maja238: tu růžovou určitě zkus, třeba Ti půjde k pleti:-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 03.03.12 19:39

Co říkáš na" tenhle":http://www.ebay.co.uk/…140587262067?… ? Teď myslím jen tu barvu, střih je takový zajímavý, nevím, jakby vypadal ve skutečnosti…ale ta barva champagne by mohla být moc pěkná.
Tahle modrá se mi taky moc líbí.

Ani  03.03.12 21:26

V Tescu mají teď královsky modrý, klasicky zelený a fialový… všechno fajn barvy… ale jinak moc nevím, moc mě neoslovily. Navíc bych chtěla čistou bavlnu a nějaký vypasovaný střih, ne rovný.

MP Ava
248 příspěvků 03.03.12 22:30
Majo, určitě tu starorůžovou vyzkoušej, nemusí vypadat na tmavém typu špatně, záleží na odstínu. A zvlášť, pokud sis ho tak zamilovala… to je vždycky nejdůležitější hledisko:)
Velbloudí bych nedoporučila, když tak nějaký jiný odstín béžové, světle šedé, pískovou nebo tak něco.

MP Ava
248 příspěvků 03.03.12 22:33

TOHLE je moc pěkná barva…

seznam.mih  03.03.12 22:42

Však jsem taky neměla na mysli, aby jste si vzala zrovna červenej :) modrá, zelená, žlutá, oranžová, fialová, růžová, okrová .. je tolik barev :)

MP Ava
248 příspěvků 03.03.12 22:47

Když už jsem byla na tom ebay, objevila jsem tuto sukni. Mně se moc líbí, ale byla by mi velká… tak třeba zaujme některou z vás.

isko
511 příspěvků 03.03.12 23:03

Majo,
zvaž tohle: jeden černý už máš. Pro Tebe, když jsi tmavý výrazný typ, je černá vhodná jako neutrální barva. Takže když si pořídíš studenou béžovou atd., tak budeš mít už druhý neutrální trenčkot. Možná by bylo na čase se na neutrálnost vykašlat a koupit si něco výrazného, co bys mohla zkombinovat s případnými dalšími neutrálními svršky.
Jen tak z oleje (jako ten chlapík, co udělal posudek na vlčí děti, které nikdy neviděl) bych řekla, že červená by Ti asi slušela spíš studená (ne cihlová). A obecně spíš syté jasné BARVY. Nedoporučuji oranžovou. A starorůžová je spíš pro jemné (letní) typy. Ale jak říkám, nikdy jsem Tě neviděla, jen tak tipuju.

Dahllie
2222 příspěvků 04.03.12 11:10
Ani ha detto : Tyjo. Tmavý typ a uvažujete o velbloudí, starorůžové a tyrkysové? Zrovna u kabátu je myslím důležité, aby slušel. Jsem taky tmavý typ a osobně považuju velbloudí i starorůžovou za zapovězené barvy.
Ostatně taky by se mi nějaký hodil a taky chci barevný. Dahllie, kam na ně chodíš?
Zklamu, kupuju je v Anglii. Ale v outletu Markse&Spencera, takže třeba se něco objeví i tady, jen asi ne za 300,–

zelitschko  04.03.12 11:14

tady jsou trenčkoty v marks and spencer za 1899, pokud je slevní o 1000, tak jdu do toho růžového :)

Konvalinka
244 příspěvků 04.03.12 11:56
Ani ha detto : V Tescu mají teď královsky modrý, klasicky zelený a fialový… všechno fajn barvy… ale jinak moc nevím, moc mě neoslovily. Navíc bych chtěla čistou bavlnu a nějaký vypasovaný střih, ne rovný.
Nevím, jestli máme na mysli ty stejné, ale já jsem z nich byla nadšená. Materiál 100% bavlna (samozřejmě nepočítám podšívku) a lehce vypasované jsou taky. Jistě existují i luxusnější, ale nenašla jsem na nich nic zkrouceného, žadný křivý šev ani trčící nitě. Cena 749 Kč, což se mi zdá vzhledem ke kvalitě úžasné. Ve velikosti 36 mi báječně seděl střih, což se mi často nestává, takže doporučuji všem prckům, pro vysoké asi ideální nebude. Akorát rukávy je potřeba zkrátit. Neváhala jsem a hned jsem si ho koupila. Černý, protože všechny nabízené barvy, ač krásné, mi neslušely, byly by vhodnější pro tmavý typ.

Ani  04.03.12 15:23

Konvalinka: Zatím jsem jen dvakrát prošla kolem nich (a byla tažena dál přítelem ;)). Zkusím je vyzkoušet, uvidíme, jak to na mě bude vypadat…

ZetKa
289 příspěvků 04.03.12 16:27

Bavlněný trenčkot z Tesca mám, ve slevě mně vyšel, myslím, na 400 Kč. Je krásný, červený, krásná podšívka, švy paspulkované. Ale vzhledem k tomu, že je to 100% bavlna, strašně se muchlá :((( Každý večer ho musím žehlit, jinak to vypadá hrozně :( Takže díky tomu ho zas tak často nenosím :(

Konvalinka
244 příspěvků 04.03.12 17:12

ZetKa, no tak to se teda mám na co těšit :( Zatím se mi však nezdálo, že by byl nějak extra mačkavý, uvidíme, až ho začnu nosit.
Ani, za vyzkoušení určitě stojí. Ty trenčkoty mají trochu lacině vypadající knoflíky a přezku, řekla bych, že to dost kazí celkový dojem, působí tak nějak všednějším dojmem. Oblečené vypadají skvěle, ovšem záleží na konkrétní postavě, každému sedět nemusí.

ZetKa
289 příspěvků 04.03.12 19:40

Konvalinko, já bych klidně koupila i další, kdyby mi seděl a měl nějakou krásnou barvu, protože s tímhle jsem kromě mačkání hodně spokojená (skutečně mi dobře sedí a to nemám typickou konfekční postavu)…

Dahllie
2222 příspěvků 04.03.12 22:27

Když mluvíte o Tescu, myslíte F&F? resp. konkrétně tenhle ?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit