Jakou kravatu k obleku?

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

airdesigner
3 příspěvky 10.09.14 21:48
Jakou kravatu k obleku?

Jakou kravatu z fotky by jste zvolili k tmavě modrému obleku se světle růžovou košilí? Jedná se o večerní akci spojenou s rautem. Pokud není vhodná žádná, jakou byste doporučili obstarat.

Předem děkuji za podněty.

OndS.

Edit administrátorem: oprava chyby

Reakce:

Mirt
422 příspěvků 10.09.14 21:55

Podmět není to samé jako podnět. Nepoužívejte prosím patvar „by jste“. Správné varianty jsou já bych, ty bys, on/a by, my bychom, vy byste, oni by.
Konec pravopisného okénka, omlouvám se, že nepomůžu s kravatou, nemyslím si, že mám talent na barvy, na to je tu mnoho zdatnějších pekelnic.

Guinea Pig
1190 příspěvků 10.09.14 22:07

Tak gramatiku bychom měli…tak ještě vyměnit tu růžovou košili a tmavě modré sako a můžem se vrhnout na tu kravatu! :)

Guinea Pig
1190 příspěvků 10.09.14 22:14

Co tahle inspirace?

take_five
532 příspěvků 10.09.14 22:25

@airdesigner nejlépe asi tmavě modrou v barvě saka. nebo aspoň aby barva saka byla přítomná na kravatě. ale nevím, jaké sako a košili máte, takže úplně přesně neporadím. Ono není růžová jako růžová a tmavě modrá je taky dost široký pojem. Radši bych ovšem dala jinou košili, než zrovna růžovou…

Mylady2
12409 příspěvků 10.09.14 22:34

@airdesigner nebyla by fotka obleku? Kvůli barvě.
Jak píše five možnost je tmavěmodrá kravata.
A nebo vyměnit košili? Co takhle bílá barva? Vím že s bílou má mnoho mužů problém (nechápu proč) ale prostě do obleku je nejlepší.

airdesigner
3 příspěvky 10.09.14 22:47

@Mylady2: výměna košile není problém, bíle se nebojím. Je to klasika. A co takhle velmi světlá lila? Oblek je navy blue.

take_five
532 příspěvků 10.09.14 22:55

K lila košili to bude, myslím, podobné jako k růžové. Jen je třeba vybrat barvy s chladným tónem (modrým, nikoli červeným), protože lila je „studená“ barva. Jinak z těch kravat z obrázku by nejspíš přicházela v úvahu ta prostřední tmavě modrá anebo ta první zprava (proužky)

Mylady2
12409 příspěvků 10.09.14 22:58

@airdesigner tak v tom případě by mohla vypadat dobře kravata v barvě burgundy.

Mylady2
12409 příspěvků 10.09.14 23:01

Mi se líbí velmi tahle kombinace

Hořáč
1500 příspěvků 11.09.14 01:23

Na večer se sluší bílá košile. Růžovou bych nechala na den. Kravatu bych pořídila hedvánou černou, šedou, nebo modrou. Když už něco zajímavého, pak s vytkaným reliéfem. Ale možná jsem stará škola. Zejména večer by podle mě měl vyniknout muž, nikoli jeho kreativita. Když už kreativita, pak v detailech. Nevím jak ostatní, já si chci pamatovat muže, ne jeho košili a kravatu. Druhý extrém je samozřejmě, když si z muže zapamatuji něco negativního (ošklivé a příležitosti nevhodné oblečení, též nevyžehlené a zaprané oblečení, zápach, mastné vlasy, ale to se vás netýká, zdá se, že vám záleží na tom, jaký děláte dojem). Nebo když už, udělá na mě dojem hedvábný kapesník, příjemná vůně, elegantní hodinky. A boty.

Mallen  18.09.14 12:49

@Mylady2 Přikláním se k této variantě vypadá elegantně.

viera666
957 příspěvků 18.09.14 13:29
z vami

Presentovaneho vyberu mozno c.5 a c.4. Ak kravatu, tak nikdy nie je krok vedla nevzorovana (trebars cisto modra, ci bordova), ale so zaujimavou strukturou latky, ci vzormi „ton v tone“. To je taka elegantna istota. Inak ja by som kludne sla aj do motylika. Plocha motylika je ovela mensia ako plocha kravaty. Pri nom teda kludne mozete skusit aj vzory (a teda napriklad tmavomodry motylik s jemnymi ruzovymi bodkami by dokazal prepojit aj tu ruzovu koselu do celku, kym na kravate by to bolo na hrane). Vseobecne k modrej velmi dobre idu rozne odtiene cervenej a bordovej.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit