Jakou látku (kalhoty, saty) pro začátečníka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

velke_oci
1 příspěvek 16.04.15 21:40
jakou látku (kalhoty, saty) pro zacatecnika?

Tak jsem se pob dlouhem vahani rozhodla napsat. V siti jsem zacatecnik v mode asi jeste vetsi. Oboje se ale chystam zmenit, uz proto, ze mam tri dcery a chci aby byly krasne, umely se oblekat a ja nemuzu (a nechci) zustavat pozadu, ze? Doted muj satnik zahrnuje 99% sportovni, ucelove obleceni.
Tedy k veci… toto leto chci abby jiz bylo nove a planuji sit. Nasla jsem si nejake strihy (pro sebe, pro holky), precetla spoustu clanku (zejmena tady) a… Zjistila jsem, ze sice pozadavek na letni, lehke, prodysne, reprezentativni kalhoty pallazo na dovolenou z prirodniho materialu (nejsu neskromna :-))lo je krasny, ale jakou konkretni latku si vybrat, aby vysledkem nebyl misto krasnych kalhot zmuchlanec tkaniny a niti v kosi, je pekny orisek. A to se tyka i satu.
Takze… mohly byste mi, prosim, poradit, jake latky jsou vlastne nejidealnejsi pro zacatecnika?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit