Jakou pelerínu zvolit?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kate1985
45 příspěvků 23.01.13 10:26
Jaký svršek zvolit?

Krásné dopoledne, dámy.
Obracím se na Vás s dotazem.
Včera mi domů dorazily tyto šaty a já si najednou uvědomila, že nevím, co k nim, myšleno - zda kabát, sako, pelerínku nebo jen nějaký šátek. Mám k nim lodičky a kabelku v barvě těch kamínků, co jsou na rameni, ale teď mám dilema, jak dořešit ten svršek…
Prosím poraďte. Doteď jsem měla jen krátké koktejlky, u kterých jsem měla vše perfektně vyřešené, ale u dlouhých šatů si nějak nevím rady…
Děkuji za každou radu!!

Příspěvek upraven 23.01.13 v 12:02

Reakce:

llolla
2102 příspěvků 23.01.13 11:58

Tak vršek asi volte podle toho, v jakém ročním období je budete nosit, ne? V zimě vás asi sako nevytrhne. Nevím o tom, že by pro dlouhé šaty platila nějaká extra pravidla ohledně svršků.
A co je to „mít tabu“?

Kate1985
45 příspěvků 23.01.13 12:03
@llolla píše:
Tak vršek asi volte podle toho, v jakém ročním období je budete nosit, ne? V zimě vás asi sako nevytrhne. Nevím o tom, že by pro dlouhé šaty platila nějaká extra pravidla ohledně svršků.
A co je to „mít tabu“?

Dobrý den, děkuji za komentář. Tabu byl překlep, chtěla jsem napsat dilema :-) Jde o příležitost blízkého plesu.

Daniela1991
37 příspěvků 23.01.13 12:35

Můžu mít doplňující dotaz? Jedete taxíkem přímo před budovu, kde se bude ples konat, nebo musíte dojít pár desítek metrů například od auta nebo jedete mhd? Bez této informace Vám asi neporadíme

Kate1985
45 příspěvků 23.01.13 12:39
@Daniela1991 píše:
Můžu mít doplňující dotaz? Jedete taxíkem přímo před budovu, kde se bude ples konat, nebo musíte dojít pár desítek metrů například od auta nebo jedete mhd? Bez této informace Vám asi neporadíme

Vidíte to, na to jsem úplně zapomněla. Nejprve mne můj tatínek odveze k partnerovi a jeho matce s přítelem - takže už tam bych chtěla právě vypadat dobře, aby si „budoucí tchýně“ neřekla, že si ani neumím nakombinovat šaty. A potom jedeme jejich autem na ples, ale budeme parkovat asi 5 minut chůze od místa konání…

Moir
1808 příspěvků 23.01.13 12:41

Slušným vlněným kabátem tmavé barvy nic nezkazíte a neurazíte ničí estetické cítění.

Daniela1991
37 příspěvků 23.01.13 13:23

Pokud pojedete autem a jste ochotná investovat, koupila bych si pelerínu (bílou pokud vám sluší, asi ji do budoucna nejvíc využijete, mě osobně by se líbila třeba kožešinová (i hezká umnělá), ale to je věc vkusu ) a dlouhé rukavice nad lokty (kožené na cestu).
Klidně to ale můžete řešit i variantou elegantní kabát na bolerko nebo elegantní kabát, pled uvázaný na cestu na způsob šála, na plese přes ramena.

Kate1985
45 příspěvků 23.01.13 13:27
@Daniela1991 píše:
Pokud pojedete autem a jste ochotná investovat, koupila bych si pelerínu (bílou pokud vám sluší, asi ji do budoucna nejvíc využijete, mě osobně by se líbila třeba kožešinová (i hezká umnělá), ale to je věc vkusu ) a dlouhé rukavice nad lokty (kožené na cestu).
Klidně to ale můžete řešit i variantou elegantní kabát na bolerko nebo elegantní kabát, pled uvázaný na cestu na způsob šála, na plese přes ramena.

A myslíte, že by se k těm šatům hodila nějaká podobného stylu, jako je tahle? Šaty mám od této firmy, nevím právě, jestli od nich jít i do bílé peleríny, jestli se k černým šatům a stříbrným botám, šperkům a kabelce hodí…
 http://www.dressit.cz/…ina-14120113

Daniela1991
37 příspěvků 23.01.13 13:41
@Kate1985 píše:
A myslíte, že by se k těm šatům hodila nějaká podobného stylu, jako je tahle? Šaty mám od této firmy, nevím právě, jestli od nich jít i do bílé peleríny, jestli se k černým šatům a stříbrným botám, šperkům a kabelce hodí…
http://www.dressit.cz/…ina-14120113

Dobrý den, k stříbrným doplňkům bych volila spíš čistě bílou než smetanovou, mohlo by se to „bít“
Například Něco takového popřípadě takového

Kate1985
45 příspěvků 23.01.13 13:43
@Daniela1991 píše:
Dobrý den, k stříbrným doplňkům bych volila spíš čistě bílou než smetanovou, mohlo by se to „bít“
Například Něco takového popřípadě takového

Moc děkuji!! :-)

Karakas
341 příspěvků 23.01.13 13:59

No idealni by byl norkovy kozich nebo stola. Pisu idealni. Vzhledem k prakticnosti bych volila barvu hnedou, svetle hnedou. V tom vam nebude zima. Jestli mate moznost, kouknete na slovensky bulvar, tam je vyfoceno spousta dam prichazejicich v zime na Ples v opere v Bratislave.

Karakas
341 příspěvků 23.01.13 14:03

No idealni by byl norkovy kozich nebo stola. Pisu idealni. Vzhledem k prakticnosti bych volila barvu hnedou, svetle hnedou. V tom vam nebude zima. Jestli mate moznost, kouknete na slovensky bulvar, tam je vyfoceno spousta dam prichazejicich v zime na Ples v opere v Bratislave.

catherinne
12502 příspěvků 23.01.13 15:08

Norkovy kozich
to se ty šaty ale prodraží…

Zoe
316 příspěvků 25.01.13 10:58

Přidám svůj názor, ale obávám se, že bude pro vás příliš praktický.
Zvolila bych přes šaty kvalitní elegantní šálu/pašmínu a přes to bych si vzala „lepší“ kabát. Štola i kožešinové bolerko jsou krásné, ale kam je na plese odložíte? A pak mám špatnou zkušenost s kuřáky - mávnou zapálenou cigaretou vaším směrem a neštěstí je hotové. Takhle odložíte kabát do šatny a u stolu, až vám bude teplo, si šálu složíte do malého balíčku.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit