Jaký jsem barvený typ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mjinx
1 příspěvek 16.04.16 20:14
Jaký jsem barvený typ

Ahoj, chtela bych se zeptat na barevny typ. Nemuzu prijit na to, kde se zaradit, hodi se na mne vice typu (jednoznacne muzu vyloucit jenom jarni).
Mam stredne hnede vlasy, zeleno-hnede oci a velmi svetlou plet s pihami. Pihy nejsou vyrazne a jsou jen na tvari jsou hnede az zlatohnede, v lete sou vyraznejsi ale nemeni nadech. Opaluji se velmi tezce, ale temer nikdy mi plet nezcervena (i kdyz nepouzivam opalovaci krem). Oboci mam vyrazne tmavejsi nez vlasy - tmavehnede az do cerna a stejne barvy jsou i rasy(ktere ale nejsou az tak vyrazne). Rty jsou spise cervene s modravym nadechem. Jako dite jsem mela vlasy tmavejsi nez ted. Mam tendenci mit kruhy pod ocima.
Dekuji za vsechny odpovedi

Reakce:

Giulietta  16.04.16 20:16

@mjinx zelený

irma73
242 příspěvků 16.04.16 20:22

@mjinx Takhle jen podle popisu se to určit prakticky nedá. Zkuste sem dát nějaké fotky, nejlépe v různých barvách oblečení, to taky trochu napoví…

Karja
4766 příspěvků 16.04.16 20:49

@mjinx Zkuste se přesunout do vlákna barevná typologie.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit