Jaký jsem typ ?

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barucox
37 příspěvků 22.04.13 20:37
Jaký jsem typ ?

Dobrý den,
asi jsem trubka, ale nedokážu si sama určit svůj barevný typ. Pomůžete mi s tím?
Sama bych řekla že jsem zima, ale vlasy mám tmavě hnědé, né černé a už vůbec ne s odstíny do modra. Pihy na obličeji mám celoročně (v létě samozřejmě přibívají :D ). Oči mám hnědo-zeleno-šedé. Pleť mám bílou (hodně) a moc se v létě neopálím :(
Na fotce prosím moc nekomentujte oblečení :D Začínala jsem se sukněmi a neměla jsem k tomu boty, no ale o to tady nejde :D

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Lenka M.  22.04.13 20:45

@Barucox Na každej fotke máte uplne odlišnú fabu-ako máme vedieť ktorá odpovedá realite :)? Plus niesom z tých čo nerozdýchajú duplicitnú tému, ale ešte na prvej strane diskusii máte tému barevná typologie ;)

Barucox
37 příspěvků 22.04.13 20:54

@Lenka M. Barva pleti sedí ta první fotka a vlasů ta druhá :D Právě že jsem přidala dvě fotky, protože v létě mi třeba i vlasy trochu vyblednou a jsou tmavě rezavé :DD

A té první diskuze jsem si nevšimla :(

Sofia14
74 příspěvků 22.04.13 21:04

Dle mého jste ukázkový zimní typ :)Tmavé vlasy, světlá pleť..vidím, že v černé jste jako ryba ve vodě..Už jsem sem někam dávala barvy pro zimní typ (je to i typ můj), ale než byste to hledala: ;)

Barucox
37 příspěvků 22.04.13 21:08

Přidávám ještě jednu fotku kde je vidět přesně barva vlasů, kterou mám :D

Sofia14
74 příspěvků 22.04.13 21:12

Ano, tmavě hnědá..však jako zimní typ nemusíte mít vlasy černé jako havran..zkuste si ještě položit otázku, jestli se k Vám hodí spíš stříbro nebo zlato? Uškodí Vám více bílá nebo champagne barva..dle mého budou odpovědi stříbro a champagne. Myslím, že zde není pochyb, že jste zimní typ..ony totiž ty statistiky nesedí skoro nikdy úplně do puntíku, leda že by se vymyslel nějaký nový podtyp :)

Barucox
37 příspěvků 22.04.13 21:15

@Sofia14 aha tak děkuju :D Podle toho co jsem četla já, tak jsem váhala mezi létem a zimou :D

Sofia14
74 příspěvků 22.04.13 21:27

Jako je to poměrně složité rozhodnout, zda zimní nebo letní..charak­teristiky jsou si hodně podobné…Ale v černé vyniknete a to letní typ ani v paletě odstínů nemá..má tam hodně světlejších odstínů barev a to k té světlé pleti, nevím nevím..Jen mrkněte, ale já si stejně myslím, že jste typ zimní :)

LuisaLeelou  22.04.13 22:20

@Barucox Ja teda jaky jste typ netusim, nikdy jsem tu typologii poradne nepochopila, tak jsem na ni rezignovala, ale jste naprosto nadherna… Pripominate mi Amelii z Montmartru…bez makeupu vypadate naprosto kouzelne a koukam, ze mate super tetovani… ta cervena rtenka se mi na Vas ale nelibi… co zkusit studenejsi?

Barucox
37 příspěvků 22.04.13 22:31

@LuisaLeelou Jéé děkuju :D

a k té rtěnce, já se nikdy nemaluju, jenom pudr, takže ji běžně nenosím :) A taky jsem si všimla že mi moc nesedí no :(

Sépia
334 příspěvků 23.04.13 00:09

@Barucox nemyslite si že nie ste dosť chytrá ak neviete prísť na to aký ste typ a aké farby vám pristanú ;-) To len niektoré články nám podsúvajú predstavu, ako je to veľmi jednoduché a ako to zistíme raz - dva. V skutočnosti sa to zisťuje s farebnými šatkami a trvá to dosť dlho. Vy môžete byť niektorý zimný typ, jesenný alebo i to tmavé leto. Možností je viac a každý typ má svoje farby. Tipujem niektorý tmavý typ.

MP Markys
136 příspěvků 23.04.13 11:28

Mám stejný problém jako Vy a to už jsem o hodně starší. Vím, že jsem zimní typ, mám tmavé vlasy a hnědozelené výrazné oči. Zkuste si představit sebe v oranžové nebo v růžové, modrá nebo zelená, čistě bílá nebo smetanová.
přesně vím, jaké barvy nemůžu mít : oranžová, rezavě hnědá, olivově zelená, smetanová a béžová, bordó, světle šedá, kanárkově žlutá
Moje barvy : jasně červená, tyrkysová, čistě bílá, černá, námořnická modrá, fuchsiová
V teplých podzimních barvách vypadám jako po nemoci.
Takže asi tolik k „amatérskému“ určení barevného typu.
Ale jinak to až zas tak moc neřešte, jste krásná a mladá a barvy to jen zdůrazní
více či méně :)

arpa
1236 příspěvků 23.04.13 11:51

@Barucox Podle mého názoru jste zimní typ. Druhá fotka v prvním příspěvku je super, máte moc krásnou tvář :-). Fotka s červenou rtěnkou se mi ale nelíbí a něco mě na ní ruší - podle mého názoru je to právě proto, že jste si jako rtěnku vybrala teplejší odstín červené, který pro vás není to pravé ořechové. Sytá barva je v pořádku, ale měla by být studenější (spíše malinová/vínová červená než červeno-oranžová).

arpa
1236 příspěvků 23.04.13 11:53

@LuisaLeelou Teprve teď jsem si všimla, že jste napsala prakticky totéž, co já.

Sicilianwidow
505 příspěvků 24.04.13 08:04

Já jsem zase nikdy moc nepochopila smysl určování barevné typologie. Já jsem zimní typ, protože vypadám jak sněhurka s pihami a vím, že mi sluší modrá, fialová apod., ale stejně, když si kupuji oblečení, tak na to až tak nehledím. Vyzkouším a když se mi to líbí, tak beru. Když nelíbí, nechám být. Přece si nebudu odpírat tu úchvatnou sukni jen proto, že se její barva hodí spíše pro letní typy. :/ Ale na druhou stranu je pravda, že jsou barvy, ke kterým mám přirozený odpor a tyhle barvy se nehodí k mému typu, ale neměla jsem je ráda dříve, než jsem zjistila, že je to třeba barva podzimu.

Brekekela
47 příspěvků 24.04.13 08:08

Vy jste moc hezučká! Pro mě typ „Sněhurka“, jinak barvy učitě takové, jaké radí MP Markys. Mám to dost podobně. Já chci bejt mladší, jééje!.-)

Sicilianwidow
505 příspěvků 24.04.13 08:25

@Barucox Jste moc krásná.

isko
511 příspěvků 24.04.13 08:28

Hezky Vám sedí ty tmavé výrazné brýle. Vypadají, že jsou na Vás tak akorát. Kromě toho máte výrazné obočí a sytou tmavou barvu vlasů a celkově jste taková výrazná. Tipuju zimní „sněhurkovský“ typ.

arpa
1236 příspěvků 24.04.13 08:38

@Sicilianwidow Já bych souhlasila v tom směru, že barevná typologie by nemělo být nějaké dogma, kterého se budu striktně držet - to by byla asi za chvíli docela nuda. Krásné dvacítce obvykle sluší i pytel od brambor - totéž se ale často nedá říct o ženě řekněme o dvacet let starší, jejíž pleť už zaznamenala nějakou tu vrásku, pigmentovou skvrnu nebo kruhy pod očima. To se pak volba nevhodné barvy projeví hned.

Za sebe bych k barevné typologii zdůraznila (a mám pocit, že to padlo buď tady nebo v nějaké jiné diskuzi na podobné téma), že je celkem jedno, jak se daný typ nazve nebo jestli jsem schopná se na 100% přesně zařadit do nějaké kategorie (to je taky trochu problém citu na barvy, který třeba já moc nemám, ale dá se to trochu natrénovat). Mně při hledání barevného typu pomohlo uvědomit si, že každá barva/odstín má tři vlastnosti: sytost (světle modrá kontra tmavě modrá), teplotu (teplá červená kontra studená červená) a jas (zářivá zelená jako zvýrazňovač kontra tlumená khaki zelená jako ta sukně, co teď prodávám vedle v bazaru MP :-D). Pak už šlo jen o to si odpovědět na otázku, co z toho mi sluší (mně konkrétně např. sluší spíš neutrální nebo mírně studené tmavší tlumenější odstíny).

Barucox
37 příspěvků 24.04.13 10:24

@Sicilianwidow děkuju :))

Barucox
37 příspěvků 24.04.13 10:28

Jinak teda, já si taky kupuju oblečení v barvách, které se mi líbí a moc nehledím na to, jak moc se to ke mě hodí :D

Jenom mě zajímalo co jsem zač :D

Sépia
334 příspěvků 24.04.13 13:34

@Sicilianwidow …" Přece si nebudu odpírat tu úchvatnou sukni jen proto, že se její barva hodí spíše pro letní typy…" Tak zmysel farebnej typológie ste naozaj nepochopila - nezistila ste doteraz, že v niektorých farbách vyzeráte dobre a v iných nie? Ale pri tvári, nie na sukni. ;-)

Sicilianwidow
505 příspěvků 24.04.13 20:22

@Sépia Obecný smysl barevné typologie mi neuniká, jen nechápu to neustále fanatické dodržování. Tak snad když si zkouším halenku, tak poznám na první pohled, že tahle barva není to pravé ořechové. Ale ani nevyhodím kus, který už ve skříni mám, ale barva není tak úplně zimní. Mám třeba krásné triko barvy baby pink, miluji ho, nepřestanu ho nosit jen proto, že tuhle barvu nemám v tabulce. Můžu ho oddělit sakem a šálou.

Sépia
334 příspěvků 24.04.13 23:47

@Sicilianwidow …"neustálé fanatické dodržováni? " Zmyslom typológie je vedieť aké farby vám pristanú k vášmu koloritu. Ak chcete nosiť aj tie čo vám nepristanú, nikto vám v tom nebráni ;-)

Siaje
109 příspěvků 29.06.13 13:20

Jsem na tom jak Barucox, tmavší vlasy, celoročně pihy - světle až tmavě hnědé (v létě myslím ještě víc), pleť světlejší, s růžovým nádechem, snadno zrudnu, v zimě růžové tváře, oči u panenek středně hnědé, pak částečně zelené-světle a tmavě šedě obkroužené panenky, řekla bych, že červenější rty, možná tmavší růžová.:-) Co byste řekly o mě? Váhám jestli Tmavé léto nebo některá ze Zim.:-) [* *]

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit