Jaký máte parfém?

Fotoalbum tématu (236) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Weerča
23 příspěvků 06.08.12 14:43
Jaký máte parfém?

Zajímalo by mě, jaké používáte parfémy? Přijde mi, že když jedu hromadnou dopravou po Brně, tak skoro žádné necítím… Sem tam se nějaký závan najde, ale je to velmi málo…

Jaké používáte parfémy a kde je nakupujete? A kolik jste ochotny za něj zaplatit?

Já používám převážně dva a to Chloé a Valentina.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 97 Další »

Reakce:

runningfox  06.08.12 15:01

Saharienne YSL, Dior Poison Hypnotic, YSL Cinema, YSL Belle D´Opium, Cavalli.

MP Barbucha
3716 příspěvků 06.08.12 15:02

Esthé Lauder - Intuition. Už 10 let :-)

Jetthro
1129 příspěvků 06.08.12 15:05

DKNY - Be delicious (to klasicky zeleny) a Bulgari Mon Jasmin Noir :) http://en.bulgari.com/…ctDetail.jsp?…
Mam rada svezi ovocnejsi vune, citrusy nebo jasmin a skorici :) naopak nesnasim preslazene parfemy (prikladem za vsechny budiz Candy od Prady).

Moir
1800 příspěvků 06.08.12 15:08

Žádný, špatně snáším jakoukoli vůni, jak v tělové, tak dekorativní kosmetice, obojí se snažím vybírat neparfemované a naopak výrazná parfemace mne od koupi často odradí

Nabuko
32 příspěvků 06.08.12 15:09

Light Blue od D&G(ten už drahně let), Omnia Crystalline od Bulgari (když mám náladu) a pak Euphoria od CK

gulietta  06.08.12 15:11

Christian Dior Dune.

LadyPapajka  06.08.12 15:12

Chanel chance

Pirek
6768 příspěvků 06.08.12 15:12

Euphoria od Calvin Klein do divadla, na ples apod., na běžné nošení je pro mne moc výrazná. Teď přes léto Burberry Brit Sheer, což je myslím toaletka, jindy Burberry The Beat s bílým vrškem.

DanielaS
4599 příspěvků 06.08.12 15:14

Mela jsem Chanel n. 5, i kdyz mi extra nevonel. Byl to darek, no. Byl spotrebovany sotva ze tretiny, kdyz mi ho ukradli. Tak zase nepouzivam zadny, jen toaletni vody, a je to.

runningfox  06.08.12 15:14

@gulietta
Dune byla dlouhá léta má nej. Nějak jsme se odcizili vzájemně. Škoda.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 06.08.12 15:15

Já na zimu miluju Omnia od Bvlgari, jinak Lush - Vanillary a The Smell of Weather Turning. Jinak za parfém dám 1500,– maximálně.

gulietta  06.08.12 15:16

@runningfox a za aký ste ho vymenila? Ja ho mám už 8 rok a stále tu voňu „milujem“.

Normálnítřicítka
50 příspěvků 06.08.12 15:17

Hugo woman od Hugo Bosse, Rush od Gucci a Dior J'adore

runningfox  06.08.12 15:17

@gulietta
YSL Cinema. Nevím, jak se to stalo. Asi jsem zestárla a změnilo se mi PH :-)

jumbee  06.08.12 15:22

Používám parfém, který používala má maminka, když jsem byla malá. (Dovezl jí ho tehdy ze Švýcarska můj otec.) Ta vůně mne právě díky vzpomínkám neskutečně uklidňuje (což potřebuji, jsem vášnivá a neurotická až hrůza :) ). Když maminka cestovala často do USA, brala jsem si její košile, které ještě nebyly vyprané a voněly právě touto vůní, balila jsem se do nich a hned se mi méně stýskalo! :) 

runningfox  06.08.12 15:27

Jinak musím taky přiznat, že mívám časté úlety s Kenzem a Guerlainem (řada Aqua Allegoria). Do Jungle Elephant jsem si ještě netroufla, ale jinak jsem měla snad všechna Kenza, co se u nás dala a dají koupit. Nechápu to, Kenzo je hodně specifické a mně se vlastně bůhvíjak nelíbí. Ale má v sobě něco, co mne přitahuje. Právě jsem se vrátile ze Sephory a asi zase neodolám, mají dvě novinky od Kenza. Ani nevím, jak se to jmenuje, ale voní to po kenzovsku, vzrušujícně.

runningfox  06.08.12 15:28

@jumbee
To znám, na mne takto působí vanilka. Uklidňuje mne.

Sekhmet
1918 příspěvků 06.08.12 15:30

S parfémy je u mne potíž. Máloco mi voní. Už asi tak deset let používám Calvin Klein Eternity, ale poslední dobou cítím, že by to chtělo změnu. Občas kolem mne projde paní/slečna, která voní, jako by právě vylezla ze sprchy. Taková svěží mýdlová vůně. Něco takového bych si představovala, jenže v parfumeriích mi hned začnou vnucovat to zelené jablko od DKNY a to opravdu není moje parketa. Ne že by mi byla vyloženě protivná, ale také to není to ono.

Mylady2
12409 příspěvků 06.08.12 15:31

Momentálně CD dolce vita, miss dior, pure poison, Chanel n.19poudre a teď jsem zase vytáhla YSL cinéma:-)

DanielaS
4599 příspěvků 06.08.12 15:31

To taky jednou udelam! Dokud jsem bydlela s maminkou, pripadalo mi divne mit s ni stejnou vuni, ale mozna nastal cas…
Zatim mam zasobu Versaceho Crystal Bright (ten vrsek jsem hned zahodila) a Versense

runningfox  06.08.12 15:37

@Mylady2
A kde tu Cinemu kupujete? Na letišti? Přes internet? V cizině?
Já v ešopu, ale pochopitelně bych byla radši, kdybych si ji mohla koupit u nás v obchodě z poctivého šutru (synonymum pro Kamenný obchod)

top topic
949 příspěvků 06.08.12 15:37

Zadny, ted jsem dostala vzorek Burberry The beat, ten mi voni, dlouhodobe mam zalusk na Chanel c.5. Jsem alergicka na pafrem jedne byvale sefove, nevim, co to bylo, ale jak to ucitim na ulici, tak se mi sevre zaludek a mam pocit, ze jsem zase s ni v kanclu a musim okamzite poslat nejaky kretensky report:-)

lilip  06.08.12 15:44

To je moje téma: miluju vůně. Mám na roční období i příležitosti. Celoroční nejmilejší Champs Elysées Guerliain, večerní Amarige Givenchy, něžnou nevtíravou Lauru o Laury Biagotty.
A to byste mi mohly poradit - měla jsem vzorek něco jako La Priere - smaragd, vyhodila jsem lahvičku a byla to naprosto úchvatná vůně. Neznáte někdo jak se to přesně píše a od koho to je?
Kupuji parfémové vody a dám do 2 tisíc za lahvičku.

tajemna-zrzka
14 příspěvků 06.08.12 15:44

Já si ten „svůj“ poctivě hledám :) nejvíc mě bavil tenhle

na jaře jsem si dost oblíbila

i když to není parfém :/ jinak mám ráda vůně BB, nicméně, to opět bohužel nejsou parfémy, kolegyně „chodí“ v růžovým Versace (výše) a ten mi vcelku voní - sedí vedle mě, tak ještě aby ne :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 97 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit