Jaky nejblbejsi" darek " jste dostaly?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MarryJu
69 příspěvků 27.08.16 21:28
Jaky nejblbejsi" darek " jste dostaly?

Jste obdarovavani oblecenim? Pokud nepadne a nelibi, jak reagujete? Ja dostala pred tydnem od pritele bile mini sortky. Poporodni kila jeste zbyla. Krecova zila se tahne od kotniku po stehno a celkove nohy mam tak nejak chybne tvarovane..Vim to od zakladni skoly, a proto se od teto doby v mem satniku sortky neobjevily.Az ted!
Dar jsem presla mlcenin a uvazovala jestli to neni jen blba sranda. A ono ne. A dnes:,,Proc si nevemes na sebe ty kratasy, co jsem ti koupil?''

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reakce:

Mysterious
121 příspěvků 28.08.16 10:52

Vždyť je to hezké, že vidí vaše nohy takové, že klidně můžete nosit šortky. Tak je noste jen na doma, co taky jiného v těhle vedrech.

Mysterious
121 příspěvků 28.08.16 10:56

A k těm dárkům - kdysi mi jeden přítel věnoval plyšovou květinu. Asi jeden metr vysokou. Fakt jsem nevěděla, co na to říct, kýč jak bič. Přiznám se, že jsem jednoho dne zastavila u lesa, naaranžovala ji na strom a vždy po cestě do práce se na ni dívala.

An.Fial
173 příspěvků 28.08.16 12:16

Moje první láska mi kdysi v našich..nácti věnovala takový přívěšek z umělé kožešinky, obrázek jsem pro představu stáhla z netu, tak nějak to vypadalo. Netuším, čím jsem si takový dárek zasloužila.
A taky jsem jednou dostala o dvě čísla větší rolák tělové barvy. Roláky nenosím, tělovou barvu taky ne, a při navlečení toho roláku jsem se utvrdila v názoru, že dělám dobře.

jennyfor
758 příspěvků 28.08.16 13:37

Dostala jsem k sedmnáctým narozeninám dárkovou sadu dvou saténových podprsenek velikosti 4 (v tehdejším číslování) Takové ty tuhé, s prošíváním do špičky, s květinovým vzorem. V krásné krabici, v hedvábném papíru balené. Chtělo se mi plakat. Nosila jsem tehdy s odřenýma ušima stěží nulky. Maminka to doprovodila slovy, že do nich za chvíli dorostu. Doufala v rodové dispozice :)
Inu, nedorostla jsem ani za dalších 40 let. :)

ještěřička
2370 příspěvků 27 inzerátů 28.08.16 15:43

Kalhoty, do kterých jsem měla zhubnout, aby mi byly.

Amun
888 příspěvků 28.08.16 15:50

Celý život se oblékám elegantně, mám ráda šaty, sukně, lodičky, veselé a pastelové barvy, ráda pěstuji květiny. Nikdy nepochopím, proč mi rodiče koupili černou koženou motorkářskou bundu s obřím nápisem HELL na zádech :D přiznám se, že mě dar tak strašně šokoval, že jsem tehdy nedokázala ani předstírat, že se mi líbí :D

bram
597 příspěvků 28.08.16 17:30

Tchýně byla na výstavě čínské hliněné armády a asi na ní zanechala hluboký dojem neb jsem od ní pak k narozeninám dostala jednoho 50 cm vysokého vojáka. Je těžký jako prase, pořád mu padá hlava a nejde z něj utřít prach, protože je hodně členitý a s drsným povrchem. Ale je mi líto ho vyhodit jen tak. Nechcete ho někdo adoptovat? Nebo aspoň přijít shodit z parapetu?

bestia
2296 příspěvků 28.08.16 19:51

@bram chvalabohu byvate daleko…uz som si tak totiz po jednom zatahu uprostred noci adoptovala zahradneho trpaslika. je velmi, velmi skaredy a ja nemam zaharadu. ale nemala som to srdce ho tam nechat a nemam srdce ho vyhodit :D

MarryJu
69 příspěvků 28.08.16 21:13

@bestia :-) :-) :-)
Ja mam po nocnim zatahu bolerko ze slezskeho kroje (visel na zdi v tematickem baru) + hrabe na seno.
Kdyz mi bylo tak 20,tak jsem odnesla z dalsiho zatahu barovou zidli, ale tu nemam diky bohu doma, protoze se nevesla do taxiku
No a ted nedavno a to je mi uz fakt trapne, protoze mam pres 30 let, jsem se po par panacich na bowlingu probudila vedle bowlingove koule
Takze jestli nekdo chce oranzovou 6…

MarryJu
69 příspěvků 28.08.16 21:28
@Mysterious píše:
Vždyť je to hezke, že vidí vaše nohy takové, že klidně můžete nosit šortky. Tak je noste jen na doma, co taky jiného v těhle vedrech.

Dnes jsem si je oblekla a jela s malou na navstevu k mamce. Takze jsem mohla byt videna maximalne cestou z auta ke vchodovym dverim. Kolem pritele jsem prosla s prebalovaci kabelou umistenou tak, aby zakryla alespon muj zadek. Sortek si vsiml, nereagoval (!)To jsem zvladla. U matky jsem se prevlekla a sly jsme na prochazku.Mala byla ospala, tak jsem pote spechala domu a zapomnela jsem na sve sexy mini sortky a prijela domu v satech po kotniky..A pritel? Nevsiml si..!

SunEclipse
497 příspěvků 28.08.16 21:37

@MarryJu možná by to ocenil ten bowlingový podnik, kdybyste mu ji vrátila?
Nevím, možná jsem úzkoprsá a prudérní, ale historky, co kdo v opilosti zničil či ukradl mi zábavné nepřijdou. Zejména od matky malého dítěte ne.

Pinot Noir
8561 příspěvků 28.08.16 21:45

@MarryJu Nechtělo by to léčbu? Krást věci po hospodách, to není úplně normální.

MarryJu
69 příspěvků 28.08.16 21:46
@SunEclipse píše:
@MarryJu možná by to ocenil ten bowlingový podnik, kdybyste mu ji vrátila?
Nevím, možná jsem úzkoprsá a prudérní, ale historky, co kdo v opilosti zničil či ukradl mi zábavné nepřijdou. Zejména od matky malého dítěte ne.

A vite, ze jsem i chtela? Celou neddli me mucila predstava, ze budu vecer v TV novinach.Ale byla jsem zbabela a poslala jsem tam pritele. V pondeli byly bowlingove drahy fuc a od personalu jsme se dozvedeli, ze je koupil nemecky podnikatel:-) Oranzova 6 nikdo nechtel

MarryJu
69 příspěvků 28.08.16 21:52
@Pinot Noir píše:
@MarryJu Nechtělo by to léčbu? Krást věci po hospodách, to není úplně normální.

Urcite neni, vim to. A lecba? Zustat doma:-)

MarryJu
69 příspěvků 28.08.16 21:55

@SunEclipse
Od porodu male jsem nikde nebyla. Nejradeji jsem s ni a s ni i usinam

Pinot Noir
8561 příspěvků 28.08.16 22:02

@MarryJu Léčba? Možná nepropíjet se do stavu, kdy nevíte, co děláte.

MarryJu
69 příspěvků 28.08.16 22:06
**@Pinot Noir Léčba? Možná nepropíjet se do stavu, kdy nevíte, co děláte.

Tak to prrr. Nikdy jsem se neopila. Kocovinu jsem nikdy nemela. Nikdy jsem nemela okno.Mam akorat „dobrou naladu“ a mam pocit, ze zvladnu odejit s bowlingovou kouli.Asi to bude nejaka diagnoza..

Pinot Noir
8561 příspěvků 28.08.16 22:12

@MarryJu Tak to pardon. Z vyjádření „po pár panácích jsem se probudila vedle bowlingové koule“ mi vyplynulo opilecké okno. Teď si ovšem nejsem jistá, jestli odnášení věcí vědomě je lepší varianta :)

žluťásek
2383 příspěvků 28.08.16 22:15

@MarryJu A odnášet v náladě z baru židli, bowlingovou kouli a hrábě je nějak lepší, než je odnášet v opilosti? :)

MarryJu
69 příspěvků 28.08.16 22:18
@Pinot Noir píše:
urcitJu Tak to pardon. Z vyjádření „po pár panácích jsem se probudila vedle bowlingové koule“ mi vyplynulo opilecké okno. Teď si ovšem nejsem jistá, jestli odnášení věcí vědomě je lepší varianta :)

Nekdy by bylo to okno lepsi, to urcite:-) A co je na tom nejmene k pochopeni je to, ze jsem se nikdy neopila z duvodu toho, ze bych nevedela co delam..Vim presne, kdy prestat.
Nicmene nevim, kdy prestat odnaset hospodska vybaveni

SunEclipse
497 příspěvků 29.08.16 14:43
@MarryJu píše:
Od porodu male jsem nikde nebyla. Nejradeji jsem s ni a s ni i usinam

tak teď už opravdu nevím…psala jste „No a ted nedavno“ - tak buď jste pila v těhotenství, nebo je cca rok pro vás nedávno?

MarryJu
69 příspěvků 29.08.16 15:10
@SunEclipse píše:
tak teď už opravdu nevím…psala jste „No a ted nedavno“ - tak buď jste pila v těhotenství, nebo je cca rok pro vás nedávno?

Pred 17 mesici. Utika to…Bylo to mysleno, ze predchazejici incidenty se staly pred vice nez 10 lety a tento, kdyz uz mi bylo pres 30 let.

Pirek
6778 příspěvků 29.08.16 15:11

K posledním narozeninám dvě kytky v květináči - čímž se počet rostlin v domácnosti zdvojnásobil. Hodně to vypovídá o mé zálibě v jejich pěstování, že.

A taky kbelík i s tím vymačkávačem mopu. Jakou součást koncepčně propracovaného daru a musím uznat, že se po oslavě hodil k transportu i ostatních darů.

system_error
815 příspěvků 29.08.16 15:13

@SunEclipse Můžu se zeptat, co vás vede k tomu moralizování? Na jiných diskuzích působíte příčetně, ale tenhle i ten minulý příspěvek je esence pekla.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit