Jaký rozjasňovač ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

notrends
514 příspěvků 21.03.13 11:08
jaký rozjasňovač ?

Už delší dobu sháním něco co dělá takové zářivé čelo, líce apod. všude doporučují rozjasňovač, ale je to vlastně korektor na temné kruhy nebo bedary. Jak se tedy správně jmenuje ten „make-up“ co dělá ty lesklá čela a tváře? Kdysi vyráběl Max Faktor takový třpytivý špalík, ale to už se nedělá, to bylo dost dobrý. Můžete mi poradit?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

helenkka
251 příspěvků 21.03.13 11:28

Zkuste kouknout tady:

http://www.omlazeni.cz/…ozjasnovace/
http://www.omlazeni.cz/…4-991-0.html

notrends
514 příspěvků 21.03.13 12:15

Velmi děkuji vlila jste mi krev do žil, to LiliLolo vypadá dobře, ještě to sehnat…

stes  21.03.13 14:05
@notrends píše:
Velmi děkuji vlila jste mi krev do žil, to LiliLolo vypadá dobře, ještě to sehnat…

tady to máte přímo na talíři :-)

http://www.lilylolo.cz/

p. s. taky se mě to moc líbí

notrends
514 příspěvků 21.03.13 14:29

To jsem si už našla, ale neprodávají to přímo ale v prodejnách které jsou tam zmíněny, kosmetické salony. Ale už zítra pro to ženu.

stes  21.03.13 14:59
@notrends píše:
To jsem si už našla, ale neprodávají to přímo ale v prodejnách které jsou tam zmíněny, kosmetické salony. Ale už zítra pro to ženu.

jj, to jsem si taky všimla. já se nikam do konce týdne nedostanu, dáme mi vědět, až nakoupíte a vyzkoušíte?

notrends
514 příspěvků 21.03.13 15:03

Jasně, budu kupovat tel Lili lolo v Brně. Hned během víkendu vyzkouším. Mají ho tam za 444 Kč.

chinin
2788 příspěvků 21.03.13 16:26

Vrele doporucuji tuhy rozjasnovac Clinique Fresh bloom – http://e-clinique. cz/…h-bloom. html. Je prakticky, dela hezky efekt a dlouho vydrzi. Nektere odstiny lze pouzit i jako bronzer.

vashtie  21.03.13 17:08

Já mám Benefit Sun Beam…na opálený ( aspoň mírně ) obličej je pro mě zatím nejlepší co jsem měla

0zero7
4458 příspěvků 21.03.13 19:17

@notrends zalezi jakeho efektu chcete v konecnem vysledku dosahnout. Pro jemnejsi rozjasneni jsou nejlepsi tekute. Mi oblibenci jsou. MAC Strobe cream, Clinique Up lighting, Benefit High beam, ten je trochu vyraznejsi. Mela jsem i Stila illuminator, ale ma na muj vkus moc velke castecky. Super je Armani Fluid sheer. Tekute se bez problemu daji michat s makeupem.
Pak se delaji sticky. Kdysi v cesku pridaval Max Factor rozjasnovac pan stick na stejnem principu. Vyborny je Nars, delaji spoustu odstinu. Benefit je taky dela. Revlon mival 5 odstinu, ale prestali to vyrabet. Co je k dostani Ted v CR nevim.
Vyhoda techhle kremovych je, ze dlouho vydrzi.
No a pak pudrove. S temi se podle me musi umet pracovat, zalezi jak jsou mlete. Nejlepsi je asi plochy vejirovity stetec. Musi se s nimi opatrne nebo to clovek prezene.
Docela fajn je Mac Soft and Gentle. Ty Clinique o kterych psala @chinin jsou taky fajn. Maji Vic odstinu pohromade a na vyber myslim tri kombinace plus limitky v kolekcich.

notrends
514 příspěvků 22.03.13 09:05

Sakra ten super rozjasňovač Benefit High beam nikde nemají v internetových obchodech. To je divné. Nevíte někdo kde se zaručeně dá koupit, projela jsem snad všechno, tedy místo zahraničních webů. Prodává se to normálně v parfumerii?

vashtie  22.03.13 09:13

@notrends V Sephoře mají Benefit standardně

Karin
3401 příspěvků 22.03.13 13:00

@notrends : já jsem ten špalík od Max Factor nedávno někde viděla, takže patrně ještě bude k sehnání… jmenuje se to tuším PanStik… Ale je fakt, že ve většině drogerií ho nevídám, narazila jsem na něho spíš náhodou, možná už se opravdu nedělá.
Ale já osobně používám na rozjasnění Make-up Cover od Dermacolu, jeden z těch nejsvětlejších odstínů (které bohužel nemají všude; ale vybírejte podle tónu pleti), je silně krycí a musí se používat opatrně, stačí ho velmi málo, ale výsledek je skvělý, já na něj nedám dopustit… Navíc má SPF 30, je voděodolný a hypoalergenní a stojí jen cca 130,– (jak kde).

kacenka.smile
427 příspěvků 22.03.13 18:05

Ten PanStik mám doma, je to makeup, ale používám jako korektor, ale rozhodně nerozjasňuje. Mně to tedy tak nepřijde. Kupovala jsem ho v Rossmanu v akci, ale mají ho i v Douglas. Tak nevím, jestli myslíme s @Karin to samé.

gudrun  22.03.13 19:26

Pozor trochu se tu michaj pojmy.

Karin
3401 příspěvků 23.03.13 07:16

@kacenka.smile : já s ním nemám osobní zkušenost, ale vím, že se prezentoval i jako rozjasňovač a vizážistky ho i tak používají… Možná jsem to nenapsala úplně přesně, byl to Shimmer PanStik.

notrends
514 příspěvků 25.03.13 11:05

Tak jsem byla v pátek ve městě, s hlavním úkolem koupit ten rozjasnovač Lili Lolo který mají v jednom kosmetik salonu. Měla jsem sebou papír s oststními doporučovanými značkami, ale nikde v klasické parfumerii nic takového neměli, ale jedan mladá holka mi řekla že mají od Essencialu? nebo tak něco za 50 Kč! tak jsem si předem řekla že to asi ne ale když přinesla takový tužkokartáček a ukázala jak „barví“, viděla jsem že je to vlastně ono a že ušetřím, Hned jsem v Zaře zalezla do kabinky azkusila to. Kryje, září výborně, ale protože je štěteček malý tak to dělá čáry které se musí zozmazat, ale to pak ztrácí ten efekt. protože vám toho hodně zůstane na ruce. Tak jo jdu do salonu a koupím ten Lili Lolo, ale ještě jsem si koupila na náměstí na trhách super staročeskou klobásu, fakt jsem si ji užila a dojídala ji ještě ve vlaku když jsem si vzpomněla že jsem nebyla v tom salonu!!! takže ve středu opět valím do Brna. Jedu sice prioritně k zubaři ale doufám že zákrok mě nevyvede tak z míry jak ta klobása a budu schopná konečně koupit to co chci!

stes  25.03.13 12:15

@notrends ikdyž jsem se těšila na hodnocení „in natura“, tak chápu, protože požitek a prožitek z klobásky z trhů bych ani já nevyměnila za jakoukoliv šminku :-)
tak ať vás to nebolí u zubaře.

notrends
514 příspěvků 28.03.13 09:44

Tak jsem se dívala na ten Lili Lolo a v „šeru“ kosmetického salonu na mě dělal dojem že třpyt nic moc, ani venku na ulici když jsem se podívala na vzorek na ruce se mi to nějak nezdálo, spíše jen takový jemný make up. Tak nevím. JInak jsem byla opět úspěžná a nakoupila si nějaké hadříky, v HM měli sáčko z kolekce Every day - modrý vzorek na bílém podkladě, mají tam i takové kalhoty, ale to sako je bezva.

stes  28.03.13 11:15

@notrends
kolikrát tam ještě vyrazíte a co všechno nakoupíte, než se rozhodnete pro koupi :-)?
já to tedy tak mám skoro vždycky.
jinak sako jsem si hned našla a je parádní.

notrends
514 příspěvků 28.03.13 12:21

@stes vzhledem k tomu že tam jedu příští týden k holiči tak si ještě něco určitě koupímm a asi zajedu do Olympie kde se Sephora a tam prý mají ten Benefit

bumble-bee
24 příspěvků 28.03.13 17:44

Rozjasňovač - highlighter - mám od NYX, 01 Shimmering pearl a jsem s ním moc spokojená http://www.nyxcosmetics.com/…r-blush.aspx

yamama
184 příspěvků 28.03.13 19:54

Bobbi Brown

notrends
514 příspěvků 29.03.13 09:36

@andy266 jo totéž dělal od Esteé Lauder a kde se koupí Bobbi Brown o této kosmetice jsem četla že je výborná zvláště pro „zralé“ ženy a na jejich stránkách je to vidět, žádné barvičky, přirozený vzhled a přitom krása.

Curlygirl
1901 příspěvků 03.04.13 16:51

Touche Eclat od YSL nebo Lancome Eclat Miracle - přirozené rozjasňovače i na denní nošení - tekuté, lehká konzistence, jednoduchá aplikace, velice přirozené, lze zamíchat do krému/makeupu/dát navrch + žádné třpytivé částečky.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit