Jaký styl?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marketanda001
2 příspěvky 03.06.14 15:03
Jaký styl?

Prosím, poraďte, jaký styl oblečení by mi slušel. Teď nosím brýle, je mi 26 let a mám 8 měsíčního kloučka. Děkuji za rady :)

Příspěvek upraven 03.06.14 v 16:42

Reakce:

Karin
3401 příspěvků 03.06.14 15:10

To vám asi těžko naordinuje někdo jiný, nota bene někdo, kdo vás nezná. Styl si holt musí najít každý sám. Nezbývá než hledat, nechat se inspirovat, zkoušet. A stejně je to kolikrát vůle Boží, jestli ten styl nakonec budete mít :)

Karin
3401 příspěvků 03.06.14 15:12

Pro tu inspiraci, podívejte se třeba do diskuse Co jsem měla dnes na sobě .
Dívejte se po lidech, přemýšlejte o tom, co se vám líbí, inspirujte se u lidí, kteří se vám líbí…

razorblade_reloaded  03.06.14 16:31

Jakou roli ma ve vyberu stylu osmimesicni kloucek?

Josefka
347 příspěvků 03.06.14 16:48

@marketanda001 to přeci podle těchto tří indicií nelze absolutně odhadnout.
Netroufla bych si nikomu plánovat styl ani kdybych viděla jeho postavu, znala koníčky…ale jestli chcete vyvolat diskuzi, tak něco víc napište o sobě, o postavě, nátuře, zájmech…, vyfoťte, najděte na internetu…třeba se stane zázrak a někdo sem postne fotku, co vás ovlivní na dalších pár let.

volfish
905 příspěvků 03.06.14 19:06
@razorblade_re­loaded píše:
Jakou roli ma ve vyberu stylu osmimesicni kloucek?

Aspoň nějaká informace - úzké sukně a 15cm podpatky (styl žena vamp) jsou out :-)

razorblade_reloaded  03.06.14 19:15

@volfish

volfish
905 příspěvků 03.06.14 19:21

@razorblade_re­loaded nic o neomezeném rozpočtu nepsala :-)

Dalmitka
1304 příspěvků 03.06.14 19:24

@marketanda001 - možno by ste mohla začať tým, že do vlákna „Pro lidi, co tápou v móde“ dáte aspoň jednu svoju fotku vo svojom zvyčajnom oblečení /aj keď bez tváre/ a potom to bude mať efekt. Pre pár užívateliek to tam bolo prínosom, po „ťažkých“ začiatkoch sa celkom našli a malo to pre nich zmysel. Takto neurčito to nejde poradiť.

marketanda001
2 příspěvky 04.06.14 08:16

Moc se všem omlouvám, ale nejdou mi nahrát fotky. Přidala jsem toto téma, aniž bych si všimla, že se mi fotka nenahrála.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit